Krása

Vyskúšajte tento oranžový a čierny umelecký návod pre Halloween

Vyskúšajte tento oranžový a čierny umelecký návod pre Halloween

Od tej doby som začal používať lak na nechty, vždy som bol, že dievča, ktorá zodpovedá nechty na jej dovolenku. Vianoce: červená a zelená; Veľká noc: pastely; Canada Day: červená a biela; St. Patty: zelená, zelená a viac zelene. Mi rozumieš.

load...

Tak samozrejme robím tému Halloween taky. S výnimkou mám jednu výhradu: oranžová a čierna je rozhodne nie je môj top pick, pokiaľ ide o farebné kombá. Ale pretože som naozaj nemajú hojdať na zmenu heinousness ktorý je farebná schéma Halloween, som sa snažil urobiť nail art design, ktorý bol ako nóbl ako je to možné.

Čo potrebuješ

  • Základné a krycí náter
  • Čierny lak na nechty (použil som Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Nail Color v Black Out, ktorý si môžete kúpiť v Well.ca za 3 €)
  • Oranžové nechty (použil som Sephora od OPI Nail Color Hi Def)
  • Quo by Orly dotter Duo nástroj, nájdený v ich Instant Artist Kit. OR stačí použiť guľôčkové pero, ktoré ste ochotní zničiť kvôli nail art!

Krok jedna

Uplatňovať svoj obľúbený základný náter. Aj použiť Sally Hansen zázračný liek (7 € na Well.ca). Po tom schne, použiť oranžový lesk.

Druhý krok

Maľovanie čiernu pásku je v skutočnosti oveľa jednoduchšie urobiť od ruky, než sa zdá-sľub. Šírka bude závisieť na poľskom štetce, ktoré používate. Najlepší spôsob, ako získať pekné priamku bez použitia pásku, je začať si kutikuly a ťahajte štetec v jednom rýchlom zdvihu dole vaše tipy.

Pre tip: Nebuď lakomý s čiernym nechtami. Ak chcete mať dosť na štetec, takže môžete pokryť celú dĺžku nechtu na jeden záťah. V opačnom prípade budete musieť vrátiť a pokúsiť sa dokonale spojiť líniu dokončiť ho.

load...

Tretí krok

Ak chcete vykonať bodkami, použil som quo Instant Artist Dotter Duo nástroj Orly (menšie dotter). Čo robí tento produkt tak veľký, je, že vám poskytuje dve rôzne veľkých bodov. Navyše, je to kov, zatiaľ čo mnoho ďalších bodkovanie nástrojov tam sú plastové, ktoré môžu pomaly dostať pokrútený v priebehu doby a nechať sa smutnými vyzerajúce bodkami.

Ak nemáte vlastný bodkovanie nástroj, žiadny strach! Viem, že máte vlastnú pero. Akékoľvek guľôčkové pero, ktoré sa zmestí do hrdla fľaše poľského je dosť dobré pero použiť pre bodkovanie! Použil som ceruzku na dvoch nechty, aby preukázal, ako dobre to funguje. Môžete povedať, ktorý nechty?!

Dobre, poviem vám. Môj ukazovateľ a stredné prsty!

Takže teraz, keď si myslíte, ako dobre pera práce. Vziať skutočné nechty kefkou z fľaše, a škvrnu svoju bodkovanie nástroj alebo guľôčkové pero proti kefou. Keď dáte nástroj proti nechtu, dbajte na to, aby sa zasadila príliš tvrdý, inak budete len prebiť čierny lesk von a vystaviť oranžovo. I obyčajne dostať preč s dvoma alebo troma bodkami, než som sa musieť znovu paliva môj bodkovanie nástroj.

Pre tip: Pred použitím si svoju vrchnú vrstvu, počkajte aspoň 10 minút, dať bodkami dosť času vyschnúť. Ak si to predčasne, budete mať čierne pruhy po nechtu.

Halloween, a dúfam, že to klinec!

Rikki Ciminsky je študentkou na Ryerson University v Toronte. Sledovať ju na Twitteri: @rikki_see.

Povedz nám:

Maľuješ vaše nechty, aby zodpovedali dovolenka farebné schémy? Už ste vyskúšali dotter nástroj pred? Skúsiš tento DIY na Halloween?

load...