Krása

Tieto ceruzky na očné tiene značky Marc Jacobs sú najlepšou vecou vôbec

Tieto ceruzky na očné tiene značky Marc Jacobs sú najlepšou vecou vôbec

Marc Jacobs Twinkle Pop Eye Stick v Volver

Pred-circa dávno 2018, presnejšie povedané, ja by som spomenúť svoju lásku k tejto jedinej očné tiene, ktoré Dior používa na výrobu nazýva vyzlečený Beige. Bolo to vodotesný krém, v malom hrnci, a len konečný neutrálny, trblietavých champagne farba, ktorá by zostať na veky vekov. Som stále zmätení, prečo Dior myslel, že by bolo dobré ho prerušiť. Nie je to vždy tak, ako? Hoci Stila je Kitten Smudge Crayon bol trochu blízko, som stále hromadia dve polovice použité hrnce, pretože nič som sa snažil bol úplne rovnaký, alebo ako nekrčivý. 

load...

Až do teraz, to je. Je tu nový uchádzač od Marc Jacobs a myslím, že by to mohlo byť ešte lepšie ako Dior-vzdych! 

Nielen, že sa tyče Marc Jacobs Twinkle Pop Eye príde v tom, že dokonalé trblietavých nahý, ale existuje osem ďalších odtieňov, a oni mega-ľahko použiteľné vďaka tomuto formátu ceruzkou:

Vzhľadom na to, že to je vec, o krémové očné tiene v kvetináči. Aplikovaním s kefkou nie je zvyčajne dosť práce, pretože je to tak hustá. Musíte sa dostať tam s prstami, ktoré sú oveľa menej presné.

Aplikovanie krém tieň z pera výrazne zlepšiť svoj život. Tieto MJ z nich sú ideálne veľkosť a tvar pre prácu s nie príliš veľké, ani príliš bacuľaté. Hovorí sa, že ich všetky možné použiť za viečkami ako tiene, alebo aplikovať na šikmú hranu ako vložiek.

A pero z nich robí super-prenosný pop v kabelke, ako som už spomenul vo svojom rekreačnom príspevku strana spojky.

Keď prejdete jeden z nich na viečka, budete cítiť mierny chladivý pocit. No zručnosť je potrebná, pokiaľ ide o aplikáciu, stačí čmárať, kam chcete farbu. Potom použite prsta na zmäkčenie a miešať, aj keď možno ani nemusí dotknúť sa svetlejšie odtiene, ako trblietavých farieb vyžadujú oveľa menšiu presnosť ako normálne matným tieňom. Ak potrebujete miešať, pracovať veľmi rýchlo, pretože tie si nastaviť a "lock" na mieste po dobu niekoľkých sekúnd.

load...

A to je celý dôvod, prečo mám rád tieto tiene. (A väčšina krémové tiene všeobecne. Mal som oveľa väčší úspech s nimi zostať na svojom mieste a nie je stláčanie na mňa v porovnaní s prášky.) Tieto Twinkle Pops majú obzvlášť vynikajúcu výdrž. Bol som im nosiť ton, a tam je proste žiadny pohyb alebo pokrčenia vôbec, kým som pripravený zložiť na konci dňa. Hurá!

Mám štyri farby, a tu je, ako vyzerajú na koži:

Volver, samozrejme je môj obľúbený go-kdekoľvek champagne lesk. Ale tiež som naozaj rád Stardust pre mäkké antracitovo sivé dymové oči. Purpurovo na pokraji vyzerá skvele s vínovej metalické očné linky (ako je úžasné Kat Von D je Lightening Liner v Hex). Tri Chvenie je mliečna čokoláda, ktorá je asi trochu z mojej zóny pohodlia, ale ak máte radi hnedé dymové oči, pravdepodobne budete kopať ho.

Z mojej strany dovolenka vzhľad, tu je pohľad na tri koktaily a Volver na mojich viečok:

Nemôže byť jednoduchšie pracovať s, a ja som rád výsledky! Po použití týchto, len som nikdy nechcel dostať na normálnu prášok tieň teraz. Sú to nové a vylepšené dymové oči nástroje pre istotu.

Tu je plná farebná škála:

Stavím sa, že meď (Leila) a cín (dovidenia) sú tiež úžasné!

Kde kúpiť

Nájsť Marc Jacobs Twinkle Pop Eye tyčinky na Sephora.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Twinkle Pops? Ktoré odtiene sú vaše obľúbené? Nájdené nejaké ďalšie skvelé krém očné tiene palice?

load...