Krása

Získajte lepšie obočie s týmito 10 tipy

Získajte lepšie obočie s týmito 10 tipy

Jo, ja naozaj hovorím o OWS a krásy v jednej vete! Ale len preto, že som rozhovor s odborníkom obočie druhý týždeň, ktorý mi povedal, že 99 percent z nás potrebujú odbornú pomoc s našimi obočím.

load...

Je to pravda. Jedno percento, ako by ste si mohli predstaviť, sú geneticky obdarený obočie, ktoré samy rastú dokonale a vyžadujú bez jediného pinzetou, závit alebo kusom vosku na údržbu. Ale je to vzácny, vzácny dar od bohov obočia. Všetci ostatní musia konzultovať s profík aspoň raz, aby získali predstavu o správnom tvare (do tej doby udržať doma), alebo-ideálne-for pravidelne plánovanej údržby návštev.

Práca nekončí, samozrejme, pretože stále musíte nájsť ten (pravé obočie Márie), vedieť, ktoré čelo-krotenie metóda bude pracovať pre vás, a potom to denne sanačné práce doma. Tu je 10 Pre tipov, majte na pamäti.

1. V prípade pochybností predpokladať, že ste súčasťou 99 percent, ktorí potrebujú pomoc obočie.

Obočie sú dôležité. Sú to jeden rys, ktorý robí najväčší rozdiel na tvári a ako vyzeráte. Môžete si myslieť, vaše sú v poriadku, ale rovnako ako by ste hovoriť interiéru dekoratér o kam umiestniť pohovku, myslím, že je to rozhodne stojí za váš čas sa poradiť s odborníkom, ktorý môže vidieť možnosti pre vaše obočie, že možno nie je možné ,

Megan Fox je to jasné najlepšie celebrity príklad toho, čo rozdiel zmena čelo môže robiť. Tu ju pred cca 2005:

Teraz sa pozrime na jej transformáciu:

Blázon zlepšenie, nie? Krásne tvarované obočie naozaj robiť vzhľad.

2. Plnšie obočia je mladší čelo (a tváre).

Nie je to, 90s už, aj keď som si stiahol dostaniu 'Jiggy Wit'Je pre môj iPod. Na rozdiel od (super-tenký) obočie trestných činov tohto desaťročia sa čelo 2018 je spôsob, plnšie a oveľa viac prirodzene vyzerajúce. (Hoci stále upravovaná-nechceme skorý Julia Roberts hľadať jeden.) Poznám veľa y'all mať ťažkosti s týmto one-to môže byť desivé uvažovať ísť hrubšie, ale mrknite na to, ako moc mladšie, a lepšie, Gwen Stefani vyzerá tu:

load...

V porovnaní sa tu:

Uistite sa, že ste na rovnakej strane s vašou estetik-priniesť témy obočie sa vám páči a počúvanie pre kľúčové slová ako "plný" a "prirodzený".

3. Len preto, že váš estetik môže vosk slabín neznamená, že má dar tvarovanie obočia.

Správny? Toľko kúpele ponúkajú čelo tvarovanie služby, ale mám problémy dôveryhodnosti. To je jedna vec, aby mohli robiť rýchle a relatívne bezbolestný francúzskej bikiny vosk. A úplne niečo iné, aby bolo možné odborne formovať niečí obočia, bez toho aby ich príliš tenký, cez klenutý alebo ako malé žubrienky. Ak ste v pokušení pohodlí all-in-one, ako sa dostať horúci vosk slathered na viac častí tela pri jednej návšteve, prosím, že to prejsť. Nehovorím, že to je nemožné získať dobrý výsledok, ale budete pravdepodobne lepšie ísť s niekým, kto skrze slovo z úst, je uznaná ako obočie špecialista. Povypytuj sa; hovoriť s ženami, ktorých obočie obdivujete a zistiť, kto je robí; nechodí len niekto. Je to šikovný krása investície.

4. Získať len vaše obočie voskované, ak máte silný a pružný kožu.

Vosk môže dať skvelé výsledky, a áno, väčšina expertov obočie použiť kombináciu vosku s tweezing. Ale obaja vosk samotný a všetkých ťahanie a strečing môže byť dráždivé, a to je zlá správa, ak vaša pokožka je tenká, citlivé alebo tenké a citlivý (ako ja). Tiež, ak ste na nejakom druhu retinoidy (ústna ako Retina-A alebo aktuálna ako Accutane), to môže bolieť ako beeyotch kedy vosk odstraňuje vrchnú vrstvu kože. A to môže dokonca spôsobiť zjazvenie. Threading alebo tweezing sú rozhodne lepšie možnosti, ak máte niektorý z týchto problémov.

5. Ale ak vlákno, vyberte si navliekač múdro.

Milujem mať moje obočie so závitom, ale ja som na treťom závitov dáma teraz a musím povedať, že nie všetky sú si rovné. Niektorí vám krásny tvar, ale nie sú príliš jemný s thread-I chodieval z mojich schôdzok s líniami po celom mojom tvári, odkiaľ ju zatlačí do mojej kože. A oni by trvať niekoľko dní ísť preč! Iní na uchádzajúci prácu, ale nie sú veľmi detail-orientovaný: len preto, že používate niť ešte neznamená, že to nie je tiež potrebné zdokonaliť ich prácu s pinzetou a orezávanie. Chcel by som byť opatrní ísť do vášho mesta Little India na to, ako je tu väčšie riziko, že vaše threader nie je až na úplnom a prirodzený vzhľad. Počul som hororové príbehy ľudí dostať super-chudá obočie tam. Takže znova, robiť úlohy a získať slovo odporúčania úst.

6. Si obočie termín prehliadky každých tri až šesť týždňov.

Vedeli ste, že obočie rastú v troch rôznych cykloch? To je dôvod, prečo sa veci môžu vyzerať dobre na jeden, dva, tri týždne potom, čo vám vaše obočie hotovo. A potom sa zrazu všetko začne ísť zle (aj keď to nie je veľký nadmernému rastu vlasov). To je dôvod, prečo som naozaj si myslím, že je lepšie mať pravidelné stretnutia pre údržbu. Môžete ísť do už po troch týždňoch, alebo ho nechať ako dlho, ako šesť; Väčšina ľudí v priemere po štyroch týždňoch.

7. Investície do páru šikmých pinziet pre at-home údržbu.

Tweezerman to sú klasické voľbou, pretože grip vlasy naozaj dobre bez štiepanie kože.

Nechápte obsedantné o tom, ale pravdepodobne budete chcieť prezrieť vaše obočie oblasť denne a odstráňte všetky blúdi, pretože prísť, takže môžete udržať svoj tvar. Ale nesnažte sa trim obočie sami doma, a to iba odstrániť chĺpky z pod-nikdy vyššie svojich oblúkov.

8. Odstráňte vlasy a potom urobiť krok späť a skontrolovať svoju prácu. Opakovať.

Zväčšovanie zrkadlá sú čert. Koľko z nás išli pinzeta-blázon sedí pred zrkadlom, ktorý fúka svoju tvár o 200 percent? V tomto uhle, je to tak jednoduché, aby trhať, trhať, trhať. A potom, keď budete ťahať späť, uvedomíte si, že ste odstránené polku obočie a vyzerajú úplne vyšinutý. To je dôvod, prečo pravidlom je byť neustále v pohybe tam a späť medzi normálne zrkadla a zväčšovacie jedna, jedna vlasy naraz a striedavo každé čelo.

9. Ak si nie ste istí, či na odstránenie vlasy, odpoveď je nechaj byť.

Prisahám bohu, ani jeden vlas môže zmeniť celý tvar obočia, a preto tváre. Ak si nie ste istí, či je, že vlasy, ktoré ťa štve patrí, alebo nie, vykonávať určitú vôľu a nechať to byť, kým môžete urobiť do svojho estetik. Je lepšie mať jednu vlasy príliš veľa, než plešinou, kde ste zahodil do tvaru.

10. Ak máte obočie katastrofu a odstrániť príliš veľa, nemusíte trpieť niekoľko mesiacov.

Naozaj, vy nie. Je zrejmé, že to bude trvať nejakú dobu, aby im rastú von, ale to najlepšie, čo môžete urobiť, je držať krok s vašimi obočie schôdzky. Aj v prípade, že nemá moc vlasy s ním pracovať, bude pre byť vždy schopný zlepšiť tvar tak, aby proces rastú-out bude jednoduchšie. Cieľom je, aby pestovať správny tvar, takže rastú do neho. Miesto kompletne nechať ich osamote (tam, kde je riziko, budete netrpezliví a sabotovať všetko snaží DIY).

Povedz mi:

Keď príde na obočie, ste súčasťou 99 percent alebo jedno percento? Aká je vaša obočie tvarovanie metódou voľby? Už ste niekedy mali veľkú obočie katastrofu?

load...