Krása

Zlaté glóbusy 2018 - 2019 post-strany: musí vidieť krásu vyzerá

Zlaté glóbusy 2018 - 2019 post-strany: musí vidieť krásu vyzerá

Ako som povedal, že najlepšia vec, o tohtoročných Zlatých glóbusov bol Ricky Gervais. Ale druhý najlepší vec bola sledoval reakcie na narcistov v publiku. Dalo by sa povedať, že väčšina z nich si neboli istí, či sa má smiať alebo volajte na ich právnikov. Nezaplatenie.

load...

Druhý zábavná vec bola celá celebrity hierarchie. Filmové hviezdy> televíznej hviezdy, samozrejme. A môžete si byť istí, že prvý z nich nebol nikto príliš radi, o ktoré majú zdieľať červenom koberci územia s ním.

Našťastie, pre filmové hviezdy, ktorá je-niektoré menej známe celebrity poznať svoje miesto. Oni preskočiť slávnostné odovzdanie cien samotný, ale hojdať až po-party, kde sa stále ešte oblečení-up, ale o niečo viac uvoľnene. Podľa môjho názoru je to lepšie. Je to ťažká práca stiahol všetky tie Marchesa a Armani Privé a (hrôzy) Zuhair Murad. Niet divu, že len málo podarilo a čo sa nepodarilo.

Takže pre finálne miesto v našom Globes Trifecta, dávam nejakú lásku k celebritami sme (väčšinou) nikdy počuť, Videli v GG po-stranami.

Najelegantnejší: Malin Akerman

Napriek tomu, že má nulové znalosti s Malin má herec ouevre, je to obľúbený tu pre ňu červenom koberci zdatnosti. Vždy jednoduché a nenápadne elegantné. Prehliadka-off celebrity majú veľa čo učiť od tejto dámy. Všimnite si, ako má úzke pery a ešte nie je a) v pokušení im injekcii s výplňou ani b) boja sa im akcentovať s červenou rúžom.

BEST HALF-UP, napoly-DOWN Srsť: Odette Yustman

Bol som očarený Diana Agron vlasy, ktorý bol zopnuté na každej strane s dievčenskú, glam barrettes. Ale Odette verzia polovičné-up, napoly-down pohľad je možno lepšie. Je prinajmenšom zvodnejšie. Mohol som s trochu menším objemom až na vrchole, ale celkovo? Dobre prevedený na klasické Bardot štýlu.

load...

MOST zodpovedajúcim veku: Selena Gomez

Niektorí z vás vzal záležitosť s Selena ťažkým ish make-up u ľudovej Choice Awards. Ona je len 17, po tom všetkom. A tak som sa predstaviť vám tento pohľad, ktorý je určite viac tónovaný-down na make-up, ale napriek tomu trochu glammy s vlnitými chvosta.

Nejroztomilejší Pehy: Jessica Lowndes

Pamätať Jessica? V poslednej dobe sme ju videli, bolo to na výročie party CoverGirl 50. A ona predvádzala nejaký skôr Fabu lesklé hnedé vlasy. Tentoraz, čo je na displeji je pehy. A milujem ich, pretože viete, čo znamenajú? Znamenajú, že ona nie je na sebe ťažký film základu ako niektorí ľudia, ktoré poznáme. Bonusové body za vynikajúce silné obočie a pier. Ideš miesta, Jess.

A teraz po dobu troch celebritami, ktorí zrejme mali práve zostali doma vo svojich PJS:

Najhorší RETRO OVERKILL: Amber Heard

Ja viem, čo Amber sa snažia robiť tu, a oceňujem úsilie. ALE. Je to zložité územie pri pokuse o prechod príliš doslovný s retro kozmetický vzhľad. S matnou kožu, matné pery, silné obočie a Old Hollywood vlasy, je to všetko trochu moc, mala by stratili aspoň jeden alebo dva prvky tu, aby sa vyzerať moderné a svieža. Oh, a Amber? Dúfam, že ste sa postaviť vedľa January Jones.

PS: Je potreba nejaký balzam na pery.

Najhorší FOUNDATION: Kim Kardashian

Nemáme veľa lásky k Kim na tomto blogu, hlavne preto, že je to jeden z najhorších páchateľov v Hollywoode (okrem Katy Perry) za preháňania ju na make-up. Myslel som, že pic bol obzvlášť názorne problému, ktorý je jedným zo základov, verím. A oblasťou záujmu beží z pod očami do hornej pery. Pozrite sa, ako je to takmer biele? A neodpovedá na čelo alebo bradu? Teraz vieme, že Kim má mega-tmavé kruhy a cítime. Ale isto existujú concealers a nadácie, ktoré tam vykonávajú lepšie ako toto?

Najhorší HAIR ACCESSORY: Alyssa Milano

Dobre, je to trochu šialené, že Alyssa Milano je 37 a zdá sa, nie je niekedy veku. Ale je to tiež trochu šialené, že si myslia, že jej dáva povolenie na nosenie hairbands. A ten, ktorý vyzerá, ako by bol zakúpený u Claire na to. (Dobre, možno, že to nie je fér, aby Claire's-I've tam vidieť nejaké pekné veci.)

Aspoň urobil dobrý volania s ružovou rúžom. A ja tam zastaviť, pretože som si všimol ďalší priestupok: over-pinzetou obočie.

Teraz, viac ako na vás:

Ktorý after-party vzhľad je váš obľúbený? Myslíte si, že by sme mali poslať Kim niektoré nadácie a korektor Recos? Viete, na pomoc? Myslíte si, že Alyssa vyzerá dobre, alebo ste urazil jej hairband?

load...