Krása

Tmavé pery na leto? Olivia Munn nám ukazuje, ako sa to deje

Tmavé pery na leto? Olivia Munn nám ukazuje, ako sa to deje

Budem prvý, kto priznáva, že som jasne ružovej, koralov alebo čerešňovo červené druh rúže dievča, a to nielen v lete, ale celoročne.

Však. Pri pohľade na tieto obrazy Olivia Munn na nedávnom zbav nás zlého premietanie v New Yorku, budem priznať, že tmavšie červenú vyzerá naozaj cool.

load...

Každý robí Brights na leto. Hlboký Berry set proti Beachy vlny a žiarivú pleť je tak nečakané, súhlasíš?

Myslím, že to funguje, pretože zvyšok vzhľad je tak veľmi úplná a uvoľnený. "Chcel som, aby sa krásna pleť istý Olivia bola ústredným bodom vzhľadu," hovorí celebrity maskérka Amy Oresman. "Zistil som, že krásny make-up začína a končí s vašej pleti prep."

Amen. Tu je close-up:

A tu je to, čo sa používa na Olivia:

Koža

Ak chcete začať, Amy dostal žiara ísť s vbeauté utrieť Gentle Facial peeling.

Potom si vytvorila vlastný vyjasniť tónované zvlhčovač zmiešaním troch produktov. Po prvé, vbeauté Lite Up Intense Rozjasňujúci Agent:

S vbeauté Buying Time Každodenné krém:

A Neutrogena Zdravá koža Liquid Makeup SPF 20:

Milujem myšlienku zmiešaním trochu to a trochu to. Je to tiež skvelý spôsob, ako naprostý von obľúbený plnšie-pokrytie základ pre teplých mesiacoch.

Lícach

Blush je potrebné, ak ste na sebe tmavý peru na leto, aby pleť vyzerala zdravo a svieži miesto príliš bledá a vamp. Amy používa Dior Diorblush žiarivé farby prášok v New Červená:

load...

Tieto nové Dior sčervená sú úžasné, že farby nie sú zďaleka tak pigmentované na koži, ako vyzerajú v kompaktnej, čo je super-jednoduché s ním pracovať (ak máte radi prášok červenať).

Oči

Pre mäkké definíciu, Amy lemované oči sa Dior Diorshow Fusion Mono Long-Wear Professional Mirror-topánok očné tiene v Hypnotique, A trblietavých fialová:

Ani slovo o riasenku, ale Amy je uvedené v minulosti, že jej obľúbený je Neutrogena Zdravá Volume Mascara:

Obočie boli definované Anastasia Beverly Hills Brow Wiz v Karmel. Jedná sa o druhý najsvetlejší odtieň, navrhol pre svetlo hnedej a jahodovú blond vlasy, ale stále pracuje na tmavšie sfarbenie Olivie to, aby sa jej oblúky príjemné a mäkké.

Pery

Pred nanesením farby, Amy hydratovaná Olivia pery s vbeauté Lip spreadom:

Teraz, za najlepšiu čiastkové rúž! Amy zmiešané produkty tu opäť pomocou dvoch Tom Ford farby. (Predpokladám, že blended na chrbát ruky a nanáša na pery štetec pre presnosť.) Po prvé, Tom Ford Lip Color v pomliaždené Plum:

A Tom Ford Lip Color v Crimson Noir:

Tu je konečný nádhera:

Tak dobrý, že jo? najmä Milujem to s vlasmi v tých jednoduchých, mäkké vlny, a spárovaný so šaty bez ramienok v svetlo kostnej farby. Daj mi vedieť čo si myslíš!

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Chceli by ste nosiť rúž na leto? Čo si myslíte o Olivie z pohľadu? Už ste vyskúšali niektorý z produktov Amy používa?

load...