Krása

Všetko, čo potrebujete vedieť o strobingu

Všetko, čo potrebujete vedieť o strobingu

Nepopulárne názor: Kardashian štýlu Kontouring musí zomrieť. 

Som tak nad vidieť Instagram fotografie make-upu vyzerá zahŕňajúce tmavé, stripey jawlines a opaľovací-okuliare biele očné jamky. 

load...

Viete, čo hovorím:

Iste, strategické tieňovanie má svoje miesto pre nočné-out make-up (a ťahať kráľovnej, ktorí v podstate vymyslel techniku), ale ja som tak rada, že je tu nový trend, ktorý vyzerá oveľa prirodzenejšie a denné glam. 

Dovoľte mi, aby som vám predstavil blikaním, najnovšie technológie pre výrobu týchto lícnych kostí vyniknúť. 

Čo roztrasene?

Stroboskopické je v podstate aplikácie z trblietavých zvýrazňovač na voľnom rovín tváre, kde sa svetlo prirodzene odrazí. (Desať dolárov, že už to urobil, ale teraz je vymyslené meno pre to.)

Na rozdiel od mega-korektor bronzer-vrstevníc lakovanie, ktoré vyzerajú skvelo na fotkách, ale neprirodzene a ťažké na dennom svetle, stroboskopické funguje krásne v reálnom živote, pretože svetlo je vždy lov a odrazil vašu pokožku. Zvýrazňovač jednoducho zosilňovače až reflexné žiara. 

Stačí sa pozrieť na stroboskopické kráľovnej Gigi Hadid:

A Olivia Munn:

A Kerry Washington:

Ako Stroboskop

Strobing by malo byť posledným krokom vo svojom make-up, tak to ide nad všetkými ostatnými výrobkami nosíte (založenie, červenať, atď.)

Než sa stroboskop, je to naozaj dôležité, aby mattify oblasti nechcete zdôraznili, ako je napríklad čelo, bradu a na špičku nosa, inak je celý váš tvár bude len vyzerať mastný. Budete chcieť, aby to pred inštaláciou svoj základ, tónované hydratačné alebo BB / CC krém. Laura Mercier Secret Finish Matujúci Gél bol môj HG mattifier rokov. Tu sú niektoré ďalšie z mojich obľúbených olejových tlmičov!

load...

Ďalej pomocou zvýrazňovače o voľbe budeme hovoriť o tom, čo stroboskopické produkty pre použitie v sek! Apply malé množstvo do všetkých oblastí vášho tváre, že svetlo by zasiahli. Ako toto:

Zamyslite sa: vrcholy lícne kosti, vaše obočie kosti, tenká hranica nadol most vášho nosa, a Amor lúk "v" tvojich pier. 

Nezabudnite miešať, a to buď prstami, na obrusovanie štetcom alebo špongiou. (Beautyblender Micro Minis sú ideálne pre túto prácu!) Viac mojich tipov prelínanie tu.

Tip: Ak máte odstúpenia od spôsobu kontúry a chcete zvýšiť svoje žiara, najprv naneste korektor orosený hlavičiek, ktoré budete stroboskopické. Páči sa mi NARS Radiant Krémová Concealer za to. 

Po zmiešaní, tu je moja strobing výsledok. (Nevadí výraz drzý!) Nosím ťažiť Wattovho Up! tu. 

Ako vybrať produkt stroboskopické

Existujú tri pravidlá pre výber perfektné strobing produkt (inak známy ako zvýrazňovač):

1. Vyhnite sa niečo iskrivý. Pozerám sa na teba, NARS orgazmu. Ide o to vytvoriť jemný lesk, ktorý by mohol byť zamenený za prirodzene žiarivú pleť.

2. Udržujte váš typ pleti v mysli. Ja osobne milujem krém palicu vzorcov pre jednoduché používanie a prenositeľnosť, hoci oni sú zvyčajne najlepšie pre normálne a suché typy pleti. Prášok zvýrazňovače bude pravdepodobne trvať dlhšie, na kombináciu alebo mastnú pleť.

3. Vyberte si zvýrazňovač, ktorý vyhovuje vašej pleti. Palicu s zvýrazňovače, ktoré zodpovedá vašim tóny. Pohode-posilnil zvýrazňovače na teplé koži a v teplých odtieňoch zvýrazňovačov na chladné koži bude vyzerať neprirodzene, a poraziť účel blikaním, ktorý je určený na vyzerať ako "no-make-up make-up."

Pokračujte v čítaní pre moje produktov výbery podľa farby pleti. 

Najlepšie stroboskopické produkty pre vašej pleti

Ak je vaša pokožka je spravodlivé svetla. 

Svetlo ružové a svetlo béžovej zvýrazňovače budú vám bude vyhovovať najlepšie. Skúste kultovým favoritom RMS krása Living Luminizer. Je to krém, ktorý je dodávaný v očné tiene v štýle pot-, takže je jednoduché, aby škvrnu na špičkou prsta a buff s bodkovanie kefa. Michelle je fanúšik!

Ak je vaša pokožka je ľahké až stredné. 

Skúste šampanské farby, ako sú na prospech Wattovho Up! Nosím to takmer denne, farba nie je príliš ľahké na mojej koži a vzorec krém k prášok zostane na mieste. Love! Aj ľahko nakresliť na výrobku a buff s mojimi prstami. 

Ak je vaša pokožka je stredne olivovo až zlatá.

Leštené zlato je váš najlepší priateľ. Benefit Sun Beam amaaazing za to, len škvrnka na trochu prípravku pomocou poľského štýlu kefu a dobre splynúť s hubkou.

Ak je vaša pokožka je zlatá až hlboko.

Skúste zvýrazňovač v naleštené zlato, tmavé broskýň alebo terakotovej tieňa. Som fanúšik NARS Multiple v South Beach na tmavšie odtiene pleti, ktoré vytiahnuť marhuľový tón krásne. Rovnako ako u iných krém palíc vzorcov, je ľahké čerpať a rozmazaniu prstami.

Stroboskopické produkty, ktoré pracujú na každého

Tu sú moje dva top tipy pre všetky odtiene pleti a typov:

Presýpacie Ambient osvetlenie Powder je neuveriteľne krásna a je dodávaný v šiestich odtieňoch pre rad pleti. Tie by dobre fungovať na akýkoľvek typ pleti, najmä kombináciu a mastnú pleť. 

Krytu FX Contour Kit prichádza v šiestich farebných možností, ktoré by zodpovedalo takmer akýkoľvek tón pleti. Každá súprava je dodávaná s štyrmi krémovej tóny, a ja obzvlášť rada dva zvýrazňovače (jeden matný, jeden trblietavých), ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašej príslušnej pleti. Tento super-krémová formula bude fungovať najlepšie na normálnu až suchú pokožku.

A tu to máte. Namiesto toho sa snaží na falošné tiene s obrysom, prichádzajú na svetlo s stroboskopické! 

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Dávate prednosť profilované vzhľad alebo blikaním techniku? Už ste vyskúšali ešte stroboskopické? Aký je váš obľúbený zvýrazňovač?

load...