Krása

Tento korektor na broskyne je ďalšou najlepšou vecou pre 8-hodinový spánok

Tento korektor na broskyne je ďalšou najlepšou vecou pre 8-hodinový spánok

Ako dlhoročný Clé de Peau užívateľsky to je 70 € + kultový obľúbený korektor, ktorý je, nerád to hovorím, absolútne stojí za to, nikdy som si myslel, masové značky dokonca prísť blízko k spochybneniu jeho číslo jedna škvrna. Clé de Peau tak krémová ešte pigmentované, vždy to bol môj najlepší voľba pre tmavé kruhy pod očami, žilnatý viečok a kdekoľvek inde okolo očí.

load...

To bude znieť šialene, ale práve som objavil 10 € Target jobbie (12 € v americkom Ak je zobrazené, že niekedy stane?), Že si myslím, že bude páčiť ešte viac. Pre oblasť očí, že je (tento korektor nie je pre celú tvár, zatiaľ čo Clé de Peau môže byť).

Produkt som sa zamiloval sa Pixi je oprava Concentrate v zjasnenie Peach:

Peach! Máte broskyňa korektor vo svojej zbierke korektor? Ak je vaša pokožka je kdekoľvek od správne médium, potom by ste mali.

Pigment broskyňa skutočne funguje lepšie ako štandardné pleti farby neutralizovať tmavé kruhy, ktoré majú modré alebo purpurovo tóny. Tak to robí vaše oko plocha vyzerať, že trochu jasnejšie a svieži, ale nepozorovane, ako by si práve dostal skvelý spánok, alebo sa vrátil z dovolenky.

A myslím, že Pixi je full-pokrytie broskyňovej korektor je naozaj najlepší. Niektorí z vás už vedia o tom, samozrejme, ale pre nás Kanaďanmi, že je to nový-ish, pretože sme práve dostali cieľ (a tým i Pixi) v roku 2018.

V krabici je nejroztomilejší malá sklenená nádoba s vekom mätovo zelená:

A tu je to, čo korektor sám vyzerá takto:

Je to naozaj nie je tak broskyňový, a už vôbec nie oranžová a potom, keď je to na koži, to tak nejako hodí priamo v dobe stále opravuje. Som celkom fér, a tam sú správy o MakeupAlley, že to fungovalo na ľudí s rovnomerné opálenie a olivové pleti.

load...

Textúra je pomerne tlstý (pretože je to full-pokrytie), ale nie toľko, že je ťažké používať, a to je bez tiaže na koži. Odporúčal by som máčaním korektor kefu (ako môj Fave 195 z MAC) do hrnca miesto prsty; že spôsob, ako získať pekné, rovnomerne zmiešané aplikácie.

Zmienil som sa, že je vodotesný, bez oleja a parabénov bez? Woohoo!

Hral som si s korekčným Koncentrát dnes a tu bol výsledok:

Dobre, áno, musím prášok. A ja som nemal aplikovať ďalšiu korektor okolo môjho nosa (ďalej len Brightening Peach nebude pracovať tam). Ale to, čo som urobil, bolo použiť Rozjasňujúci broskyňa po celom mojom viečka, na vnútorných rohoch a pod očami. Som celkom spokojný s tým, ako dobre odpočinul to ma pozerať! A nedostal som osem hodín spánku v noci.

Myslím, že Jediná nevýhoda tohto produktu je, že to môže byť príliš ľahké pre pleť, ktoré sú tmavšie ako médium. Ak je to vám, dajte nám vedieť v komentároch, ak ste našli nápravné korektor, ktoré máte radi.

PS: Pixi začína iný odtieň tento mesiac, nazvaný Skrývanie koncentrát v Adaptabilná Beige. Dúfajme, že je to tak veľká ako broskyne. Zostaňte naladení na mojej recenziu!

PPS: Zvyšok make-up nosím na fotografii patrí Pixi H2O SkinTint, Tarte Colored Clay Tónované Brow Gél v Taupe Lancôme grandiózne Mascara, Clarins 3-Dot Liner v Brown a Revlon ColorStay vlhkosti Stain v Miami Fever na perách a tváre.

Kde kúpiť

Nájsť Pixi Korekčné koncentrát na adrese:

  • Terč
  • Amazon.com
  • DermStore
  • Beauty Bridge
  • Moja taška

Vyjadrite svoj názor

Ste fanúšik broskyňových concealers? Už ste vyskúšali Pixi Correction koncentrát ešte? Máš nejaké ďalšie nápravné korektor faves?

load...