Makeup

10 fotografií Anushka Sharma bez make-upu

10 fotografií Anushka Sharma bez make-upu

Anushka Sharma je celkom herečka, ktorá ohromil mnoho indických divákov s ňou anjelskou tvárou a milión dolárov úsmev. Bola v Bangalore a robil svoju školskú dochádzku z armádnej školu a vyštudoval Mount Carmel College v umení.

Začala modelovanie v útlom veku 16 rokov a neskôr bol vybraný pre Lakmat Fashion Week a Les upírmi renomovaný dizajnér Wendell Rodricks. Ona vreciach jej prvú filmovú úlohu v Aditya Chopra je "Rab Nie Bana di Jodi", kde ona bola veľmi chválený pre jej herecké schopnosti. Potom hrala v niekoľkých veľkých filmoch s hviezdami ako Shahid Kapoor a Akshay Kumar. Hrala tiež naproti novo prichádzajúci Ranveer Singh v "Pásmo Baja Bára", čo sa ukázalo byť obrovský úspech a získal ju veľmi dobrú uznanie.

Anushka je jedným z najkrajších herečiek v Bollywood s žiariace pleť a zdravé vlasy. Má perfektnú kombináciu krásnu pleť a vlasy, ohromujúci výšku a telo zomrieť. Jej živé, energické a peppy persona vykresľuje ju ako niekoho, kto je robustný napriek tomu jemný, citlivý, ale citlivý zároveň. Tohtoročný Bijl dievčenské pleť vyzerá stále žiarivý zakaždým, keď je škvrnitá, s alebo bez make-upu.

load...

Anushka Sharma Fotografie bez make-upu

Nižšie sú uvedené niektoré najlepšie pohľady Anushka Sharma bez make-up.

1. Anushka Sharma na medzinárodnom letisku v Bombaji

Tento snímok bol zhotovený 19. Apríla 2017 na medzinárodnom letisku v Bombaji. Mala na sebe biele tričko a čierne nohavice a nosil žiadne make-up vôbec. Anushka je prirodzene krásna dievčina a vyzerá veľmi svieža a žiariaca dokonca sans makeup. To Anushka Sharma žiadny make-up vzhľad je určite hit!

load...

2. Na Suburban Mumbai divadle

Anushka športový výstredné vzhľad s čiernou vestu preliate kontrolovaných košele, džínsy a tenisky. Tento snímok bol zhotovený na predmestí Bombaja divadle, kde išla sa pozerať na svoj film "Jab Tak Hai Jaan" len deň po jeho vydaní. Anushka bol sprevádzaný jej brat Karnesh Sharma.

3. Anushka Sharma v ležérny vzhľad

Tu opäť Anushka bol Videli v žiadnom make-upu a neformálne pohľad na Bombaj letisko. Úplne som miloval tento vzhľad jej. Veľmi elegantný a štýlový, priamo z béžového zhora hnedé topánky. Tieto rany ona je videný športové obleky jej veľmi dobre.

4. Anushka Sharma Videli v Multiplex

Anushka Sharma bol Videli v multiplexe v roku 2015, kedy išla sa pozerať na film. Mala na sebe jednoduché biele tričko a ostrihané nohavice s červeným mokasíny. Neexistuje žiadna stopa make-up, aby sa nachádzajú na tvári a vlasy sa nedbalo zviazané do drdolu.

5. Na Mumbai PVR

Tento snímok bol zhotovený na Anushka svojej návštevy sa pozerať na film v Mumbai PVR. Ona je videná na sebe H & M t-košeľu a čierne nohavice. Anushka zvolila celkovú neatraktívne vzhľad a vyzerá ako obyčajná dievča v tejto snímke.

6. Anushka vyzerá úchvatne bez make-upu

Anushka bol nahraný niektoré jej nedodržanie make-up a de glam vyzerá na Instagram a Twitter, ktoré vytvoril docela vlnu v indickom filmovom priemysle. Ľudia šli špekulujú, že išla pod nôž, aby sa rozšíril pery. Či už to môže byť, Anushka vyzerá úplne nedotknuté, surrealistickej a ohromujúci v týchto obrazoch.

7. Na FM rozhlasové stanice v Bombaji

Anushka Sharma išiel do štúdia Radio City FM v Bandra Bombaji s Imran Khan, aby podporovali jej film "Matroo ki Bijl ka Mandola" 11. Decembra 2016. Na sebe mala jednoduché hnedé tričko a čierne nohavice orezané a nosil minimálne make-up s jednoduchým náznakom lesku na pery.

8. Anushka Sharma S Ranbir Kapoor

Súkromný screening "Gangy Wasseypur 2" držaných Imtiaz Ali sa zúčastnil Anushka Sharma, Ranbir Kapoor a Deepika Padukoone. Po projekcii sa konala v predmestskej divadle v Ketnav. Anushka bol videný v bez rukávov čiernej prehliadnuť vesta a džínsy s žiadnymi doplnky a make-up.

9. Caught In A Car bez make-upu

Tento obraz Anushka bol zhotovený na ceste k účasti na Chautha skúseného režiséra Yash Chopra, ktorá sa konala v Yash Raj Studios. Anushka tu vyzerá žiaľ zasiahnutý zániku najviac miloval režiséra, keď pracoval s ním v jeho posledný film.

10. Anushka Sharma na Rajkot

Anushka Sharma bol Videli s Pankaj Kapoor a režiséra Vishal Bhardawaj u cisárskeho paláca v Rajkot. Ona tam šiel fotografovať na film "MATRA ki Bijlee ka Mandola" a vyzerá svieža a žiarivá aj bez make-upu.

load...