Krása

Supermodelka Laetitia Casta zdieľa svoje tajomstvá krásy a vôní

Supermodelka Laetitia Casta zdieľa svoje tajomstvá krásy a vôní

Prvýkrát, keď som hovoril francúzsky topmodelka a herečka Laetitia Casta bol pred niekoľkými rokmi, keď som bol na zamestnanca v ELLE Canada-ak tomuto dňu ona zostane pravdepodobne najlepšie vyzerajúci človek, ktorého som kedy stretol v reálnom živote. Myslím, že to nie je ako bežné modely, ktorí majú tendenciu byť desivo vysoký, chudý a un-sexy, keď sa s nimi stretnúť osobne. Laetitia je ženský.

load...

Čo je dôvod, prečo to dáva zmysel, že Dolce & Gabbana ju zvolili rep svoju novú vôňu, Pour Femme (opätovné začatie pôvodného 1992 verzia). Môžem vám povedať, o Notes neroli, malina, mandarínka, jazmín, pomarančový kvet, ibištek, vanilky, santalového dreva a heliotropu, ale získať reálny pocit pre sexy vôní, je potrebné sa pozrieť na behind-the-scenes videá výstrel Mario Testino s Laetitia a mužský model Noah Mills na Sicílii. Sicília! Chcem ísť tam. Je zmyselné do extrému.

V rámci začatia kampane v tomto mesiaci, som zaznamenal exkluzívny rozhovor s Laetitia (bohužiaľ nie osobne tejto dobe!), Rovnako ako tieto obrázky. Prečítajte si o prevzatí Laetitia sa na natáčanie, vôňu, jej krásy a módne voľby. A prečo sa hovorí, že krása je len povrchné.

Ste pracovali Mario Testino pred-how to bolo opäť pracovať s ním na tejto kampani?

Laetitia: Zbožňujem prácu s Mariom. Je to génius; naozajstný umelec s takou neuveriteľnou víziu. Vie presne, ako chce ranu vyzerať a ako zachytiť podstatu a ducha tejto chvíli tak krásne. Táto kampaň je o vášne; ako surové, intímne vášní, ale aj romantické a nežné strana. Bolo skvelé pracovať s Noahom a Mario tak spolupracovať, aby, že k životu.

Ako sa táto vôňa vystupovať?

Laetitia: Myslím, že táto vôňa vyniká, pretože to je perfektná rovnováha medzi tým, svieži a ženský, ale aj sladké a lákavé. Jednotlivé zložky sa navzájom dopĺňajú krásne vytvoriť úplne nositeľné a výraznú vôňu. Pre mňa je kombináciou malín a vanilky vytvára takmer jedlú účinok, takže táto vôňa úplne návyková. Myslím, že to je od [] kľúčom k tomu, Pour Femme vyniknúť.

load...

Aká je vaša krása režim?

Laetita: Moja krása regimem je pomerne nízke nároky na údržbu. Keď som nefunguje by som nosiť len trochu make-upu, a udržať si vlasy prirodzene. Ako som často natáčania, kde je make-up je oveľa intenzívnejší, než by som normálne nosí, je to pekné mať prestávku vo svojom voľnom čase. Vôňa hrá veľkú úlohu v mojom krásy režime. Milujem vlasové prípravky a pleťové krémy, ktoré voňajú krásny a tiež som si pomocou vonné kúpeľové oleje a horiace vonné sviečky. Myslím, že vôňa a vôňa môžu byť neuveriteľne silný, že môže úplne zmeniť vašu náladu a máte pocit, určitým spôsobom. Zavŕšenie môjho krásy režim používa Pour Femme; to ma naozaj nastaví na deň.

Zaujímate sa o módu? Čo máte radi na sebe na červenom koberci udalosti?

Laetitia: Áno, mám veľký záujem o módu, myslím, že je model sa mi naozaj oceniť, ako tvrdé dizajnéri pracovať a koľko vášne ide do tvorby svojej zbierky. Bol som poctený, že opotrebenie a modelovať šaty vytvorené niektoré z najlepších návrhárov na svete, a to je ešte naozaj vzrušujúce pre mňa aj teraz, keď som sa dať na krásne šaty pre udalosť. Pre mňa je to naozaj dôležité, aby sa cítili v oblečení na červenom koberci, najmä keď sú všetky oči na vás. Páči sa mi nosiť dlhé šaty na červenom koberci, pretože som vždy pocit, istejšie a sexy, ale mám rád sa obliekať v súlade s prípade som navštevovať. Nemám tendenciu nosiť svetlé odtiene; Som vinný teší čierne šaty, a to najmä na večer. Veľmi teraz divadlo červenom koberci; Je to zážitok na rozdiel od akejkoľvek inej.

Máte radi variť, keď nepracujete? Aký je váš podpis jedlo?

Laetitia: Varenie je vášeň. Je mi bráni depresívne, keď mám pocit, modré. Dokonca som zaspať s kuchynským kníh v posteli, keď mám v pláne experimentovať [s] nové riadu!

Aká je vaša definícia krásy?

Laetitia: Má definícia krásy je niekto, kto je pohodlné vo svojej vlastnej koži a ukazuje dôveru vnútri aj vonku. Nemyslím si, že krása musí byť posudzovaná na fyzickom estetike; Často osobnosť, niečí charakter a ich zmysel pre humor sú časti, ktoré nájdeme najatraktívnejšie. Pre mňa je krása je hlboko kože. Myslím, že sú ženy, ktoré chceme vyzerať v našich silách, a to najmä dnes, keď sa zvyšuje tlak vyzerať určitým spôsobom. Pre mňa tak ako tak, krása ide oveľa hlbšie.

Pre viac informácií o vône, nájdete tu.

Povedz mi:

Ste fanúšik Laetitia? Čo si myslíte o tejto sexy sicílskej kampane a vôní? Ako sa cítite, keď modely hovoria, krása je povrchné, myslíš, že to vážne, alebo je to príliš jednoduché povedať, že keď ste drop-mŕtvych nádherný?

load...