Krása

Zoya Focus a Flair lak na nechty a recenziu

Zoya Focus a Flair lak na nechty a recenziu

Zoya má Zameranie & Flair kolekciu pre jeseň 2018. Nedostane dokonalejší!

Vo všetkých mojich rokoch lak na nechty testovanie, nikdy som nebol schopný sa zaviazať k jednej značky ako môj vôbec najobľúbenejší. 

load...

Ale teraz, myslím, že som konečne ju znížil na strane jednej. Zoya pád 2018 zbierku, zaostrenie a Flair, len spečatila pre mňa. 

Tvorený 12 jesenných perfektné odtiene, táto kolekcia je rozdelená do dvoch skupín, odtiaľ názov ostrenie & Flair. Šesť Zameranie odtiene (spodný riadok na fotografiu vyššie) sú husto pigmentované krémy. Šesť Flair odtiene (horný riadok) je podobná, ale majú "roztavený kov" dokončiť miesto.

Ako asi tušíte, miloval som ich všetky. Natoľko, že som robiť to oficiálne: Zoya je najlepší. Poďme zistiť, prečo! 

Začneme s Focus, krému polovice zbierky. 

Charli

Charli je popisovaný ako prašné taupe krém s nádychom zelenej. Bol to jeden z mojich najobľúbenejších farieb v zbierke ešte pred swatching, ale na nechty, ja ho milovala ešte viac! Myslím, že toto nádherné armáda green / khaki odtieň bude lichotivé pre všetky odtiene pleti. 

A ani aby som začal o vzorci! Swatching celú túto kolekciu práve sa mi spomenúť, ako maslový a hladké Zoya lak na nechty je (ak je lak na nechty môže byť maslový, samozrejme). To mi dal zďaleka najjednoduchšie na nechty aplikácií, akú som kedy zažil, a každá farba Vyskúšal som bol takmer dokonalý s jedným náterom. Fuj, milujem ťa, Zoya! 

Desiree

Desiree je popisovaný ako klasický sobolej hnedé s len toľko, sivá, aby ju udržali v pohode-posilnil. Pripúšťam, toto nebol môj obľúbený odtieň, ale to len preto, že som nie do hnedej lak na nechty. Aj keď táto farba nie je pre mňa osobne to aplikovať naozaj, naozaj dobre. Je potrebné dve vrstvy pre bezchybný povrch. 

load...

Janel

Janel je popisovaný ako tmavo červené s teplým podtónom. Bol som tak nadšený, ako dostať tieto červené on! To je určite môj typ červenej. To nie je príliš jasné, nie príliš tmavý, ale tak akurát. Je použitá ako sen a tie by mohli takmer prejde jednej vrstve.

Hannah

Hannah je popisovaný ako číry, klasické červené s vyváženým (neutrálne) podtónom. Je to trochu jasnejšie než Janel, a ja neviem, ktorý z nich mám rád viac. Moje poznámky swatching čítať "smiešne krásne" a "novú obľúbenú?" takže myslím, že to je bezpečné povedať toto červené bolo skvelé. Aplikácia-múdry, nemám doslova nič zlé povedať o tom. Je to tiež viac nepriehľadné, než väčšina ostatných červených som sa snažil, aby to ďalší bod pre Zoya. 

Lidia

Lidia je popisovaný ako bohatá baklažán s očernetý fialové základňu a nádychom červenej, aby bolo nosenie pre všetky odtiene pleti. Nie je teda žiadnym prekvapením tu, ale je to ďalší dobrý. Farba slivka, rovnako ako väčšina z nich je ideálny pre jeseň. Aplikácia bola skvelá, ale to je potrebné v dvoch vrstvách. 

Sia

Sia je popisovaný ako skutočný kráľovskej modrej. Som sooooo v láske s ním! Jasne modré neočakávaná na jeseň, ale som moc do tohto tieňa. Bolo to pekné platiť, a tak neuveriteľne nepriehľadný, že by som asi mohol nechal v jednej vrstve. To je to, čo mám rád o Zoya, takmer všetci ich farby sú šialene pigmentované!

Teraz na Flair, šiestich metalických odtieňoch. Tento polčas kolekcia bola o niečo menej nepriehľadný než Focus odtieňov.

Tris 

Tris je popisovaný ako očernetý, leštený nikel tekutého kovu. Inými slovami, striebristá čierno. Rozhodne som mohla použiť tretiu vrstvu (môžete vidieť, ako je to trochu naprostá na špičkách môjho ukazovateľom a stredné prsty), ale inak aplikácia bola dobrá. Milujem náznak strieborného leskom beh cez to. 

Škorica 

Škorica je popisovaný ako klasický bronzu tekutého kovu. Plne nečakal, že sa mi to, pretože je to na hnedom strane, ale kovová kvalita je veľmi pekná! Vyzerá to skôr ako bronzového odtieňa, než čokoľvek iné, a to aplikovať pekné a nepriehľadný. 

Aggie 

Aggie je popisovaný ako zlatý holo klopný tekutého kovu s bronz mikro leskom. Vyzerá to tak v pohode vo fľaši, a keď som to videl, myslel som, že by bolo okamžité dupe pre Chanel Peridot. Tento lesk presúva z zlatú farbu na sýto zelenú-modrá, rovnako ako Chanel, ale na nechty, ponecháva niečo k dokonalosti. Zistil som, farebný posun sa naozaj prejsť vôbec. S dvoch vrstvách, je to pekná zlatá farba, ale myslím, že tri by to fungovalo lepšie. A mám neodbytný pocit, že s čiernym podkladom, farba-posun by vyjal viac. 

Žeravý popol 

Ember je popisovaný ako hlboké, ohnivo červené tekutého kovu s dostatkom modré byť nositeľné pre všetky odtiene pleti. To je pravdepodobne najviac nepriehľadné všetkých Flair odtieňov, a je to krásne červené, keď chcete rock jasnejšie pádu tieň. Bolo to pekné platiť! Som si celkom istý, že to bude vyzerať úžasne na tmavšie tóny pleti, pretože červená je naozaj živý. 

Giada 

Giada je popisovaný ako purpurovej tekutého kovu s nádychom fuchsie perly. To má niektoré čierne tóny stmaviť to, takže je ideálny pre jeseň. Ako môžete povedať, na fotografii, bolo úplne nepriehľadný, s naozaj dobrú aplikáciu. Milujem, ako sa kovový efekt je táto farba sa tak šperk podobného. Veľmi pekné!

Estelle

Estelle je opísaný ako modrá-on-modré tekutého kovu s očernetý bázy. Rovnako ako jeho náprotivok krém, Sia, kovovo verzia je super-nádherná. Modrá má náznaky čiernej a striebornej v ňom, a rovnako ako všetky ostatné, mal docela úžasné aplikácie. 

Záver

Tou dobou už by malo byť jasné: Mám rád tieto odtiene (a Zoya všeobecne!). Majú obe smotany a kovové možnosťou je jedinečný koncept, a nemôžem sa dostať nad tým, ako krásne sa vzťahujú tieto leštidla. Najlepšie zo všetkého je, Zoya je 5-zdarma! 

Takže ak hľadáte nové značky na nechty vyskúšať, nemusíte hľadať žiadne ďalšie. Zoya bude úplne ukradnúť vaše nechty milujúce srdce. 

Shopu editora

Nájsť Zoya v salónoch, kúpeľoch a Amazon.com.

Už ste vyskúšali niečo z Zoya ešte? Ktorý z týchto odtieňov sa vám najviac páči?

load...