Krása

Zvážte purpurový ret na jeseň, ako je vidieť na Hailee Steinfeldovej

Zvážte purpurový ret na jeseň, ako je vidieť na Hailee Steinfeldovej

Nemôžem uveriť, Hailey Steinfeld je len 17-vy? 

Nie je to preto, že si myslím, že vyzerá staršie než na svoj vek, alebo že ona obliekania príliš zrelo na svoj vek. Je to len to, že červený koberec-múdry, že vyzerá ako niekto, kto už má svoje ov --- dohromady. Ona naozaj má svoj vlastný štýl deje, a to je oveľa zložitejšie, než rovesníci, ako je Bella Thorne (vek 16) a Debby Ryan (vek 21).

load...

Tiež? Tuklaty jeden z najlepších vizážistov celebrity, Nick Baroš, robiť jej make-up na TIFF. Obvykle celebrity musieť pomaly stúpať po rebríčku až sa dostanú rozšírená na A-Zoznam vlasy a make-up tímu (ako sme videli toľkokrát v pred a múčnik). Hailey, ako môžete vidieť z Nickova skvelého make-up prácu, šiel rovno na vrchol.

To bolo na Toronto premiére, The Riot klubu 'a Hailee zvolili klasickú krásu vzorec: vlasy dozadu a rozdelili hlboko na jednu stranu zamiesť cez čelo; plné, prírodné obočie a mihalnice; a bohaté, svetlé farby na pery.

Čo ma privádza ku kľúčovému bodu. Rúž, to je purpurová. Nie červenej, ktorá by bola tak predvídateľný. A nie fuchsie jeden. Ale magenta, ktorá je hlbší a zložitejšie ako ružová. 

Páči sa mi tento nápad na jeseň! Veľmi sa mi to páči.

Nick mal toto hovoriť o farby na jeho Instagram: "Skús purpurových pier tento rok na jeseň, to je odvážny, ale menej závažné než klasické červené a pretože farba má i červenej a modrej v ňom, bude to ísť s mnohými odtieňmi pleti. "

Chcel by som počúvať človeka, vie svoje veci! On je ten chlapík za tým všetkým Lupita Nyong'o Ocenenie sezóna amazingness, mimochodom.

Presný odtieň si vybral pre Hailee bol nový Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Rúž v Dominant, pravda, bohatá magenta. Všimnite si, že je to len stále tak trochu trblietavé, ale nie toľko ako rúžu sme videli na Amanda Seyfried druhý deň. Opäť si myslím, že je tu nový pohyb prichádza s touto štruktúrou.

load...

To bude vyzerať skvele proti len čistú pokožku a riasenku, ale páči sa mi, ako Hailee sa to nosí na večernú dráma, s nie príliš tučným dymové oči v uhlia a veľa rias. (Poznámka: nie sú tie falošné. Najlepšie vizážisti takmer nikdy použiť, em.)

Viem, že ste tiež premýšľať o málo korektor záhyboch na vnútorných kútikov očí. Nie som príliš obťažovať nimi, ale je to niečo, čo sme znovu a znovu vidieť na Hailee. Je zrejmé, že sa nepokúsila Pixi Correction koncentrát ešte!

Celkovo vzaté, mám rád tento vzhľad a predovšetkým rúž, ako sa vydáme do jesene. Predstava, že sa snaží na to skoro robí mi nadšení príchode chladnejšieho počasia. Takmer.

Tu je niekoľko ďalších magentas vyskúšať:

  • NARS Velvet Matte Lip Pencil v Damned
  • Skus Beauty Svetelný krém rúž v dule
  • Marc Jacobs Lovemarc Lip Gél v Voila
  • Urban Decay Revolution Lipstick v košom
  • NYX Lipstick v Chloe

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Hailee pohľad tu? Ako sa cítite, keď ústami magenta pre jeseň?

load...