Krása

Vyskúšajte tento kvetinový umelecký návod na jar

Vyskúšajte tento kvetinový umelecký návod na jar

Diabol nosí Pradu má byť jedným z mojich najobľúbenejších filmov. A) Vzhľadom na to, že som ctižiadostivý časopis spisovateľ (našťastie, Michelle dokazuje, že redaktori sú miláčikovia, nie diabli, uf!) A b), pretože napriek svojmu celkovému diva postoj, som tak trochu love Miranda Priestly. Zvlášť, keď ide o jej veľmi platným blankytne modrej chvastať, pamätajte, že? Jej úvodzovky sú na mieste, a to najmä tento:

load...

Táto manikúra nie je len nejroztomilejší vec vôbec, ale prisahám, že neklamem, keď poviem, že je to tak smiešne jednoduché, aj vaša babička to šlo. Neveríte mi? No, budete musieť vyskúšať sami. Tu je návod.

Čo budete potrebovať:

  • Základnú farbu podľa vlastného výberu (ja som použil Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Nail Color bielo na)
  • Štyri rôzne farby lesk na plátky (použil som Essie laky na nechty v plavkách So Teeny a First Timer ;? OPI lak na nechty v Myslíte Lilac It a Zoya Nail Polish v Ali)
  • Čierna alebo tmavšie farby pre leštenie bodkami (použil som Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Nail Color v Black Out)
  • Nástroj, aby sa bodky, len som použil špendlík Bobby, ale môžete tiež použiť guľôčkového pera, ceruzky alebo bodkovanie nástroj (Quo robí dobrý)

Krok 1: Naneste svoju základňu

Začať s dvoma pevnými vrstvami vašej základnej farby (v hornej časti jasné, ochranný základného náteru, ktorý je). Biela je skvelé, ak chcete naozaj kvety pop.

Krok 2: farba lístkov

Ďalej sa uistite, vrcholky svojich poľských fliaš odskrutkovať a že máte svoje farby v rade pred vami. Potom, rozbiehanie s jednou farbou, utierať väčšina z prebytku off kefy, a urobiť malý výpad na klinec. Tie by mali byť ponechané obdĺžnika farby, ako je zelená na mojom prstenníku na foto # 1 nižšie:

load...

Opakovať ťahy s ostatnými tromi farbami, prekrývajúce sa im v stredu pre vytvorenie každého kvetu. Až budete hotoví s jedným kvetom, presunúť na iné miesto na vašom nechtu a proces opakovať.

Krok 3: Pridanie bodky

Pred pridaním bodky, mala vaše nechty vyzerať približne takto:

Dokončiť vzhľad pridaním niekoľkých malých bodiek na čierno v stredu kvetín pomocou svojho bobby pin (alebo pero, ceruzky, atď.)

Začiatok to všetko preč s rýchloschnúci vrchný náter (Prisahám Essie dobré ísť Top Coat) potom, čo dizajn je suchý. Nezabudnite ísť nad voľným okrajom nechtu, aby sa ubezpečil vaše Mani je chip-proof za pár dní navyše.

A tu to-a majú perfektné jarné manikúra predstavovať florals, že diabol sám Možno práve šport. Jednoduché, nie? Tak mi povedz:

Bys rock tento kvetinový Mani? Ako sa cítite o nechty umení v týchto dňoch milujúci, alebo natáča ku klasickému vzhľadu jedného odtieňa? Aký je váš go-na klinec farby tento rok na jar?

load...