Krása

Zoznámte sa s európskymi nechtami, ktoré práve dorazili do Kanady

Zoznámte sa s európskymi nechtami, ktoré práve dorazili do Kanady

Misslyn Nail Polish je nové v Kanade.

Počul o značke krásy s názvom Misslyn? 

Nie? Ja tiež nie. Ale bolo mi povedané, že je to veľmi populárny v Európe potom, čo sa začala pred 30 rokmi v Taliansku, potom vo Francúzsku a Nemecku. A teraz Misslyn pristál v Kanade, predaný predávajú výhradne u každého obľúbeného lekárne, nakupujúci Drug Mart. 

load...

Som vždy pre objavovanie nových liniek, takže keď som mal možnosť vyskúšať niektoré z ich nechty, som bol tak dole. Musím priznať, že je obal naozaj nezaujatý, ktorý by mohol byť dôvod, prečo som si to nevšimol skôr, než (dorazili v obchodoch v decembri). 

Získate 13 ml v každej fľaši, v porovnaní so štandardom OPI a CND 15 ml a Essie je 13,5 ml. Ale. Že cena je správne, pretože tieto maloobchodu za pouhých 10 € pop. Navyše existuje 48 rôznych farieb na výber. (Sú to vlastne majú najväčší poľský sortiment v Európe s viac ako 150 farieb k dispozícii tam!)

Uvidíme, či Misslyn prešiel moje Swatch testami:

Red Carpet 180

Musím priznať, že som totálne súdený knihu podľa obalu s týmito Misslyn leští. Nevedia, veľa o nich, som očakával menej ako hviezdny výkon, ale prvý odtieň som sa snažil, Red Carpet 180, naozaj doručená. Je to úžasne nepriehľadné, čo je niečo, čo som vždy mať problémy so v červenej. Mohol by som dostať preč s jednou krásnou srsť, keby som chcel, ale tu na snímke sú dva. Super-dojem!

Urban Chic 223

Bol som trochu menej zamilovaný Urban Chic 223. Slivková červená farba je naozaj pekné, ale chcel som, aby to bolo len o málo viac nepriehľadné. Na snímke je dva nátery a považujem to len malinký kúsok prerastené, ale ktoré by mohli byť vyberavý lesk hračka, vo mne hovorí. 

load...

Červenať 155

Áno, ďalší vrah červená! Červenať 155 je oranžovo-posilnil než Red Carpet 180, ale páči sa mi to rovnako. Opäť platí, že je to šialené, nepriehľadné, ktoré som tak nadšená. Aplikácia bola naozaj úžasná. Som milujúci to!

Magma 195

Nebol som nadšený Magma 195 vo fľaši, ale zamilovala som s ním na nechty. Aj keď to nie je môj šálka čaju pre túto ročnú dobu (to mi dáva veľké letné nálada), som veľmi do lesk. Opäť platí, že žiadosť bola perfektná a keď som naozaj chcel, mohol by som dostať preč s jednou vrstvou. Prečo som nikdy predtým sa snažil ty?!

Spodný riadok

Misslyn ma dojem, vy, a nebol som to očakával! Nemôžem hovoriť na celú kanadskú hranicu 48 odtieňov, ale som naozaj miloval tri zo štyroch som sa snažil, aby to veľmi sľubné. Yay novej poľskej nálezy! 

Kde kúpiť

Nájsť Misslyn lak na nechty na Shoppers Drug Mart.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali niečo z Misslyn ešte? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia?

load...