Krása

TIFF 2018: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

TIFF 2018: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Je to obal pre tohtoročnú TIFF-aka Toronto International Film Festival, ktorého sa rozumie všetky celebrity opustil mesto o ďalší rok. (Ale Jon Hamm, neváhajte navštíviť kedykoľvek! Zavolajte mi!)

load...

Vieš, čo to tiež znamená? Je na čase, aby rozdávať nejaké ocenenie našich vlastných za najlepší celebrity kozmetické vzhľad.

Blake Lively

Milujem odvážnu voľbu Blakea rúže s chaotický, textúrované vlasy. (Mohla poľaviť na bronzer, však!)

Megan Fox

Oceňujem, keď Megan Potlačením sexi atmosféra. Tieto rozstrapatené vlny a jahoda rúžu sú super-pekné.

Natalie Portman

Natalie make-up je vynikajúci. Snívam o dosiahnutie týchto dokonalej šedej Smokies, vyrazil sotva-tam lila peru a náznak červenať. Vždy dostane jej make-up v poriadku, nemyslíte si, že? Také čerstvé.

Carey Mulligan

Chcem dať Carey vo vrecku. Jej účes je rozkošný a make-up je štúdium v ​​levandule. To len dokazuje, že nemusíte tmavé, ťažké farby.

Alexis Bledel

Všimnite si, nič iné asi Alexis? Je preč červená! Milujem tento odtieň na ňu, aj keď temný bruneta bol celkom moc (to snáď urobil oči a pokožka vyniknúť trochu viac). Tu vidíme levandule opäť na očné viečka.

Rachel Weisz

load...

Rachel vlasy by mohla byť v reklamách, je to tak nádherné a lesklé. Jej make-up je príliš dobré-the vyskúšané a pravda hnedé dymové oči a lesk na pery combo jej naozaj pristane. Pozor tiež na ňu dokonale klenuté obočie.

Malin Akerman

Pravdepodobne menej ako 5 percent z nás môže vytiahnuť účes tento nemilosrdný. Ale keď je to možné, ako slečna Malin tu, nie je lepší spôsob, ako predviesť svoj bezchybný, žiariace pleť. Som tiež ohromený jej mačacie očný make-up, s vložkou celú cestu okolo očí.

Jennifer Connelly

Tak jednoduché, ale tak ohromujúce, že jo? Jennifer zvolila odvážnu fialový vložku aplikovať na jej spodnej vodovody. Milujem túto myšlienku za večer, pretože nemáte naozaj potrebovať veľa iný make-up, ale stále vyzerať oblečený-up. Vtiahnuté dozadu vlasy udržuje zaostrenie na oči.

Eva Mendes

Eva má silné obočie, dlhé mihalnice, nahé pery a broskyňový očervenieť sú nádherné. Jej mäkko backcombed vlasy jej dáva pekné trochu objem pri korienkoch.

Camilla Belle

Hovoril som veľa o obočie dnes, a tak to má byť povedané, že Camilla je jednoducho najlepší. Ako je jej pleť: to súperovi Malin je v absolútnej bezchybnosť. Jej vlasy sú voľne zatočený, ale nie príliš "hotovo". A to je téma pre jej make-up príliš všetko, čo môžem vidieť naozaj je nejaká riasenku a rúž. Nepotrebuje nič iné! 

Ktorí mali svoje obľúbené (a najmenej obľúbenou) kozmetický vzhľad?

load...