Krása

Shailene Woodley, pred a po

Shailene Woodley, pred a po

Potom, čo bol nominovaný na cenu Emmy, Zlatý glóbus a Independent Spirit Award, je to bezpečné povedať, že Shailene Woodley je jedným z najhorúcejších mladých hviezd v Hollywoode teraz.

load...

Ale nie je to len jej vedúcej úlohy vo Veľkej Malé lži, divergentná a porucha v našej hviezdy, ktoré si získali jej pozornosť. 

26-ročný sa stal rovnako dobre známa svojím nekonvenčným prístupom k zdraviu a krásu.

V roku 2009, ona Into lesk skvele povedala, že jej íl, vyhýba šampón a rád opaľovať vagínu dostať vitamín D. Ona tiež robí svoje vlastné lieky a Krmivo pre voľne žijúce potraviny, podľa roku 2009 rozhovor s chváliť.

Viac nedávno, ona zdieľala tento červený koberec Kozmetický tip: "Len šťastie, muž"

To, čo možno neviete je, že Shailene už pôsobí od chvíle, keď bolo 10 rokov, a pred tým, ona bola modelovanie od veku štyroch rokov. V tomto pic, bola 14. A budem predpokladať, že ste videli, čo som videl. Jedným z rysov najmä vyzerá úplne inak!

Shailene v roku 2007

A tu je Shailene tvár z druhej strany. Takže budem vysvetľovať to teraz nemyslím si, že to je nos má teraz! Čo sa jej tiež mala vtedy bolo úžasne GLOW 15-ročný kože, a to napriek nástupu niekoľkými drobnými trhlinami.

Shailene v roku 2008

Má niekto iný ocení vedomím, že Shailene bol rovnako trápne, ako všetci ostatní, ako teenager? Divný vlasy, zits, zlý základ. Sme všetci boli tam. 

Shailene v roku 2009

load...

Vo veku 17, Shailene koža sa vyjasnilo, a získal nejaké roztomilé pehy! Alebo možno boli vždy tam a my sme ich videli až teraz, bez make-upu. Vyzerá to, že ona môže tónované jej hnedé vlasy na červeno a je hojdacia nešťastnou štýl známy ako "bang combover." 

Shailene v roku 1991

Teraz začneme vidieť Shailene-potom hviezda, The Secret Life of American Teenager 'vyzerajúci oveľa viac leštené. Ona vymenil gaštanové vlasy na slnku-pobozkal bruneta vĺn, spoločne s peknou, zodpovedajúcim veku make-up. Ako môžete vidieť, vždy to majú krásne oči a dokonalé zuby. 

Shailene v roku 1998

Vyzerá to skôr ako Shailene poznáme dnes, aj keď si nemyslím, že zmení niektoré z jej funkcií doteraz. Ak chcete mi, že sa zdá byť jedným z tých krás, ktoré môže vyzerať ako úplne iný človek s očný make-up.

Shailene v roku 2004

Tesne predtým, než jej rezať to všetko preč, Shailene mal najviac nádherné dlhé, lesklé vlasy. Tiež uvidíme, čo mám na mysli o očný make-up? Od tejto chvíle, nebudeme ju vidieť bez vymedzenia pozdĺž horných a dolných rias liniek, čo je tak transformačný k tvári.

Shailene v roku 2009

Vždy sa môžete povedať, že je potrebné ostrihať, keď sa ocitnete na sebe cope po celú dobu. To je to, čo Shailene Zdalo sa, že robil tesne predtým, než ona dostala jej dramatický, kariérny meniace kotletu. Avšak, je tu ešte jedna vec som si všimol, o tejto fotografii: to nám dáva jasnú záber svojho starého nosa. K dispozícii je v mojej mysli nie je pochýb, že ju zmení hneď po tejto!

A potom, rovnako ako to, Shailene mal krátke vlasy! Tak ako mnoho hviezdičkou pred ňou, toto zníženie určite pomohol poháňať ju na novú úroveň slávy. (Zdá sa, že rituál v Hollywoode, aj keď ju naozaj dobre hodí.) Ale ak ste si niečo iné, čo je tu nový, nie ste sami. Nie je to náhoda, že vystúpila s škriatok rezať a viac drobnú vyzerajúce nos. To je prinútiť vás do myslenia je to len vlasy, ktoré sa zmenilo!

Shailene v roku 2009

Neviem ako vy, ale keď väčšina celebrít chop vlasy preč, už sa nemôžem dočkať, až dorastú. Nie je prípad Shailene. Vyzerá NEUVERITEĽNÉ s krátkymi vlasmi. Samozrejme, že nová rovnováha medzi jej funkciami pomáha rovnako. 

Nemôžem si spomenúť vidieť toto v tej dobe, ale keď Shailene mal krátke vlasy, ona tiež mal krátky okamih ako blondína. (Ona bola 23 v tej dobe). Možno by to už naša prvá stopa, že nie je ako "müsli", ako sa zdá! Myslím si, že ťahá ju preč, a to je úžasné s ňou očný farebnou ale Brown je oveľa viac zarážajúce.

Shailene v roku 2016

To je lepšie! Nasledujúci rok, Shailene vrátila do svojho prirodzeného čiernovláska, ktorá umožňuje jej črty vyniknúť, skôr ako farba vlasov. Tu, naozaj všimnete oči-, ktoré majú taký jedinečný tvar, sa objavil na vonkajších rohoch. 

A tu je Shailene je riešením pre rastúce von škriatok rez. Veľa textúry a reverzné francúzsky vrkoč! Vlasy sú v poriadku, ale nie je to jej najlepšou voľbou založenia, je to príliš ružová. To je pravdepodobne preto, že iba vám all-prírodné produkty dotknúť jej kože, a všetci vieme, tie môžu byť zasiahnutý a chýbať, pokiaľ ide o odtiene.

Shailene v roku 2018

O rok neskôr, Shailene debutoval ďalšie radikálne transformáciu krásy, vystúpil s dlhšou, tmavšie vlasy (musela získať rozšírenie pre jej úlohu v, Snowden '). Myslím, že farba je príliš tuhý vyzerajúce, aj keď som ako všetci ostatní, vrátane nos prsteň! Existuje snáď lepší spôsob, ako predviesť nový nos!

Tento vlasy vzhľad, môžem dostať za sebou. Po mesiaci, farby vybledli pekne a cool vrkôčiky sú oveľa Shailene štýl. Všimnite si, ako ona je stále istejšie s jej make-up, s lesklými tvárami, silné obočie a odborne lemované oči.

Shailene v roku 2019

Sofistikované kozmetické nálada pokračovala do roku 2019 s týmto pekné make-up a romantické updo. Ak modernizovanej svoje produkty, jej krásu tím, alebo oboje, je to vyplatilo, že vyzerá fantasticky tu! Ale potom prešla veci znovu.

Po pustili s odleskami po celé leto, Shailene objavil na Emmy s jasnejším blondína ako inokedy! Príliš jasné, podľa môjho názoru, ale zrejme je to pre rolu. (V opačnom prípade, vidieť niekoho, aby do prirodzeného života stal bielidlá blondína sa veľmi, nie je to, čo by som čakať.) To znamená, že som fanúšik všetkého ostatného Má tu deje, a to najmä nervózny očný make-up!

Záver

Porovnaním Shailene svoje fotografie bok po boku, nie je pochýb o tom. Nos je teraz viditeľne líši, čo naznačuje, že ju zmenil s Rhinoplasty v určitom okamihu v roku 2009. Kto by to tušil!? 

Nikto si to nevšimol, pretože jej načasovanie bolo perfektné. Debutovať nový nos v rovnakom čase ako radikálny škriatok rez bol geniálny ťah, úprimne. Iné celebrity mali vziať na vedomie! To je, ako budete lietať pod radarom s plastickou chirurgiou. 

Shailene je tiež posledná osoba, ktorú podozrenie o návšteve plastického chirurga, pretože jej high-profil hippie persona. 

Napríklad v rozhovore, ona brojili proti photoshopped obrazy seba v médiách: "Skutočnosťou je, že nemám tie pery a moja koža nie je bezchybný a ja mám trochu brucho Nebolo to správne. Reprezentácie, kto som. "

A ďalej do Gloss, hovorila o to skutočné vedenie, a to aj na červenom koberci:.. "Day-to-day, I nenosia make-up vôbec budem mať môj make-up urobil pre vystúpenie a akcií Myslím, že je niečo, čo treba povedať o prechode starých paradigiem, ale musíte sa obrátiť kolesá pomaly. Musíte si vybrať, kam sa chystáte, aby vám aj veci, ktoré udržujú posvätný, a potom tam sú veci, ktoré musíte urobiť pre reprezentovať verejnosti. Vážim si pôsobisko, ale nemyslím si, obetovať svoj vlastný integritu. Ja by som nosiť falošné riasy alebo bláznivé rozšírenie. Je to vždy ja, len možno verejnosť, pekný-in-a-Cinderella-šaty ma. "

Môžeme len konštatovať, že ona nepovažuje nosa byť urážkou jej osobnej integrity! 

Nebudem hovoriť, že bol vykonaný bezchybne, jeden z najlepších operácií, ktoré som videl, a rozhodne sa zdá, že napomáhajú jej kariéru. 

A možno Shailene mal väčšiu cieľ na mysli, než len osobné slávu. "[Stars] môže robiť to sami o sebe vzhľadom na platformu, ktorá máme, alebo ju môžeme použiť pre vec," povedala Global News v roku 2009. "Použiť všetky tieto pozornosť na niečo, ktorý je väčší než len individuálny život." Ako zanietený ekologického aktivistu, zdá sa, že je na tom práve to!

Ako sa cítite o krásu evolúcii Shailene je? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...