Krása

Zoznámte sa s práškovou základňou, ktorú mám rád

Zoznámte sa s práškovou základňou, ktorú mám rád

Guerlain Lingerie de Peau Nude Powder Foundation

Moja nenávisť pre práškové základy siaha späť. 

Nemám nosiť jeden od čias hystéria Bare minerály, ktorý bol čo-takmer pred 10 rokmi, teraz? V tom čase som nebol základom nositeľ vôbec, takže Bare minerály voľné minerálna látka vyzeralo ako elegantný nápad. Kým som si uvedomil, že to robil moja pleť vyzerať vlasov, moje póry vyzerajú väčšie a všetko okolo mňa robiť žiadne láskavosti. 

load...

Od tej doby som bol pevne v tekutín tábore, keď som tiež urobil môj krása editor due diligence a testované všetky ostatné práškových základov (obaja voľné a lisované), ktoré prekročili svoj stôl v priebehu rokov. Žiadny z nich na mňa dojem. 

Ale teraz je to, čo považujem za "novej generácie" práškový základ od Guerlain, a to všetko zmení. 

Tu je, nová Lingerie de Peau Nude Powder Foundation:

Určite ste si všimli, že sa jemne používa, pretože keď to prišlo z PR, pomyslel som si: "Určite neexistuje spôsob, ako budem takto, tak prečo sa obťažovať ju najprv fotografovať?"

Oopsie. Moc sa mi páči to. Takže nevadí vymleté ​​oblasť v pravom dolnom rohu.

Guerlain vyhlasuje, že toto základom pôsobí ako druhá koža, fúzie s vašej pokožke optimálne rozloženie pigmentu. To tiež obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha zachovávajú rovnováhu vlhkosti pokožky.

Podľa mojich skúseností s týmto výrobkom, tieto veci sú pravdivé. Pokiaľ ju trieť medzi prstami, budete tiež všimnúť, že je to veľmi jemne mletý, viac než väčšina prášok make-up som testovaný. To je naozaj kľúč s akýmkoľvek práškového produktu; jemnejšie je, tým viac prirodzený zakončenie na koži, a tým menšia je pravdepodobnosť tohto obávaného cake vzhľad.

V skutočnosti, môžete sotva odhaliť toto raz je to na. Musel som sa naozaj stavať to, aby si tento vzorka sa dokonca ukázať:

load...

To je odtieň 01 Pale Beige, čo je zrejme predstavujú len zlomok príliš ľahké pre moju pleť, ale môžem len asi dostať preč s ním v zime. (Nemožno to nájsť on-line aj keď, tak sa pozrite na sklade). K dispozícii sú štyri ďalšie odtiene: 02 Beige Clair 03 Beige Natural, 04 Beige Moyen a 12 Rose Clair. Je smutné, že nič moc pre tmavšej pleti. What up, Guerlain? Niektorí hovoria, že oxiduje po niekoľkých hodinách, ale nemal som, že vôbec; farba zostane úplne pravda na mňa.

Opísala by som pokrytie ako ľahké až stredné. Nebude to úplne pokryť všetky svoje chyby, a som v pohode s tým. Neodporúčam buduje príliš veľa vrstiev, as (ako každý iný prášok), to je, keď sa začneme pozerať príliš ťažká / kriedový. Technicky, nemáš dať krémy cez prášky, ale urobil som to s korektory a červenať a to bolo v poriadku, a tak.

Čo je krásne na tom je veľmi prirodzene vyzerajúce efekt, nedostatok sucha a matnou povrchovou úpravou, ktorá trvá niekoľko hodín; v porovnaní s nadáciou tekuté, mali by ste si trochu viac času bez lesklú T-zónu.

Ak máte suché alebo šupinatá koža, ja by som ešte sa tomu zabránilo a všetok prášok základy, pretože oni vždy zdôrazňujú, že bez ohľadu na to. Ale myslím, že tento prášok by bolo ideálne pre niekoho s combo-mastná pleť, kto chce, aby mäkký matný povrch a dlhodobé výsledky. Áno, aj keď by ste normálne dať prášok základy nahráva!

Kde kúpiť

Nájsť Guerlain Lingerie de Peau Nude Powder Foundation na adrese:

  • Sephora
  • Hudson Bay
  • Nordstrom
  • Neiman Marcus
  • Selfridges

Vyjadrite svoj názor

Ste práškový základ fanúšik? Už ste vyskúšali túto ešte jeden?

load...