Krása

Smoky oči a červené pery tutorial: tipy celebrity makeup umelca

Smoky oči a červené pery tutorial: tipy celebrity makeup umelca

Dostal kozmetický otázku pre nás? Dostať do kontaktu tu.

Otázka: Som pre hranie až oči a pery. Olivia Wilde je očný make-up vyzerá veľmi profesionálne aplikovať... Ako nás smrteľníci získať tento pohľad? - Leah 

load...

A: Leah, Olivia rozhodne hodí k zakouřenější oko pohľad, ale kľúčom k hraniu zdvihol obe funkcie tu je "soft dymivosť" jej očný make-up. 

Keď väčšina z nás robiť dymové oči, sme zvyknutí na intenzívnejšie úprava a farebné hĺbky. 

Avšak, tento pohľad, tieň je v polovici tóne tmavej oblasti a tam je málo (alebo nie) používanie čierneho vložky okolo rias čiar alebo vodovody. 

To robí oči menej intenzívne, takže sa spárovanie veľmi pekne s matnou červenou peru. 

Smoky Eyes s červenými perami

Tu je to, čo navrhujem pre znovuvytvorenie tento pohľad.

Krok 1: 

Začnite s ľahkou základu, takže vzhľad nie je príliš ťažká. Používajte iba neutrálne červenať (žiadne jasné klaun tváre tu!), Aby zameranie na oči a pery.

Krok 2: 

Pre oči, tak by som použiť niektoré z vášho tekutého alebo krémového základu alebo korektor na viečka, ako základ pre vaše očné tiene. 

Krok 3: 

Ďalej použiť trblietavé očné tiene v striebornej alebo v pohode-posilnil zelená, ako Stila očné tiene v Diamond Lil alebo La Douce. Kľúčom k úspechu je použiť farbu ľahko viečkami, a nie miešať ju z bránkoviska. 

Krok 4: 

Druhá farba, ktorá sa pohybuje okolo vonkajších okrajov Olivia a pod očami vyzerá ako jeden z mojich najobľúbenejších očné tiene, MAC očné tiene v klube. 

load...

Jedná sa o multi-tonálne farba, ktorá má zemitý hnedočervené kvalitu s podtónom zelene. Znie to mätúce? To je, ale verte mi, je to jeden z najlepších a najviac naozaj jedinečných farieb vonku! 

Ja by som platiť klub s záhybov štetcom okolo vonkajších kútikov očí a rozmazaniu niektoré pozdĺž dolných rias linky (pri použití menšieho kefky tam, samozrejme).

Krok 5: 

Kľúčom k profesionálne vyzerajúce make-up je prelínanie! Môžete vždy prelínanie vaše očné tiene. To zjemňuje vzhľad a dáva veľmi konečný vzhľad make-up. 

Krok 6: 

Chcel by som dokončiť make-up očné by curling vaše riasy a aplikovať v dvoch vrstvách volumizing čiernej maskary, ako CoverGirl Bombshell Volume Mascara.

Krok 7: 

Ak chcete vykonať dokonalý matný červeno pier, to je najlepšie, aby linka vaše pery v zodpovedajúcej pery líniové. Z tohto pohľadu, navrhujem MAC Lip Pencil v Cherry. 

Lemujú pery pomocou stranu ceruzky na rozdiel od špičky, to vám dáva väčšiu stabilitu. 

Krok 8: 

Ďalej vyplniť pery s červenou rúžom, napríklad MAC matné peru rúž v Ruby Woo. 

Ak sa vydáte mimo okraje, čisté s Q-tip a potom skontrolujte, či použiť trochu základ pokryť oblasť, ktorú práve otrel. Vymaž pery raz alebo dvakrát. 

Sabrina Rinaldi je Toronto- a Montreal báze vlasy a make-up umelcov.

load...