Krása

Tvárou v tvár láska flush červená recenzia vzorky

Tvárou v tvár láska flush červená recenzia vzorky

Ak máte a) sú na Instagram a b) sledovať niekoho v kráse, potom sa vaše krmivo pravdepodobne vybuchlo pred niekoľkými týždňami pred fotografiami nového Too Tvárou v tvár lásky Flush dlhou životnosťou 16 hodín Blush.

load...

Myslím, že sú veľmi Instagrammable. Tu je pic som zdieľal.

Teraz, keď môžete skutočne kúpiť, em, chcem, aby vám bližšie pozrieť na to, čo je hlavným uchádzačom o nejroztomilejší parfumérií na celom svete. 

Majú skutočne žiť až do humbuk? Pozrime sa!

Tu je na vonkajšom obale:

Už vaše srdce začne biť rýchlejšie, nie? 

To je ešte lepšie, keď sa otvoria krabici, pretože to je to, čo dostanete:

V tvare srdca očervenieť kompakty. Ach áno, ten, kto pracuje v Too Faced presne vie, ako sa dostať k nám. 

Mal by som spomenúť, predajné bod s nimi nie je len pekný obal. Sú prášok sčervená, ktoré by mali trvať až 16 hodín bez vyblednutiu.

Existuje šesť odtieňov, z ktorých všetci ma príliš Tvárou v tvár zaslanej na skúšky:

Tu je Lowdown na farby, ktoré vidíte vyššie:

 • Love Hangover (vľavo hore): Teplá ružová
 • Ospravedlniť My Love (vpravo hore): jasne ružové s jemným zlatým leskom
 • Detská láska (uprostred vľavo): Soft zaprášený nude s jemným zlatým leskom
 • Your Love Is King (vpravo strede): Plumma ruže
 • Aká hlboká je tvoja láska? (Vľavo dole): Melón ružová
 • I Will You (vpravo dole) vždy milovať: pozlátená broskyňa
 • load...

A tu je, ako vyzerajú na koži:

Je zrejmé, že budete ich zmes viac než to, ale musím povedať, tieto sčervená sú SUPER-pigmentované. Natoľko, že jediný by som pohodlne nosiť na mojej svetlou pleťou je dieťa Láska, nahá odtieň a najjemnejšie zo zväzku. Aj keď to má malý kúsok zlata cez neho, si nevšimnete, že ho na koži. 

Ostatné? No, myslím, že sú najvhodnejšie pre ľudí s tmavšie tóny pleti ako ja (áno, stredne až hlboko) a / alebo tých, ktorí preferujú odvážne červenať vzhľad. Dokonca aj pri starostlivom miešaní, oni boli jednoducho príliš jasná a klaunovsky na mňa, a ja som rád, ako prášok a trblietanie len sedel na vrchole svojej koži. Až príliš zrejmé, radšej matný, bezšvíkové, návaly tepla, od-do vzhľad. 

(I keď možno som bol mimoriadne opatrný okolo červenať v týchto dňoch, pretože som práve písal o najväčších červenať chýb!)

Pokiaľ ide o dobu nosenia, všimol som si nejaké fade po asi päť hodín, alebo tak, ale to by mohlo byť len preto, že sú tak pigmentovaná, som použila iba malé množstvo. 

Záver

Zamilujete Love Flush Blush ak ste konkrétne hľadáte pre jasný a neobvyklé červenať vám pohľad ako chladný ružový Justify My lásku alebo oranžovo I Will Always Love You. Tiež by ste mali nájsť niečo, čo tu, ak váš problém je, že farby nie sú dostatočne vyniknúť na hlbší tón pleti. Slivky ruže Your Love Is Kráľ by fab!

Ale ak ste bledý ako ja, alebo nie istý, s miešaním, potom mám pocit, že jediná subtílne a flákať proti výberu je tu Detská láska, a to je trochu škoda! 

Kde kúpiť

Nájsť príliš Tvárou v tvár Láska Flush dlhotrvajúcim 16-hodinová služba v Blush na adrese:

 • Sephora
 • Ulta
 • Macy
 • Amazon.com
 • Príliš Faced

Už ste vyskúšali tieto sčervená? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia?

load...