Krása

Umenie elysium neba Gala 2018: musí vidieť krásu vyzerá

Umenie elysium neba Gala 2018: musí vidieť krásu vyzerá

Docela je dosť robí. Ja viem, že je to pravda, pretože toto vydanie červenom koberci detailných záberoch je obzvlášť dobre! Včera bol siedmy ročník Art of Elysium galavečere v Los Angeles, v noci pre neziskové charitatívne organizácie ctiť príspevky hercov, umelcov a hudobníkov, ktorí dobrovoľne venujú svoj čas deťom bojovať vážne zdravotné ťažkosti. Každý z Amber Heard do Camilla Belle Kate Bosworth bol v účasti. Príďte sa pozrieť na vlastné oči, ako skvele vyzerajú.

load...

Amber Heard

OMG Amber, to lip. Je to NARS rúž Red Lizard, opísal ako polomatného, ​​plný-poháňal červené. Milujem kontrast proti jej kože, ktorá je osvetlená v stredu a potom zamatový všade inde, s bezproblémovú flush na lícach. Jej oči nie sú super-silný, len riasenku, niektoré veľmi jemné pinky-tmavošedý na viečka a mäkký trblietanie dokola. Potom je tu zametať tieto rany, ktoré sú kývnutie na retro pocit rúžu, ale prijemne miesto tuhý. To už ani nemôže byť lepší než tohle.

Camilla Belle

Ďalšie kráska tu Camilla nosia vlasy do dlhého mikáda v týchto dňoch s hlbokým bočnej časti, a to jej naozaj pristane. Jej make-up je moderná, 60s. Jej mačacie oči majú silný rýchly pohľad, ale vložka je na oboch horné a dolné riasy s nejakou svetlo ružové tiene na viečka. Na perách je úplná žuvačka ružová farba, ktorá je hravejší, trendy voľbou ako keby išiel za neutrálne.

Kate Bosworth

Tu je druhá dvojica look-na-mňa pery, tentoraz Kate An oranžovo červená s matnou štruktúrou. Maskérka Pati Dubroff bol za tento jeden, takže som dávať pozor na jej Instagram v nádeji, že odhalí odtieň. Je to len má dosť červená v tom, aby bolo nositeľné pre tých z nás bojí príliš oranžovej. Tiež som rád, že išla celkom jasne na tvárach. Myslím, že to, čo robí to fungovať namiesto hľadania klaunovsky je vlas z povrchu a minimálne (len riasenka) očný make-up. Aktualizovať: Farba má na sebe, je MAC Lipstick Lady Danger. Ďakujem Pati!

load...

Jennifer Morrison

Jennifer naozaj rád tieto pletená, fauxhawk typu účesy, že? (Spomeňte si na jeden Met ples?) Tento je pôsobivá zo zadnej / strane, ale ja som nerozhodnutia o tomto veľa objem na prednej strane. Možno palec alebo tak príliš vysoký. Make-up, na druhú stranu, je úplne dokonalá s jednou významnou výnimkou: falošné riasy. Nie je vôbec nutné, a odvádzať pozornosť od svojho absolútne žiarivú pleť a krásne ružové pery a líca. Oh dobre.

Evan Rachel Wood

Už je to dlho, čo sme videli Evan (alebo si hovoríme jej Evan Rachel? Ja som vždy zmätená, keď celebrity majú dve krstné mená). Ja som vždy zaujíma, čo hranice ona tlačí, a tu, vzhľad opísal jej maskérka ako "strapatými Chucka Berryho." Myslím, že ste vidieť oblečenie, aby plne oceniť. V každom prípade si myslím, že make-up je dobré bezchybne blended vínovo na oči, kožu a zdokonalený zmiešané červenať. Možno som urobil viac matný peru, hoci.

Ashley Madekwe

Mohla použiť dotykový viac prášku a niektoré obočie starostlivosti, ale inak mám rád tento pohľad na Ashley. Ona úplne vytiahne z nemilosrdnému tight-to-the-vedúci Centra-rozišli účes. K broskyňa tóny rumenec a pier farby sú príjemné na nej, ako je zákruta hustých čiernych vložky obmedzená na hornej línie rias len a po krivke jej tvaru oka. To je make-up niekto mohol nosiť.

Nina Dobrev

Mohlo by to byť osvetlenie, ale vyzerá to, Nina je stále na sebe, že príliš tmavý umelé opálenie z ľudovej Choice Awards, aj keď sa mi páči Toto sa javí ako oveľa, oveľa lepšie. Rumenec a trblietanie na jej očné viečka vyzerá trochu ťažkopádne taky.

Busy Philipps

Horný uzol s jasným pery je Busy idú-vyzerať a som v poriadku s ním. Táto chlopňa je skoro rovnako odvážny ako Kate Bosworth je, a trochu viac oranžovej, ale má o niečo viac lesklý textúry. Busy sa pochválil ho s niektorými falošnými riasami, ktoré robia prácu s dôrazom na oči, bez toho aby sa ťažký.

Anna Kendrick

Od krku nahor, Annina vlasy a make-up tu je v poriadku, aj keď trochu nezaujatý, ale možno potrebujeme vidieť šaty, aby plne pochopiť, čo sa deje. Vyzerá to, že má na sebe falošné riasy a ja vlastne robiť ako oni v tomto prípade. Oni zdobiť jej inak veľmi nahú tvár, bez toho aby sa príliš over-the-top.

Michelle

Michelle sa pozerá tad. Injekčne. Iné, než to, myslím, že jej make-up je celkom dobrá. Myslím, že má fascinujúce oči pre začiatok, ale to, čo tu urobil s trblietavé ružové zlato celú cestu okolo, spárované s čiernou vložkou a definované riasy, naozaj z nich robí vyniknúť. Čierny okolo očí väzieb spolu s jej tmavé vlasy, čím sa všetko dohromady.

Ali Larter

Ali sa deje na Beachy vzhľad tu je to všetko o jej Kalifornie dievča vlasy. Všeobecne platí, že dávam prednosť brúseného z vlny piecey prameňov, ako je tento, ale myslím, že strapatá účinok môže fungovať, ak máte väčší objem a menej produktu. (Čítajte ďalej a uvidíte, čo mám na mysli na Gillian Jacobs, ktorý popravený túto myšlienku oveľa lepší.) Make-up je veľmi neutrálne: hnedý tieň miesto ton rias zdôrazniť oči, sa červenať a jasný lesk na pery. Bol by som rád videl viac riasenku.

Odette Juliette Annable

Odette robí Ashley Madekwe účes, s výnimkou nízke, elegantný pony do chrbta, a ona taky, je ohromujúci v ňom. Tam je veľká rovnováha deje medzi jej silnými obočím a tučným pery. (Bolo mi povedané, že je to obsedantne kompulzívnej Cosmetics Lip Tar. Premýšľam buď Stained Gloss v Rhythm Box, priesvitného purpled vínovej, alebo dekadent, priesvitného rozdrvil čučoriedok. Oba skvelé farby pre ženy s tmavými vlasmi a hnedé oči. Oči) sú rozšírené na hornej línie rias iba so silným lomítkom čierneho vložky a niektoré falošné riasy pre s koketná účinok na okrajoch.

Kelly Osbourne

Nie je si istý, že by som chcel dostať do Kelly v temnej uličke, aspoň s týmto výrazom tváre. Pokiaľ ide o vlasy, viete čo? Nie som proti tomu v teórii. Je to spôsob, ako to bolo štylizované-pohľad na túto Instagram z nej chystá vidieť oveľa lichotivé verzii. Rozmýšľam, čo potrebuje k strate rany a robiť hlboké bočný diel. A viete, že by bolo pekné, keby konca nevyzeral, že by boli znížené o kosačky na trávu. Make-up je príliš ťažká, ako na obvyklé. Opäť si myslím, že to vyzeralo oveľa lepšie v mäkkom filtra Instagram.

Amy Inteligentné

Tu je ešte ďalšie hviezda hojdacej stredový-rozišli, úhľadný účes. Amy je make-up je asi najbližšie k "skutočnej dievča" make-niečo také, ako vy a ja by som nosiť. Základom je dostatočne číra vidieť jej koži, a potom ona má bobule pera sa len trochu lesk na oči. Prípadne niekoľko individuálnych falošné riasy na vonkajších okrajoch. Naozaj jednoduché a dosť.

Rose McGowan

To je najlepšie, čo som videl Rose McGowan vyzerať v rokoch. Rokov, hovorím vám! Vyzerá to, že ona je prepustil injekcie a nechať jej prirodzenú krásu presvitať. Vlasy potrebujú nejaký krotenie, ale mám rád vamp, fialovo-berry peru na ňu. A ona je ešte jedna hviezda, ktorá je preč vložky len na hornej línie rias.

Jamie-Lynn Sigler

Necítim Jamie Lynn účes tak moc, ale to, čo som oceniť, je spôsob, akým hrala zdvihla veľké hnedé oči. K dispozícii je vložka v vodovody celú cestu okolo (čo myslím, že browneyed dievčatá vytiahnuť oveľa ľahšie ako tie svetelné oči), silnejšie čiara pozdĺž hornej línie rias, hnedý tieň a veľa rias. Myslím, že to vyzerá skvele sa vôbec nič na pery s výnimkou trošku lesku v stredu.

Paz Vega

Naposledy sme videli Paz, to bolo v Cannes a bola jednou z mojich top 10 najobľúbenejších vzhľad. Teraz, ona odsekol off vlasy do tejto Bob a ja som jednoducho nie je do nej toľko. Ak chcete byť brutálne úprimný, myslím, že ju naozaj veku a nie je lichotiť jej tvar tváre toľko. Som tiež nie je tak zamilovaný do jej make-up. Myslím, že výrazne ťaží z očné linky a dramatické riasy, aby sa oči.

Ahna O'Reilly

Ak by som mohol ukradnúť vzhľad jedného človeka na tomto červenom koberci, bolo by to Ahna. (Čo môžem povedať? Vždy som rád ryšavky.) Ex-priateľka James Franco je žiarivý v tejto oranžovej pery, ktorý mi prehodnotiť svoj celý ružový postoj ako neskoré. Ako vidíte, je to voľba, ktorá harmonizuje s kožu a farbu vlasov; keby preč chladné tón, bolo by jej pery pop viac. Bola to taká pekná holka, že oranžový lesk, minimálne očný make-up a bočné rozišli vlasy do drdolu, sú všetko, čo potrebuje.

Alicia Witt

Páči sa mi Alicie decentné make-up tu, ale ja som premýšľal, či jej vlasy nie je len o niečo príliš ležérne na červenom koberci akciu? Mám pocit, že potrebuje trochu väčší objem, a la Marg Helgenberger, obliekať to.

Teresa Palmer

Teresa bol jeden z mojich Faves vlani na Zlaté glóbusy po-stranami. V tomto roku, že je tehotná, tak ona má výbornú zámienku pre menšie hyper-upravený, ale stále super-nádherné-kozmetický vzhľad. Páči sa mi tento nápad na dlhé vlasy krútenie úsek a potom pripnúť ju späť za ucho. A ja som vždy rád, jasne ružové pery.

Gillian Jacobs

OMG, Gillian je moja fotografie dvojča. Mám pocit, že vždy oči takhle v obrazoch. Je to problém. Iné, než to, páči sa mi to. Jej vlasy sú tým, čo Ali Larter, že by mali byť; je to objemný a textúrou, ale nevyzerá, ako by to bol preťažený s produktom. Pekné farby na pery sa na ňu rovnako.

Kto mal najlepšie vlasy a make-up na tejto akcii? Ktorý vyzerá nie ste záujem o? Ste inšpiroval k pokusu úhľadný, stredo-parted účes? Alebo tučné pery?

load...