Krása

Svadobné deň krása prípravu (pre nevesty, družičky a dokonca aj hostí!)

Svadobné deň krása prípravu (pre nevesty, družičky a dokonca aj hostí!)

Moja priateľka vydala minulý víkend, a hoci som nebol ten, kráča uličkou, alebo dokonca vo svadobné party, som dal nejaké vážne úsilie do svojej krásy prep. Po prvé, pretože som ješitný (samozrejme); dva, pretože to bolo tak trochu v školskom zraze priateľov (a chcete, aby to vážne, keď hovoria, že vyzerajú úplne rovnako); a tri, pretože keď poviete ľuďom, že ste kozmetický editor, že očakávajú, že budete vyzerať časť.

load...

Ale ma to mám na mysli. Nemali by sme byť všetci uvedení trochu naviac grooming úsilia v tých veľkých príležitostiach, ako sú svadby? Mám pocit, že nájsť šaty na seba, je to, čo ľudia sa zameriavajú na najviac, zatiaľ čo krása časť tendenciu sa stalo v 36. Minúte pred ste doraziť do obradu. A potom si uvedomíte, Woops! -Zo ste zabudli maľovať nechty a vaše nohy hľadajú trochu pasty. Existujú tri sivé vlasy tropit si z vašej strany.

Je jasné, že to, čo všetci potrebujeme (nielen nevesta) je Big Day krása odpočítavanie. Tu sa vychádza z toho, čo som urobil v vedenia-až do minulej soboty, je to, čo navrhujem.

1. Vysporiadať s vašou farby

Zostrih je vždy príjemné, ale myslím, že to, čo ľudia naozaj všimnete, je, či sa vaše korene ukazujú, najmä (ale nielen) sivé. A okrem palec alebo dva z opätovného rastu, rovnako tupý, plochý farebný všeobecne môže byť tiež problém.

Pozri, ak vaše konce sú super-vyprážané, vždy môžete maskovať vlasy, ktoré potrebuje obloženie podľa curling, alebo robí naozaj elegantné vyfénovať alebo uvedenie do nádhernej drdolu. Farba, na druhej strane, nemôže byť skryté. Takže ak je to možné, snaží sa načasovať svoj dotykový-up asi týždeň alebo tak pred veľkú udalosť. V prípade, že to nie je pravda, vždy môžete ísť na toner, že nebude dvíhať farbu, ale zloží "tón", ako je zlato alebo červená, atď pomôže skrývať svoje korene trochu a bude vaše vlasy vyzerať svieža a lesklé.

load...

Bez ohľadu na to, nerobte žiadne veľké zmeny sa svojím strihu či farby. A nie ísť do kaderníctva, ktoré ste nikdy odišla do predtým. Je to príliš riskantné! Myslím, že aj keď si myslíte, že viete, čo ste sa dostal, veci sa môže stať: Práve som dostal môj farba urobil minulý týždeň s rovnakým chalanom vždy idem teraz, a bez toho, aby mi povedať, vytočil do množstva červenej farby do A mega jahoda blond. Našťastie som v poriadku s ním. Ale nemusí byť, takže uistite, že máte "hovoriť", než sa niekto dotkne vlasy.

2. Dbajte na obočie

Som toho myšlienkového smeru, že ak vaše obočie nevyzerajú dobre, nič iné na vašej tvári záleží. Ak ste pravidelne videl profesionála už, potom pravdepodobne nebudete musieť starať o tomto moc. Som si moje vykonáva každé tri alebo štyri týždne, takže som nepotreboval, aby sa svadobné špecifické obočie schôdzku.

Ale ak vás boli zanedbávané, a nemusíte mať pravidelný obočie dámu ísť, potom rozhodne požiadať okolo Reco. (Ak žijete v Toronte, pozrite sa na komentáre tu -I teraz prisahajú na Irena). Opäť platí, že vidí niekoho nového je vždy riskantné, a to najmä preto, že športové tenké obočie je možno najhoršie krása sin všetkých čias. Uistite sa, že ste veľmi, veľmi jasné, že budete chcieť pekný tvar, ale stále plná. Vzhľadom k tomu, plnšie = mladší.

3. Predstierať (mierny) TAN

Vzhľadom k tomu som ešte nájsť miesto rozprašovaním opálenie, ktoré nezanecháva mi oranžová, nebudem odporúčať profesijné druhu. Namiesto toho, ak máte čas na týždeň vedúce až do svadby, vyskúšajte jeden z postupných garbiara Aj odporúčaných v tomto príspevku. Na rozdiel od bežných garbiara, majú menšiu šancu, že vám pruhy, pretože staviate svoj farbu v priebehu niekoľkých dní.

Samozrejme, ak ste zabudli na to, že tento okamih telo odtieň Výrobok je záchranca, to je vlastne to, čo som skončil s použitím na nohách (recenzia tu):

4. Uistite sa, že pleť vyzerá topy

Nie som fanúšik kopou make-up pre svadby. Okrem hviezd My Big Fat cigánskej svadbe, myslím, že väčšina ľudí pravdepodobne súhlasiť s tým chcem povedať, stále hovorí o Kate Middleton ťažké svadobné očné linky. Aj keď máte trochu viac priestoru ako hosť, len si myslím, že je to oveľa príjemnejšie na obdiv nádherne žiarivú pleť nad dymové očné viečka alebo jasne červený rúž.

A to je miesto, kde dobrá starostlivosť o pleť prichádza v. Tu je jednoduchá vec, ktorú môžete urobiť doma, či už deň pred svadbou, alebo (ak máte čas), ráno. Po prvé, urobiť mierny peeling na olúpať kožu. Bol som pomocou tohto produktu z Neostrata, ktoré platia na vatový tampón a nechajte pôsobiť 15 minút:

Akonáhle si opláchnite šupku, naneste hydratačnú masku kypré vašej pleti. Ako viete, že som veľký fanúšik látkových masiek, ale v poslednej dobe som používal tento starý obľúbený od Dermalogica:

Ak je vaša pokožka je už pomerne hydratovaná a nechcete urobiť dva kroky, potom je tento peeling-off maska ​​z Rodial je to, čo navrhujem pre okamžité žiara. Kontroloval som to v tomto vid -Je to drahý, ale funguje to.

Ak to všetko znie príliš ťažké, môžete tiež jar na tváre. Jediný, odporúčam pre predsvadobné však Dermalogica je (hodina-dlhá). To je preto, že majú tendenciu ísť svetlo na extrakciu a tam je menšia šanca, že to bude spustiť útek. Som asi mal tucet alebo viac Dermalogica ošetrenie tváre v priebehu rokov a (na rozdiel od liečby od svojich konkurentov) Nikdy som nemal nejakú reakciu. Nie, len CRAZY žiaru, ktorá trvá niekoľko dní. Vážne.

5. Kúpte si NAILS DID (ALE NIE "Nart" SI)

Je zrejmé, že dobré nechty sú nutnosťou, ale rád by som sa jemne riadiť čo najďalej od nail art (to je "nart" v krátkosti), ako som si nemyslím, že je to všetko, že svadobné vhodné. Takže preskočiť ozdobné vzory, sa roztriešti, lesk, a jednoducho ísť na pevné farebné mani-Pedi (nie nutne zodpovedajúce, však). Vzhľadom k tomu, hovoríme leto tu, tak by som sa zabránilo nič príliš tmavý, ako čierne (to jasné), námorníctvo alebo dokonca tmavo červenú. Dokonca aj pastelové modré a zelené sú trochu moc, ale na druhej strane som nudný človek, ktorý sa zvyčajne lepí na klasické ružové, koralov a červenej.

Rozhodol som sa byť match-match, a to farba som šiel (Zoya leštidlo na Elodie). Nemal som sa do mojej mysle na šaty, a to vás nenúti, aby si vybrať medzi ružovou alebo červenou. Koraly sú dobré takhle.

Pre čipu-na bruchu, som veľmi naznačujú služby, ako je šelak, ktorý trvá až 14 dní.

6. OR. Kúpte si nechty a váš tvár Dané SÚČASNE

Ak ste naozaj pripútaný na čas, to je služba pre vás. V piatok som navštívil Toronto spa Týchto desať spot, ktorý má nové ish službu s názvom "The Works". Stojí 155 Sk a má vás sedí na jednej z nich.

.while vy oprieť a mať nie jeden, ale dva Estheticians pracovať na vás. Jedná sa o plnú hodinu Dermalogica tváre (pozri blúznenie odporúčanie vyššie), a súčasne manikúru a pedikúru.

Ako niekto, kto dostane neuveriteľne znudený tvár-Som vždycky nervózny a predvídať ich ďalší krok, musím povedať, že som miloval to. Si dovnútra a von za hodinu, a preto, že začnú s rukami ako prvé, je to úžasné mať nechty, ktoré sú už sušené v čase, keď ste pripravení ísť von. A ako som povedal vyššie, že vaša pokožka naozaj žiariť aspoň na pár dní potom.

A. To je ono! Zoberme si sami pripravujú.

Potom je čas na zábavu časť, ktorá je vlasy a make-up. Budem robiť iné miesto s niektorými podrobnejšie návrhy, ale len rýchlo, poďme všetci chvália Blake Lively za veľmi svadobné primeraným Pozrite sa tu (na BAFTA Briti sa pozerať na udalosť v LA). Niekto si zapíšte dátum, pretože si nemyslím, že to ešte nikdy nestalo. Som skutočne milovať ju broskyňový tvár raz.

.a uvoľnenú, textúrou drdol:

Obrovské zlepšenie oproti tejto horúcej neporiadok, že jo?

Povedz mi:

Čo urobíte, beauty-múdry sa pripraviť na veľké udalosti, ako je svadba? Súhlasíte s tým, že sa opaľuje a nechty by mala byť nízka-key? Čo si myslíte o Blakea svadobné-esque vzhľad?

load...