Krása

Zberná letná raj CND pristála

Zberná letná raj CND pristála

Aj napriek tomu, že som veľký klinec feťák, nikdy som sa snažil niečo z CND doteraz. (Ťažko uveriť, ja viem!) Obchodná značka, čo je skratka pre Creative nechtov, bol k dispozícii iba v salóne ošetrení až do minulého roka, kedy predstavila svoju týždenné domáce poľský systém zvaný Vinylux. Predpoklad: škvrne na farbe srsti ako každý pravidelný lak na nechty-no základného náteru nutná, a potom skončiť s Weekly Top Coat pre čipové odolné mani, ktorý trvá až sedem dní.

load...

Je zrejmé, že som bol zvedavý, a nemohol sa dočkať, až to vyskúšať v novej kolekcii Summer Paradise odvážnych, svetlých odtieňoch. (FYI, tie isté farby sú k dispozícii v šelak rovnako.) Poviem vám hneď: to nebolo všetko dobré, ale to nebolo tak zlé, a to buď. Zistiť svoje hity a minie, plus vzorky, nižšie:

Cerulean Sea

Táto farba je veľmi jednoduchá krémová modrá, ktorá mi pripomenula oblohe za jasného letného dňa. To vyzeralo naozaj sľubne vo fľaši, ale bol som mimoriadne sklamaný, keď som ho prvýkrát použitá. Zdalo sa, ako by to bolo naozaj nepriehľadné, a to aj na štetec, ale môj prvý vrstva bola číra, vodnaté neporiadok. Nebolo to vôbec to, čo som očakával od tejto farby! Našťastie, druhý náter ho postavil do trochu krajší povrchovou úpravou, ale som si nemyslel, že to bolo niečo zvláštne. A ako vidíte, to bolo ešte prerastené a chudý v niektorých miestach. Bol som rozhodne nevyvolala tento jeden.

Svieži Tropics

Po testovaní blankytné more, Napadlo ma, či to bolo všetko bude z kopca. Boli ďalšie odtiene bude rovnako sklamaním? V prípade Lush trópov, áno. Prvá vrstva nebola pekná, a mal rovnaký extra-číre krytie ako modrá. Taký sklamanie! Opäť platí, že druhý náter vyrovnať veci von a konečný výsledok bol celkom zelené, ale nebol som zamilovaný. C'mon CND, som očakával oveľa lepší!

Electric Orange

A konečne, poľský milujem. Jéj! Jasne oranžová vyzerá pekne a krémové vo fľaši, a vyjde práve takto na klinec. Bol som príjemne prekvapený, že nepriehľadnosť bola výborná na túto tému. Pop pomaranče je ideálna pre letné nechty na rukách a nohách.

Bicycle Yellow

Nemôžete naozaj povedať, na fotografii, ale žltá má veľa pekné leskom behu cez neho. Čo sa týka nepriehľadnosti ide, bolo to skvelé! Ale to bolo tiež trochu na hrubé strane a moja prvá náter bol prerastený neporiadok. Dve vrstvy robil to v poriadku (fotografie je vlastne robiť to vyzerať oveľa lepšie), ale osobne, môžete ešte vidieť nejaké pruhovanie a oblastí, kde je poľský odvlečený, opúšťať to tenká. Takže aplikácie nebol najlepší, ale ak by s ním pracovať, to určite robí pre roztomilé jarné odtieňa.

load...

Dusný Sunset

Tento pinky-purple a strieborné trblietanie tieň bol naozaj lichotivé na klinec (viac ako vo fľaši) a pokračoval ako sen. Žiadosť bola hladká a lesk bolo pekné a nepriehľadný. Celkovo to bolo naozaj jednoduché s ním pracovať a je to skvelé farby, taky. Oveľa lepšie ako modré a zelené v tejto kolekcii, a ja rozhodne prednosť tieto trblietavé odtiene krémov.

Tango Passion

Rovnako ako dusný západu slnka, tento odtieň bola vynikajúca. Je to hlbšie slivka fialové sa rovnakým strieborným leskom pretekajú. Čo sa týka aplikácie ide, Nemohol som žiadať viac. Aký rozdiel od prvých dvoch som sa snažil z kolekcie! Pokiaľ ide o farby, je to určite pekné, ale ja by som si chytá za kolekciu jeseň alebo v zime. Nemyslím si, že budem popada to na tých extra teplých a slnečných dní.

Vinylux Weekly Top Coat

Trumfl Aj všetky tieto farby preč s týždenný Top Coat pre vzorkovníc, ale naozaj vyskúšať Vinylux je dlhovekosť, stále som tangá Passion a vrchného laku na nechty po dobu piatich dní, aby videli, ako to bude držať.

Čo sa týka čipov, že bola vynikajúca; existovali prakticky žiadny! Ale musím priznať, poľský nedrží svoj lesk dobre. Do druhého dňa, som si všimol, moje nechty vyzerala poškriabané-up a nudný. Skoro všetky lesk odišiel, čo bolo sklamaním. Mám rád super-lesklé nechty, takže som nebol v tom, že začal otupenie od druhého dňa. V opačnom prípade je to naozaj skvelé technológie pre tých, ktorí majú problémy, chipping a že kompromis bude pravdepodobne stojí za to.

Kde kúpiť

Nájsť zbierku v salónoch CND Letný raj; pozri tu pre vyhľadanie miesta vo vašom okolí.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Vinylux ešte? Čo si myslíte o tejto zbierke?

load...