Krása

Vypadalo to hayden panettiere odtiahnuť túto chladnú ružovú rúž?

Vypadalo to hayden panettiere odtiahnuť túto chladnú ružovú rúž?

Dnes v dôležitých kozmetických dilemu: musíme sa rozhodnúť, či to cukrová vata v štýle rúžu v skutočnosti pracuje pre Hayden Panettiere. Alebo ak je v rozpore s jej strašne Glow, zlatý tón pleti.

load...

Nemám potuchy, čo je značka alebo odtieň volá, ale človek je to odvážna voľba. Tým skôr, myslím, než typické brights z fuchsie alebo pomaranča, ktoré sme boli svedkami, už niekoľko sezón. Prečo? Vzhľadom k tomu, dokonca viac ako ružová, tento odtieň znie veľmi, veľmi "studené" na koži. Je to menšie riziko krásy Ak máte chladné tóny pokožky začínajú, ale Hayden tu (ktorý má jeden z najlepších pleťou v Hollywoode) vyzerá skôr teplé ku mne. Ako "jarný", ak sa budete riadiť celý sezónne teóriu farieb.

Ale tu je to vec: je to stále veľmi v trende zámerne stretnú takhle. Je to trochu ako farebné blokovanie, okrem to robíte s vašej pleti miesto hľadajú semi-blázon s dvoma rôznymi, nezodpovedajúce odtiene očné linky a rúže na vašom tvári naraz.

To znamená, že keď sa pozriete pozorne, Hayden má na sebe nejaké zlaté očné tiene, ktoré sa nenápadne pomáha hrať až kontrast. To mi trochu pripomína tohto Donna Karan show z pred pár rokmi:

Hayden to je, ako je real-life, tónovaný-down verzia (pretože kto chce nosiť oranžovej očné tiene?!).

Tiež som sa dotkol na to, keď som ti povedal o svojom lip-obloženie trik, ale stojí to za opakovanie: niektoré z najlepších vizážistov, vrátane Chanel Julie Cusson, že je to modernejší vybrať pery odtieňov v opačnom farebnom rodiny na koži tón (a farbu na vlasy). Takže Hayden v koralov alebo broskyňa by bolo viac match-match a menej zaujímavejšie než robiť niečo v chladnom ružovej alebo studený červeného spektra.

load...

Nie, že tam sú naozaj žiadne pravidlá už, hoci.

Ďalšia vec, aby tu poznamenať, že textúra je mierne dúhové (čo je verzia trendu som hovoril o tady):

Neviem ako vy, ale ja som to cítil! (A tiež jesť moje slová Tu je citát z tohto príspevku 2018: "? [F] rosts, perly, metalické, hra dúhovými farbami alebo ligot Ako Liza hovorí:, Tools diabla '"

A to, moji priatelia, je dôvod, prečo sa nikdy nehovor nikdy v kráse. Zrazu mi táto perleťový povrch. Aj keď by som asi preskočiť zlaté očné tiene, som vlastne rád farbu cukrovú vatu na Hayden taky. Nie je to tak, že väčšina zuby-rozjasňujúce tieň okolo (a iste busty mýtus, že je to len pomaranče, ktoré robia vaše zuby vyzerať žlto-ish), ale ja som fanúšik však.

Are you?

Páči sa vám tučný výberom pery Hayden, alebo si myslíte, že to stretnúť? Máte tendenciu nosiť rúže v rovnakom farebnom rodine vašej pleti, alebo naopak? Ako sa cítite o hru farieb, perla, mrazy, blyští. Ste pripravení prijať, em?

load...