Krása

TIFF 2018: 5 najlepších vyzerá krása

TIFF 2018: 5 najlepších vyzerá krása

Pamätať Toronto medzinárodný filmový festival? Jo, viete, veľkou hviezdou-husto udalosť, ktorá sa zdá, že všetci zabudli, čo sme boli ponorení do Fashion Week. No, v uliciach Yorkville sú už nie je miesto na mieste, bohaté a slávne (dobre, bohatí sú stále pretrvávajúce okolo), ale myslím, že sme stále v dôsledku platenia úctu k fest.

load...

Samozrejme filmy hrané sú stále nadšené kritiky, ale to nie je to, čo ma zaujíma nechcem kritizovať tieto ženy-listers na ich pôsobiacich kotlety. Nie, ja chcem, aby prehodnotili svoje rozhodnutie, vlasy a make-up na červenom koberci. Tie by mohli byť prekvapení niektoré z mojich výbery (um, Megan Fox, niekto?), Ale tu sú moje päť najlepších pohľady z rôznych premiér.

# 5: Megan Fox v priateľov s deťmi premiére

Nie, to nie je preklep čítate. Áno, ja som súčasťou Megan v tejto päťke odpočítavanie, pretože som bol príjemne prekvapený nej. Nehovorím, že sa jedná o dokonalý vzhľad, ale ja som milujúci, že ona sa rozhodla ju vychladnúť na jej over-the-top sexy / vamp atmosférou (Michelle nebolo jej zavolať chudobného človeka Angelina Jolie pre nič za nič). Núdzové pristátie na nadmerné faux riasy pre odvážnejších tvári bol nový krok pre Megan a za to som jej tlieskam.

# 4: Ashley Greene na maslo premiére

Vidíte ten lesk? Vidíte tie dokonalé kučery? Vážne, táto žena musí používať úžasnú séra, pretože nevidím jediný flyaway. To sú niektoré vlasy komerčné-hodné zámky. Tiež som kopať, že Ashley zvolila hlbšej bočnej časti, to jednoducho robí vzhľad oveľa prepracovanejšie a menej sprievod podobný.

# 3: Elizabeth Olsen v Thompson Hotel

V 90. Rokoch dieťa dvojčatá Olsen bol môj život (spoveď: stále trochu je). Ale počkať len jednu sekundu, pretože ten chlapec sestra môže byť len ukradnúť hrom dvojčiat. Nemôžem prestať vykrikovanie o tom, ako veľmi ťa milujem všetko, čo sa tu deje. Úprimne, budem stráviť dobré množstvo času pokúšať sa kopírovať to. Elizabeth vyzerá svieža, mladý a neuveriteľne šik. Plné obočie, silný očné linky a čerešňovo červené pery škvrna? Tie naozaj nemôže pokaziť.

load...

# 2: Olivia Wilde na maslo premiére

Pokles. Mŕtvy. Nádherná. Olivia vyzerá skvele so svojimi dramatickými oči spárovaná s natiahnutým-back, robiť. To je stelesnením umiernené sexy (tj OLD Megan Fox). Dobre, tak jej killer lícne kosti robiť dať jej nohu na konkurenciu, ale je to, že náznak zlata rimming ju spodnej línie rias, takže jej dieťa blues pop, to je jednoducho úchvatný. (Poznámka pre seba: Musím sa snažiť tento trik).

# 1: Madonna na premiére WE

Nemajú jej hovoria Madge k ničomu. Madonna je jednoducho vyžaruje starej hollywoodsky glamour. (A len pripomienka, ľudia! Ona je 53) finger-zamával vlasy, čierne okrídlený liner a červené pery sú proste krásne. Obvykle silný očí a pier combo vie čítať neznesiteľný, ale jemná rovnováha medzi nimi je pre niektoré úžasné výsledky. Ale na druhú stranu, je to Madonna a nemôže naozaj niektorý zle.

Vyjadrite svoj názor

Vedeli ste robiť žiadne Celeb-špinenie na TIFF? Ktorý z týchto pohľadov sa vám najviac páči? Kto ťa prekvapuje najviac?

load...