Krása

Tu sú trendy krásy, ktoré budú veľké v roku 2019

Tu sú trendy krásy, ktoré budú veľké v roku 2019

Riasy a pery a lesk, oh my!

Nie som jasnovidec, ale to sú len tri z trendov, ktoré budú obrovské tento rok. (S upozornením na trblietky:... Je to naozaj len na nechty a maaaybe dotyk na očné viečka Nikde inde nájdete to 2018, nie 2003.)

load...

Samozrejme, že sme videli závan vlasy a make-up vyzerá počas jar / leto '11 týždeň módy, takže už mám trochu pomôcť s mojím krištáľová guľa zírající tu.

Ale táto prognóza je o skutočnom živote, nie dráhy. A ako všetci vieme, niektoré trendy (ako oh, YSL čierny rúž?) sa rodí, a potom umierajú, na móle.

Tak tu sú krása vyzerá Aj predpovedajú, bude chytať v tomto roku, a to aj s nami typy non-modelov. Pre realz.

ORANGE LIPS

Neviem, ako som vynechal tieto fotky z Milly je S / S '11 programu (nad a v hornej časti príspevku), keď som vyslaný o oranžovej rúžu trende, ale človek. Myslím, že to sú moje obľúbené zo všetkých! (A áno, povedal som oranžovej pery sorta desivé, ale sú stále menej desivá každú minútu. Každý zásobili zubov bielenie prodz!)

Mimochodom, viete, som sa vracať na forEVAH o tom, rúž je späť, a to najmä svetlé rúžu. Ale dovoľte mi teraz zopakovať, že. Je to väčšinou bude o oranžovú rúž (alebo vysoko pigmentované oranžovom lesku) tohto leta. (Alebo môžete začať už teraz, whatevs.) Zabudnite na červené. Oranžová je nová, oranžová je čerstvé, a ja odporúčam vám investovať do nejakej, stat.

Tip: Ak je vaša oranžová rúž je príliš OMGorange, tón ho vrstvením ju s červenou (ktorý bude robiť to viac o farbu mak) alebo ružové (dostanete malíček koralov).

load...

Druhý v poradí: fuchsie LIPS

Môj súčasný posadnutosť a rovnako dobrý ako oranžovo, ak oranžová je príliš desivé. (I keď Armaniho Reza Zaimeche hovorí, že neexistujú žiadne pravidlá, už s farbami, že to môže byť príliš žltý založené na vašej pleti.)

Vyššie, Diane von Furstenberg, sú skôr Day-Glo fuchsie, ale Natalie Portman predvádzal viac nositeľný verziu tu. Niekto sa ma pýtal na Valentína krásy v poslednej dobe, a myslím, že tieto pery by bola vaša go-to.

LOOOOOONG Lashes

Takže je to bezpečné povedať, že sme sa všetci stávajú riasa posadnutí. Aj vinu Latisse, ale aj keď nechcete to skúsiť teraz, keď je k dispozícii v Kanade (a aby som bol úprimný, nie som si istý, že by sa *), existuje veľa over-the-counter prodz, aby vaše riasy niektoré Pomoc.

* Hovorím to preto, že som počul nejaké pekne desivé veci k trvalému oko zafarbeniu minulý mesiac od maskérka, ktorý pracuje s množstvom celebrít klientmi Latisse (a pravdepodobne by nasledovať smery balíček). Pravdepodobne pokutu za browneyed Peeps, ale ja osobne príliš vystrašená myšlienkou dostať hnedé škvrny v mojich modrých očiach. Och!

V každom prípade! Jedným z najviac vzrušujúcich rias predlžovanie vychádzajúcich z tohto roku je od lekárov vzorec, a je to kvapalina líniové. Aký druh dáva väčší zmysel než len riasenku, pretože sa dostane priamo pri koreni rias. Viac Deets čoskoro. Medzitým vyskúšať tieto produkty riasa-rastu.

LESK

Ale ako som povedal, len na nechty a prípadne viečkami. Ale ak ste v pokušení použiť kdekoľvek inde, prečítajte si tento príspevok.

Divné, ako niečo, čo sa v jednom okamihu som si myslel, teraz bol tak zle vyzerá tak dobre, nie?

Okrúhle alebo, YES, špicatý NAILS (ak si trúfate)

Rozlúčte sa s Squoval. Je koniec. (Aj keď tento tvar je technicky lepšie pre naše nechty.)

Rovnako ako som naznačuje, zaoblený tvar je skôr na trend práve teraz, a za kratšej dĺžke, pravdepodobne najviac nositeľné hľadať reálne ľudí, ktorí majú typ a umývanie riadu a ďalšie veci.

ALE. Podľa pic vyššie, musím ťa znovu upozorniť (pretože sme ich videli na Dsquared2, zatiaľ čo zadné), ktorý špicaté nechty sú v skutočnosti, čo je trend. A možno aj zbraň. Môže byť užitočné.

Polmesiaca MANI

Sedel som na vysielanie tohto jedného, ​​kým som taky zažil fabulousness z polmesiaca mani-, ktorý sa stal niečím ako mikro-trend tu v Toronte na Tipy Nail bare. (Všetky krásy editori idú tam, len FYI. Okrem mňa, pretože nemám ísť na východ od Bloor sv Napriek tomu).

V každom prípade! Výraz zahŕňa buď maľovanie polmesiaca na nechty kontrastné farby alebo je ponechať holé. Myslíte si to páči, alebo si to láska? Možno, že je najlepšie ponechať na profesionálne, aj keď-nie som si istý, že majú niekde blízko skillz do DIY.

JAS očné tiene

Myslím, že sme spoločne dostaneme smelšie znova s ​​farbou, a to nielen na pery, ale oči taky. Domnievam sa, že to trvalo tak dlho (20 rokov !!) sa dostať cez 1980.

Dvaja z najlepších farebných paliet pre rok 2018 pre oči sú nasýtené modré-greens (vidieť hore pri Oscar de la Renta av tomto how-to vid predstavovať Gucci Westman) a pomarančov na Thakoon, Carolina Herrera a Derek Lam.

Najjednoduchší spôsob, ako nosiť pre skutočný život je sústrediť farbu práve pozdĺž línie rias (buď hornej alebo dolnej alebo oboje) a čo je najdôležitejšie-krajiny, krajiny, krajiny s čiernou vložkou.

"SOLID" HAIR

Pevnými nemyslím, že piecey pozrieť, kde môžete vidieť oddelený, samostatne zvlnené úseky.

To je dôvod, prečo kartáčovaný-out kadere som hovoril vyzerať tak dobre práve teraz. Prosím DIY tak trend oficiálne štartuje, jo? Vzhľadom k tomu, ako viete, že som v priebehu plochého železa kadere. (A ospravedlňujem sa všetkým rovné vlasy folk v vonku, vrátane mňa. Pohľad stick-rovné nevykazuje žiadne známky života, ešte nie. Vlasy stále potrebuje mať nejaký objem a v ideálnom prípade ohybe.)

Tu je vid z Australian vlasy guru Kevin Murphy vysvetľuje "solid-vlasy" trend a ako ho získať.

Teplejšie, tón v tóne HAIR COLOR

V rovnakom duchu ako pevných tvarov plnú farbu. Buď jeden all-over farby s nejakým trblietavé rozmeru (celkom možné, s niektorými z nových farbív box) OR odlesky tón v tóne (ale lepšie nemohli byť zrejmé, tie prerastené. Ehm, Gisele).

Pretože som práve upustil svoj tieň (viac o tom, prečo čoskoro), budem tak smelý, aby sa povedať, že tento trend sa začne vyraďovať tento rok. Takže ak ste stále chcú získať vzhľad, dostať sa na neho čo najskôr -Nie som dáva tento trend možno ďalších šesť mesiacov.

Pokiaľ ide o farby samotnej, pre rok 2018 je to teplý a bohatý a znelo to celkom ako niečo, čo by ste mali jesť: čokoláde, karamelový, medu, karamelu. Máte predstavu.

Ako sa cítite o týchto kozmetických trendov? Čo si myslíte, že bude veľká krása šialenstvo z roku 2018? Už ste mala jednu z týchto trendov už?

load...