Krása

Vyhlásime rok 2019 za rok bob

Vyhlásime rok 2019 za rok bob

Zdá sa mi to, alebo je ako každá celebrita nosí vlasy do bob, alebo aspoň lob (dlhý bob), v poslednej dobe? Keď si myslím, späť do mojich časopisov krásu editor dní, viem, že obaja mali svoje chvíle cez stredné až neskoré-'00s, počnúc Katie Holmes a Rihanna sa na kotlety a potom celú lob vec začala tým, Gwyneth (kto potom prešiel pochodeň do Olivia Palermo).

load...

Ja viem, že je ťažké držať krok. (Aj keď, ak si spomínate, ja vás upozorní na celý tento vývoj v minulom roku). Takže čo sa zmenilo? No, je to pocit celebrity idú ešte kratšie dnes rovnako ako v dobre nad kľúčnej kosti, alebo dokonca nad bradu-dĺžky. A tam sú určite stále viac a viac z nich dostať sa na trendu. Takže to robí môj krása Spidey zmysel začať brnenie, a nemôžem si pomôcť, ale cítim, že je potrebné diskutovať o tom s vami. V prípade, že ste kindamaybesorta premýšľať o zmene vlasov. (Upozornenie: Hovorím to všetko, aj keď osobne, peklo bude musieť zmraziť skôr, než som sa ostrihať vlasy nad ramená).

Oh! A viete čo ešte naozaj, ale naozaj ma presviedča, že tento bob vec je oficiálne plnohodnotným trend? Bachelor Ben.

Som v bakalárskom bazéne-viete, ako hokejový bazéna s výnimkou dievčatá-a preto dostať do obdivovať účes Ten chlap je každý pondelok večer. Má na sebe sakramentsky bôb, nie?

Je zrejmé, že tento štýl by bolo lepšie na ženský keď (Ben nerobí to pre mňa). Tak poďme hovoriť o Cameron Diaz, čo je posledný celebrita objať bob.

To je, ako to vyzeralo na svoje pôvodné debute na Zlatý glóbus after-party:

Nie tak dobrý, že jo? Tam je niečo o tých kudrliniek, ktorá je strašne starnutia. Farba príliš som si, že by to bolo sa s tým v mojich blonderexia dňoch, ale platina môže byť veľmi krutý na pleť.

Však. Ja si vyhradzuje právo zmeniť svoj názor, a akonáhle som videl fotky z nej na sebe v rovnejšie štýl, rovnako ako na Valentino couture prehliadky (v hornej časti tohto príspevku), a tu, u Chanel show, I rozhodol som Pre Bobovi Cammy po tom všetkom:

load...

Možno je to preto, že mi to pripomína Niečo na tej Mary a to mi dáva teplé fuzzies. Ale myslím, že bob to môže byť Camerona Life Cut. Vlasy sú tak jemné, že robí to vyzerať hrubšie, a opotrebované rovný, štýl robí vyzerala najmenej o päť rokov mladší. Ja som dokonca k zmene svoj naladiť na platine, pretože jej predchádzajúca "BRONDI" tone by si vyzeral trochu príliš bla, keď rovno. Súhlasíš?

Ďalšie nedávny bob convert je Katy Perry:

A na rozdiel od situácie Cameron, to jednoducho musí prestať. Som netajil tým, že Katy Radšej je Teenage Dream Katy videa. Nemyslím si, že toto krátke, super-rovný štýl jej robí žiadnu láskavosť. Aj keď priznajme si to, je najväčší zločin je to farba. Videl som 12-ročných s lepšou Manic Panic Skillz.

Teraz poďme našu pozornosť na nedávne ocenenie SAG, pretože tam bol nejaký výborný bob akcie na červenom koberci. Dobre. Môžete volať Ashlee je štýl, ktorý bob? Je to snáď nejaký druh bob / krátke vlasy hybrid. A vyhodiť si ma s perom, páči sa mi to.

Ako som povedal, budem nikdy znížiť moje vlasy krátke, ale keď som absolútne musel by to byť štýl pre mňa. Že hlboká bočný diel a spôsob, akým ho zastrčí za ucho je tak pekná, a povedal by som, že celkom všeobecne lichotivé.

Rose Byrne SAG štýl bol úplne odlišný, ale tiež dostane dva palce hore odo mňa:

S ofinou, je to skôr záväzok, ale to, čo vynikajúci štýl predviesť lesklé a zdravé, swing (najlepšie bruneta) vlasy.

Potom je tu rozkošný Carey Mulligan. Vedeli ste, že hrá Daisy Buchanan v Veľký Gatsby (v decembri)? Nemôžem čakať.

Jej štýl je trochu podobný Ashlee to s tým, ako to vojde tak pekne za ušami. LOVE.

Samozrejme, že žiadna diskusia o boby / LOB by nebola úplná bez zmienky o Olivia Munn, ktorého vlasy som obdivoval už nejakú dobu:

Je to bob alebo lob? Myslím, že je vznášajúce sa niekde uprostred, a je rez pod uhlom (Victoria Beckham štýly). Som vlastne nie je blázon o tom a rád by som ju videl ísť aj jemnejšie a kratšie.

Ďalšia na rade je Katherine Heigl, a pre raz som rád, že sa rozdávať krásu chválu. Overte si to:

Aké zlepšenia! Pre raz, vlasy lichotí a nemá aby vyzerala 20 rokov starší. Dúfajme, že tento vývoj bude pokračovať. Tiež? Cameron mal štylizovaná Jej bob týmto spôsobom, s väčšiu kontrolu (nie krepaté / suché) kadere.

V neposlednom rade, poďme sa pozrieť na dva celebritami, ktorí boli prvý z brány na bob trendu. Pamätať Cate Blanchett na Oscars minulý rok?

No, jej vlasy sa rozrástla von trochu teraz. Ale myslím, že je to stále bezpečne v kategórii lob najmenej. (Vlastne som si, že to vyzerá lepšie na ňu.)

Druhý inovátor bol Dianna Agron:

Teraz, jej vlasy je možná palca alebo dva dlhšie, a ja som absolútne zbožňujem, ako sa udržuje prepínanie to. Tu je nedávny pic:

Love hlasitosť na vrchole, rád make-up ešte. Len možno premýšľať o tých koreňov, Di.

V každom prípade! Jasne veľa bob vyzerá z čoho vyberať, a mám slovo od celebrity kaderník Rodney Cutler, že Bob je "najzávažnejšie zostrih všetkých čias." (S ním rozhovor som nedávno na svetlice príbehom je to ten muž za Emma Watson škriatka.) Rodney hovorí, že dôvodom, prečo bob je tak veľký, že to funguje s každým tvarom tváre a typu vlasov. Takže ak uvažujete o zmene vlasy, jeden z týchto štýlov Celeb je viazaný pracovať pre vás. Pamätať, urob, čo hovorím. Nie ako ja.

Ktoré bob sa vám najviac páči? Chceli ste niekedy nosiť túto dĺžku sami? Je Bachelor Ben dávať niekto iný naskakuje husia koža? (Skinny-máčaním s Courtney, Bene? Rozsvieti).

load...