Krása

Vyskúšajte tento návod na výtvarné umenie na šikme pre retro-chic mani

Vyskúšajte tento návod na výtvarné umenie na šikme pre retro-chic mani

Ja som všetko o nail art, ale niekedy som príliš lenivý (a netrpezlivo) robiť fantázie veci. Nedávno som bol poslaný tri nádherné nové nechty odtiene pre testovanie, a okamžite som si myslel: "krokvy" Sú elegantné, grafický, ľahké robiť, a táto farba combo náhodou premení v niečo retro a vintage-y.

load...

Dalo by sa použiť akúkoľvek farbu combo, ale tri odtiene som použil (Rose II, Coral a Irresistible, pozri vyššie) sú z vôbec prvej farebnej kolekcie šetkých je. Jo, rovnaká spoločnosť, ktorá vyrába slávnej šetkých Vite vrchný náter má teraz 32 lak na nechty farby, všetko formulované tak, aby dodávať bohaté pigment a vysoký lesk iba v jednej aplikácii!

Budete potrebovať malinký, trošku trpezlivosti pre tento mani, ale no tak, že výsledky sú tak stojí za to; len hrať epizódu dievčatá v pozadí. Tu je návod, ako na to.

Chevron klince Krok 1

Začať s svetlo ružové bázy; Ja používam šetkých lak na nechty Rose II. Akonáhle to je celkom veľa suché, použite krycí lak. (Som posadnutá Essie je dobré ísť, ale tiež som počul divy o šetkých Vite, to skúsiť!)

Teraz sa obrátiť vašu pozornosť na dievčatá a sledovať Hannah byť jej neohrabané ešte úžasné samostatne zatiaľ čo vy dopustiť, aby úplne zaschnúť po dobu najmenej piatich minút. Ak nemáte, potom keď sa dostanete ku kroku 3 a dať pásku na necht, to bude doslova lúpať lak na nechty právo preč s ním, nie je cool! (Takže ak si myslíte, že môžete preskočiť vrchnú vrstvu, to nemôžeš! Aj keď si myslíte, že vaša základná farba je suchá, bude to ešte olúpať. Verte mi, hovorím z vlastnej skúsenosti).

Chevron klince Krok 2

load...

Pauza Girls. Vziať kus lepiace pásky a znížiť perforovaný okraj s nožnicami, takže budete mať dokonale priamku.

Potom umiestniť ten kus pásky na kožu a vytiahnuť ho, aby sa odstránili niektoré zo strnulosti.

Chevron klince Krok 3

Akonáhle ste, že vaše nechty a vrchný náter sú suché, položte kus pásky na necht na diagonále, takže roh smeroval nahor, ako trojuholník. Tým sa vytvorí svoj tvar Chevron. Ľahko pat nadol na kazetu, aby sa ubezpečil, že okraje nie sú zdvihol z klinca; Nechcete-poľština dostať za žiadnych bublín a zničiť priamku.

Chevron klince Krok 4

Teraz naneste druhú farbu, Sichem lak na nechty v Coral, na exponovanom nechtu. Nebojte sa o tom, že chaotický; budete vyčistiť neskôr.

Chevron Nails Krok 5

Rýchlo, ale opatrne zlúpnite pásku off hneď. Ak to urobíte správne, mali by ste mať celkom perfektné líniu. Ak budete čakať príliš dlho, bude lesk získať lacné a to bude ťažšie odstrániť pásku bez poľskej zdvíhania na okrajoch a rozmazávaniu.

Potom, čo robíte, že hit hru na dievčatá znovu a chichot, ako smiešne cute Charlie je asi päť minút-, ktoré by mali byť ľahké robiť, zatiaľ čo vy čakať na Coral stačí aplikovať na suchú. Potom pridajte vrchný náter. Aj keď to uschne, žasnúť nad tým, ako Shoshanna je, podobne, takže úplne úžasné po dobu niekoľkých minút.

Chevron klince Krok 6

Pauza Girls. Znovu celý proces opakovať, umiestňovať ďalšie prúžok pásky za posledné šípové ste práve vytvorili, rovnako ako na fotke. Pridajte konečnú farbu, Sichem lak na nechty v Irresistible, takže je to na voľnom okraji nechtu.

Chevron klince Krok 7

Odstráňte pásku. Nech ten suchý. Sledovať niektoré viac dievčat. Pridať vrchný náter.

Konečný vzhľad

Teraz máte naozaj krásne nechty!

Ak ste veľmi statočná, mohol by ste vždy pokúsiť tento ruky, takže sa krokvy iba pomocou lesk kefu a pevnú ruku. To je to, čo som urobil pre moje ukazovateľ, krúžok, a prsty malíčku a nedopadlo to tak zlé. Skúsiť to, ak si nie ste záujem čakať na každú vrstvu zaschnúť. Ale čím dlhšie čakať vám dáva veľkú ospravedlnenie pozorovať dievčatá na pol hodiny, a to je nikdy zlá vec.

Povedz mi:

Páči sa vám tento vzhľad nechtov? Vedeli ste, že Sichem tiež farbu na nechty dievčatá: vy milovať, alebo nenávidieť?

load...