Makeup

10 fotografií Amrita Rao bez make-upu

10 fotografií Amrita Rao bez make-upu

Amrita Rao je mladý indický Bollywood herečka a modelka známa svojimi výkonmi v trháky, ako je Vivaah a Hlavné Hoon Naa. Vyzerá pekne aj bez make-upu. Tu je obrázok koláž Amrita Rao bez make-upu, aby preukázal tento bod.

Amrita Rao bez make-upu fotografiách

1. Amrita Rao v čierne tričko

Amrita vyzerá ako každý iný teenager, ktorý by spárovať čierne tričko s pekným džínsy. Nemá štylizovaný vlasy a nechal ju otvorenú. S vhodnými doplnkami a čierne spojky, že je dobré ísť na večernú večeru s priateľmi. Mnohí z nás by sa mohli týkať jej štýlu obliekania.

load...

2. Amrita Rao s Pink pokrčením

Krásna Amrita vyzerá šik so svojim neformálnym džínsy s krásnym farebným pulzujúca ružové pokrčením ramien. Zdá sa, že ideálne pre leta. Jej béžová kríž telo vrece dodáva, že navyše kúzlo kvocient k jej celkovému ležérne oblečenie a slúžia tiež jej účel nosenie potrieb, ako sú kompaktné, lesk a parfumy.

3. Amrita Rao s minimálnym make-up

Koľko herečky vyzerať toto krásne s Kajal a ľahkým rúž odtieň na? Amrita vyzerá jednoducho, napriek tomu sexy v jednej zo svojich fotenie. Je to dokonalý príklad za minimálne make-up fotografiu. Nie je veľa herečiek môže vyzerať tak horúce, bez make-upu.

load...

4. Amrita Rao ľanovým bunda

Amrita vyzerá najmenej obťažoval o svoje "herečka imidž". Jej "dievča od vedľa" tvár z nej robí veľmi populárne medzi jej fanúšikov, najmä dievčat. Ľanová bunda, veľký pár odtieňov a ukradol okolo krku sú natoľko, aby vyzerala peppy.

5. Amrita Rao v čase volieb

Amrita, zodpovedný občan, bol práve klikol potom, čo liaty jej hlas. Vie, ako sa obliekať podľa príležitosti. Žiadny make-up, francúzske nechty, slnečné okuliare a decentné tričko je dosť, aby sa táto dáma vyzerajú pekne.

6. Amrita Rao s Shahid Kapoor vo filme "Vivah"

Amrita vykreslil mestečko dievča v produkcii Rajshri A Sooraj Barjatya réžiu filmu Vivaah. Mala minimálne make-up a na sebe prosté salwar obleky vyzerať ako každá strednej triedy dievča dobre zakorenené v kultúre.

7. Amrita Rao pôvabnými Smiles

Raz múza pre MF Hussain, Amrita je okúzľujúca úsmev vyhral milión srdce. Jej drobná postava môže odniesť akýkoľvek typ oblečenia. Má na sebe jednoduchý vínovej šaty s veľmi málo make-upu.

8. Amrita Rao pri nočných klubov v Bombaji

Videli v jednom z nočných klubov v Bombaji, Amrita vyzerá jednoducho s červeným Playboy tričko. Nesie čierny vrece a nosia príslušenstvo aj pre neformálne párty noc so svojimi priateľmi.

9. Amrita Rao v Indo-západnej Outfit

Oblečená v Indo-západné oblečenie, Amrita odvádza dlhú sukňu a bielu košeľu pekne. Pozerať sa viac etnických, ona zabalená ukradol. Jej predné zámky sú orezaný do strany, ktoré jej dáva veľmi roztomilý a "Desi vzhľad". Nenechajte si ujsť na mikrofónu, čo znamená, že je nastavená tak, aby rozhovor.

10. Amrita Rao s PAPI Ghoshal

Tento snímok bol zhotovený pri Amrita Rao navštívil veľmi slávny chrám spolu s dobre známej speváčky PAPI Ghoshal. Ona má na sebe jasne žltý Salwar oblek s ukradol na hlave; Tento obrázok je ideálny reklama na "ideálny nevesta". Všetky jej fanúšikovia želajú jej veľa úspechov a veľkých filmov vo svojej mačiatko.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...