Krása

Výhry Billboardovej hudby 2018-2018: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Výhry Billboardovej hudby 2018-2018: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Tieto zábery sú od nedeľného večera v Billboard Music Awards, a len heads up, to bolo divný jedna! 

Od Kylie Jenner prekvapivo veľký tyrkysový vlasy Carrie Underwood všetci oblečení pre ples (!!), celkovo sa jednalo všehochuť. 

load...

Tu sú celú noc vlasy a make-up vyzerá:

Kylie Jenner

Zavolajte mi blázon, ale Kylie jeho pohľad bol môj obľúbený zo zväzku. Aj keď je čiastočný Kardashian, Musím dať úver, kde je to z dôvodu. Tieto odvážne tyrkysové pruhy v spodnej dve tretiny svojho priameho dlhú bob sú perfektné pre hudobnú udalosť, trochu nervózny, a tak zábavné! Voľba farby zdá správne v tom, že nevypúšťa tvár farby, a to buď. Pripomína mi to Illamasqua slávne Apocalipse rúž odtieň, ktorý je tiež zeleno-modrej a prekvapivo lichotivé. Bolo mi povedané, pomocou Peeps Illamasqua, že je to preto, modrozelený je farba, ktorá číta do oka rovnakým spôsobom ako červené. Takže myslím, že rovnaká teória sa vzťahuje na vlasy!

Pokiaľ ide o make-up, je to v poriadku, ale rozhodne by som si vybral inú rúž a nie Kontúrovacia ceruzka na pery; povrchová úprava kože tiež vyzerá trošku ťažký. (Tam je to Kardashian vplyv. Oh dobre.)

Shakira

Nič z toho časového boxu pre Shakira, s výnimkou Myslím, že vyzerá trochu čerstvejší a krajšie s ružovými tvárami a pery (porov im v poslednej dobe sme ju videli na ACM Awards, vo viac tlmené tóny). Inak vyzerá presne rovnaký, vpravo dole na stranu vlasy sa rozdelili na. C'mon Shakira, mix to trochu!

Sarah Hyland

Vďaka bohu za Sarah Hyland, ktorý jej prináša zvýšenú citlivosť krásy tohto červenom koberci. (I keď to nebolo vždy tak.) Tu si vybrala dramatické hlboké bočnú časť s čeľusť-zametanie tresku a úhľadným malým buchtu do chrbta, ktoré by ste mohli ľahko DIY doma. Vyzerá to oveľa komplikovanejšie, než to je, a dáva efekt faux podrezanie.

load...

Make-up je všetko o odvážnych obočie, mäkké dymové oči a medenú pery. Aj by sa bez obloženia na spodnú peru a falošné riasy na vonkajších okrajoch. Ale inak je to dobré. Jej koža vyzerá úžasne!

Nicki Minaj

Ouha! Nicki Minaj vyzerá tu proste normálne. A naozaj skvelé! Myslím, že keď ste urobil to všetko z dúhy parochne podivných rúžu farby a riasy-potom je najviac šokujúca vec, ktorú môžete urobiť, je ísť do presne opačným smerom, len super-jednoduchý a ticho sexy. Vlasy je rozdelená na jednu stranu a padá do mäkkých, glam vlnách; make-up je úplne neutrálna a podhodnotené. Páči sa mi tento nový Nicki!

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen má rany! Okrem toho, že sú len clip-in, ktoré nasadila svojim psom po udalosti (ha!). A ja hovorím: Vďaka bohu, že sa nedopustil na kotleta, so svojím okrúhlym tvarom tváre, mám pocit, že priame cez rany nie sú tou najlepšou voľbou pre ňu, a tieto tie sú tak dlhé, že sa naozaj schovať oči. Inak nič sťažovať tu. Páči sa mi, rovné vlasy, a jej make-up vyzerá svieži a dokonalý.

Miranda Lambert

Uh-oh, je Miranda späť na vlastné koželuha vlakom? Dúfam, že nie, ale vyzerá oveľa tmavšie ako minule, na ACM Awards -a som bol naozaj teší jej svetlejšie pokožku pred blond vlasy. Teraz, farebný kontrast je trochu drsný a nie tak prirodzene vyzerajúce. Jej vlasy vyzerá skvele hoci. Mohol by som dostať za vnútornú rohový blyští, ak to nebolo tak celkom neusporiadaným aplikácie.

Kesha

Rovnako ako Nicki Minaj, Kesha tiež pokúsil sa prekvapiť nás, ona si vybrala bez ramienok ballgown a textúrou updo, ktorý by bol doma na Oscaroch. Okrem ružové vlasy a zlaté zuby, samozrejme. Mám rád farbu vlasov pre ňu (zub, nie toľko). Je to tiež pekné vidieť ju vo viacerých ženský, romantickom štýle, aj keď by som asi som jej dal nejaké vlasy cez čelo namiesto všetkých chrbta. Rád by som vidieť Kesha do rany!

Jordin Sparks

Jordin má takú slnečnej červenom koberci osobnosti, na vrchole absolútne fantastické, bezchybné pleti. Ale ani tie môžu ušetriť sivasto-fialovej farby na pery a cornrow účes. Nemám rád tento druh vlasov na nikoho-odvolanie pri Brie Larson urobil niečo podobné -a myslím, že by to bolo lepšie, stačí vytiahnuť späť všetky elegantný a pevne k hlave. Nebolo by to vyzerať skvele spárované s niečím tučným na perách, rovnako ako červené alebo oranžové? Má tak veľké pery, že je to škoda, že sme nikdy vidieť farbu na ne. Mohla by tiež stratiť falošné riasy.

Jennifer Lopez

Mohlo by to byť čas na JLo prijímať "menej je niekedy viac" prístup. Je tu toľko sochárstvo deje s tmavým práškom, že to má opačný účinok zamýšľaný; Jej pleť vyzerá suché, sypké a príliš tmavé v porovnaní k hrudi. Dokonca aj červenať a očné linky sú prehnaná. Neexistuje orosenost alebo plnoštíhlosť odišiel.

Nebudem hovoriť, že mám rád vlasy veľa. Neviem, či je to čiastočne rozšírenie, ale vyzerá to tak dlho a tlstý, s Flippy kadere na koncoch a vytiahol do malého pol copu v hornej časti. Jej farba je celkom dobré, príliš a ja nemám zvyčajne hovoria, že asi vrcholov. Sú to tak vlasy tenké po celom tele, ktorý dáva efekt farbou.

Carrie Underwood

A tu je ďalší, kto potrebuje zložiť niekoľko zárezov, aj keď to nie je nič nové. Carrie sa pozerá ako ako maska ​​ako predtým vo vrstve s hrúbkou základu, ťažké falošné riasy, prehnaný dymové oči a goopy lesk na pery sa zrejmým pery líniové. Veci, ktoré sa mi obzvlášť trápi tentoraz zahŕňať ostrú čiernu vložku v vodovody a jej viac ako-pinzetou obočie, ktoré sa zdajú byť stále viac a viac spermií, ako pri každej odovzdávanie cien. 

Niet divu, že som tiež nie je fanúšikom účesu. Uvoľnená smrekový, ľahko umiestnené na jednu stranu je to dobrý nápad. To zrovna zničený tejto gigantickej hore perá v prednej časti. 

Kendall Jenner

Je neskutočné, ako rýchlo Kendall je morphing do jej staršia nevlastnou sestrou (Kim). Majú rovnaké tmavé, rovné vlasy, rovnaký kontúrovacieho / zvýraznenie a rovnakú afinitu k falošné riasy. Rád by som ju videl ísť na niečo čerstvejšie, viac primeraných veku a menej otvorene "sa snaží byť sexi". Mala by vyzerať tak roztomilý s čistou koži, ružová peru a vlasy v cope, viete, čo tým myslím? Niečo v rovnakom duchu ako Nina Dobrev tu.

Kelly Rowland

Trvať až je Kelly Rowland, ktorý nie je hojdacia najaktuálnejšie kozmetických štýly, a to buď. Mám pocit, ako sú holé kosti sú tu by som len vyladiť tento bit. Jeden spôsob, ako by bolo vziať rovnaký krátky zostrih, ale spárovať s viacerými jednoduchý, moderný make-up, ako modrá mačka oko s matným povrchom pery. Alebo keby chcela hojdať dramatické modrej a hnedé dymové oči, tak by som sčesané dozadu všetky vlasy tak, že oči urobil vyhlásenie.

Rád by som počul, čo si myslíte o nich vyzerá!

Ktorí mali svoje obľúbené (a najmenej obľúbenou) kozmetický vzhľad na tomto červenom koberci?

load...