Krása

Sephora predaj vyberá 2018: najlepšia starostlivosť o pleť, čisté krásy kupuje

Sephora predaj vyberá 2018: najlepšia starostlivosť o pleť, čisté krásy kupuje

Počul si? Sephora práve vyšiel zlepšenie zákazníckej lojality na programe a na oslavu, takmer všetko, čo na webe je v predaji!

Prostredníctvom 3. Septembra si môžete skóre až o 20 percent off obaja v obchode a online. Navyše členovia teraz zbierať body rýchlejšie a užiť si lepšie odmeny. 

load...

Je to skvelé načasovanie, pretože Sephora nedávno pridal čisté kozmetické oddelenie, rovnako ako tony nových značiek. Existuje veľa produktov som umierajúcej vyskúšať, takže som veľmi radi, že využiť týchto zliav!

Tu sú všetky zľavové detaily, ktoré potrebujete vedieť, nasledované zoznamu up-to-date mojich najlepších starostlivosť o pleť a make-up produktov výbery.

Ako nakupovať na Sephora predaj

Tu je návod, ako sa kvalifikovať do obchodu, a predaj dáta, kupón kódy a vylúčenia.

Ako sa kvalifikovať do obchodu

Ak chcete získať 20 percent off: Musíte byť členom Rouge. Ak chcete nárok na Rouge, musíte mať strávil 1 € v jednom kalendárnom roku.

Ak chcete získať 15 percent off: Musíte byť členom VIB. Ak chcete nárok VIB, musíte mať strávil 350 € v jednom kalendárnom roku.

Ak chcete získať 10 percent off: Musíte byť členom programu Beauty Insider. Zaregistrujte sa tu (je to zadarmo!).

Predaj Termíny

24. Augusta - 3. Septembra: členovia Rouge získať včasný prístup k predaju.

30. Augusta - 3. Septembra: VIB a krása Zasvätenci môžu nakupovať na predaj.

Kupon Codes

Rouge: YESROUGE na 20 percent off.

VIB: YESVIB na 15 percent off.

Beauty Insider: YESINSIDER na 10 percent off.

Poznámka: Kupón kódy sú jedno použitie času iba online, ale môžete nakupovať v obchode toľkokrát, koľkokrát budete chcieť. Skontrolujte, či vaše e-maily, aby si svoje čiarový kód pre prezentáciu v obchode.

load...

Predaj Obmedzenia / Vylúčenie

 • Nie viac ako tri opitý slon produkty za transakciu.
 • Nie viac ako tri Tatcha produktov na transakciu.
 • Dyson, darčekové karty, Flash zásielku, PLAY! Sephora predplatné a prispôsobiteľné sady sú vylúčené z predaja.

Sephora Kozmetika trsátka

 • Čistiace prostriedky: Vždy som odporúčame používať čistiaci prostriedok na síranu-free. Ak máte záujem vyskúšať niečo nové, Tata Harper čírenie skla Cleanser (ktorý som v súčasnej dobe testovania) a Go-To správne Clean (🇺🇸 iba) sú obaja nedávnej štarty. Moje obľúbené patria opitý slon Beste č.9 Jelly čističi, Caudalie Instant čistiaca pena, džús krása vady Clearing Cleanser (iba 🇨🇦), Boscia Oživujúci čistiaci gél a spoluhlásky Natural napenenia Face Wash (iba 🇨🇦). Ak chcete niečo krémovejšia pre suchú pleť, navrhujem Dr. Roebuck Noosa Vyživujúce Creme Cleanser (🇺🇸 iba).
 • Kyseliny: U kyseliny exfoliácia, BHAs sú moje preferencie, ale mám rád aj jemné AHA. Bylinožravec Prism exfoliačný Glow lektvar a Tata Harper resurfacing v sére sú oba nové AHA / BHA zmesi. Choď na exfoliačný Swipeys (🇺🇸 iba) sú nová liečba AHA a Caudalie Vinopure prírodná kyselina salicylová pórov minimalizáciu Srvátka, Caudalie Vinopure prírodná kyselina salicylová pórov minimalizáciu Toner a Kate Somerville EradiKate salicylová Liečba akné sú všetky nové BHAs. Hovoril som o týchto štarty v mojom editovať august, mimochodom! Ďalšou skvelou voľbou je Juice Beauty Blemish Clearing Serum (🇨🇦 jediný), môj obľúbený jemný BHA.
 • Tonery: Moje top tonery patrí indie Lee Coq-10 toner, bylinožravec Jasmine Zelený čaj Balancing Toner a Dr Roebuck svoje záchranca Skin Brightening Toner (🇺🇸 iba).
 • Face hmly: Niektoré z najlepších čistú tvár hmly sú herbivory Rose Hibiscus Coconut Water Hydratačný Face Mist, Tata Harper Hydratačné Kvetinové Essence a Caudalie Grape Water.
 • Esencia: Za stavu beztiaže, vodnatá hydratácia, horúci produkt v tejto kategórii je Tatcha esencia Plumping zmäkčuje kožu (Pozerám vybrať toto hore v predaji!). Ďalšie dobré investície sú kultová klasika SK-II ošetrenie tváre Essence a Omorovicza Omoressence, z ktorých oba používam po celú dobu a lásku.
 • Séra: Spoluhláska HydrExtreme (🇨🇦 iba) je môj vôbec najobľúbenejší prírodné hydratačné sérum, ale je ich oveľa viac z čoho vyberať. Prirodzene Serious Supercharge antioxidant vlhkosti Serum (🇺🇸 iba) je nový trh s pôsobivou ingrediencií a Drunk Elephant B-Hydra Intenzívne hydratačné sérum bola nedávno preformuloval. Ďalším dobrým jeden je Caudalie Vinoperfect Radiance Serum. 
 • Hydratačný: Ak dávate prednosť krému, LXMI Creme du Níl pórov rafinácie vlhkosti Závoj (tu zhodnotil) je môj top pick. Dr srnec je bez starostí hydratačné hydratačné prípravky na tvár (iba 🇺🇸), Dr srnec je Nuddy Ultra Hydratačný a opraviť Crème (iba 🇺🇸) a Lano Všade Multi-Cream Allover (iba 🇨🇦) sú tiež dobré stávky. Caudalie Vinopure Natural Oil Control hydratačný je nový trh, ktorý je ideálny pre normálnu až mastnú pleť. 
 • Očné krémy: Najlepší nový oko štart, aby sa pokúsili je India Lee I-prebudiť očné sérum, vyrobený s čistými zložkami. Moje ďalšie výbery sú Biossance Skvalan + Peptidy očný gél (tu preskúmané) a Dr Roebuck je u protinožcov Kolagén Zvýšenie Eye Treatment (iba 🇺🇸).
 • Lícovej oleja: navrhujem výberu stabilná, odolná voči oxidácii oleja. Zamyslite sa: skvalén (India Lee Skvalan Facial Oil alebo Biossance 100% skvalén olej); kokos (Kopar Kokosový taveniny); bambucké maslo (LXMI Čistý nilotica Melt výživný balzam-to-Oil); alebo Marula (Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Face Oil).
 • Opaľovacie krémy: Ako som už uviedla vo svojich 2018 slnenie sprievodcov, najviac ochranné SPFS patrí Drunk Elephant Umbra Sheer Physical Daily Defense SPF 30, Drunk Elephant Umbra Tinte Physical Daily Defense SPF 30 a Juice Beauty SPF 30 Oil-Free hydratačný (🇨🇦 iba). 
 • Vitamín C: Dermalogica BioLumin-C je nový typ vitamínu C séra; to je viac stabilný a má sviežu, bez mastnú textúru. Drunk Elephant C-Firma Day Serum a Skin Inc. Vitamín C Sérum aj iné silikónové bez možnosti.
 • Niacinamid: Milujem niacinamid, pretože lieči všetko od pigmentácie do vrások na akné. Skin Inc. Vitamín B3 + Niacínamid Sérum je ľahký a ľahko sa vrstvy.
 • Retinol: Myslím, že najlepšie možnosti sú retinol Dermalogica Overnight retinol Repair (iba 🇨🇦) a Dr Dennis Gross kozmetiku Ferulová Acid + retinol Brightening Solution; obaja sú bez silikónov. Pre jemnejší, prirodzenejší prístup, Biossance Squalane + Fyto Retinol sérum obsahuje retinol alternatívne bakuchiol.
 • Tvárové masky: Pre zabrúsiť, skúste Tata Harper vyjazdené Mask (tu zhodnotil), herbivory Modrá Tansy AHA + BHA resurfacing Clarity maska ​​alebo herbivory Oživiť Pineapple Enzým + Gemstone Instant Glow Mask (tu preskúmané). Nezávislé Lee Clearing maska ​​je ideálny pre akné, a SK-II ošetrenie tváre maska ​​je skvelé márnotratnosť, ak chcete hydratáciu.
 • Balzamy na pery: Prisahám Lano The Original 101 masť Multipurpose Superbalm (🇨🇦 jediný), LXMI Čistý nilotica Melt výživný balzam na oleji a L'Occitane 100 percent čistého Bambucké maslo Mini liečiť popraskané pery.

Sephora Starostlivosť o pleť nástroje trsátka

 • Čistiace kefy: The foriem Luna 2 je taká investícia oplatí, pretože hlboko čistí pokožku bez podráždenia a nebude obsahovať baktérie. Je tiež prichádza v menších veľkostiach, ako je fórum Luna Mini, za nižšiu cenu.
 • Microcurrent prvky: NuFace Trinity Facial tónovacie zariadenie skutočne funguje zdvihnúť a spevniť pokožku pomocou bezpečné, bezbolestné microcurrent. Vždy som sa zásobili NuFace Gél Primer v predaji.
 • Face valčeky: Toľko celebrity milujú zdravotná sestra Jamie Pozdvihnutie Masážny krása Roller, takže teraz je čas chytiť jednu! Jade valčeky, ako napríklad tváre Roller hora Lai De-fajčil Jade sú tiež trendy práve teraz; ako by mal pomôcť cirkulácii boost a de-nafúknuť.
 • Gua Sha nástroje: Zrazu, gua Sha, čínsky "skin škrabanie" technika je všade! Môžete to urobiť s Kora Organics ruženín srdce tváre Gua Sha alebo Mount Lai Gua Sha Facial zdviháka.
 • Exfoliácia zariadenia: Vždy odporúčam PMD Osobné Microderm za výsledky pokožku zabrúsiť, ktoré sú porovnateľné s profesionálnej starostlivosti. K dispozícii je tiež sestra Jamie Beauty Stamp Micro-exfoliácia Tool (iba 🇺🇸), ktorý je podobný dermarolling a pomáha produkty preniknúť hlbšie!
 • Svetelná terapia zariadenia: Lightstim vrások (iba 🇺🇸) je zariadenie, ručné, ktorý poskytuje červené svetlo na pokožku veľmi prínosné pre jemné linky, akné a pigmentáciu! K dispozícii je tiež foriem Espada Akné-Clearing Blue Light Pen, modré svetlo liečba miesto pre akné.
 • Lip plumpers: PMD kiss pery plumping systém (tu hodnotilo) je alternatívou k pery plnidlá, a používa sacie technológie pre zvýšenie objemu pier. Je to trochu zábavy gadget!
 • Vankúše: Prisahám pri iluminage pleť omladzujúci vankúš s meďou Oxide pre anti-aging dávky cez noc. Koža pranie Sleepcycle vankúš striebornou iónovou technológiou je podobný koncept, ale so striebrom k zníženiu akné baktérie. A chcem niečo, čo nebude ťahať svojej koži, keď si, ísť na Slip Silk vankúš.

Sephora Makeup Tipy

 • Primery: Myslím, že je to oveľa lepšie pre vašu pokožku používať bez silikónu náter a REN Perfektné plátne Skin Dokončovacie Sérum je môj súčasný obľúbený. Smashbox Photo Finish Primer Voda je tiež neobsahuje silikón.
 • Nadácia a tónované hydratačné krémy: Pre silikónu bez pokrytia pokožky, ísť na RMS Beauty Un Cover-Up Korektor / nadácie (tu preskúmaná), bareMinerals pleť záchranného Tónované hydratačný alebo bareMinerals bareSkin Čistý Brightening Serum Foundation. Aj keď je to celkom číra, Juice Beauty Stem Cellular CC krém (🇨🇦 iba) tiež funguje ako SPF high-zinkové!
 • Concealers: Odporúčam tiež RMS krása Un Cover-Up Concealer / Foundation ako korektor-I používať každý deň! Omorovicza Mineral Touch (🇨🇦 iba tu preskúmané) je tiež vynikajúci a čoskoro má byť zrušený, takže uchopiť to, kým to ešte ide.
 • Prášky: Najlepší priesvitné prášky nastaviť make-up sú Ilia Soft Focus Dokončovacie Prášok RMS Beauty "Un" Powder. Tiež zvážte Supergoop! Invincible Setting Powder SPF 45 (iba 🇺🇸) pre zvýšenú ochranu proti slnečnému žiareniu, je to má 24,5 percenta zinku!
 • Sčervená: Môj obľúbený čisté sčervená sú RMS krása Lip2Cheek, Tata Harper volumizing peru pery odtiene a Bite Beauty Multisticks (tu zhodnotil).
 • Bronzery a zvýrazňovače: GO-tos sú RMS Beauty Buriti Bronzer a RMS Beauty Contour Bronze na slnku-pobozkal farby, a RMS Beauty Living Luminizer pre žiaru. K dispozícii je tiež nové RMS Beauty multEYEtasker Luminizing ceruzka pridať svetlo okolo očí.
 • Očný make-up: I obyčajne nosia RMS krása oko poľsky, pretože som radšej netoxické zložky okolo citlivú oblasť okolo očí. Ale pre riasy a vložky, je to všetko o membrány! Kevyn Aucoin Volume riasenka je najlepšie trubica riasenky, akú som kedy skúšal, a používal som Smashbox Vždy Sharp Vodotesný Kohl Eyeliner už roky.
 • Čelo gély: Nové štarty vedieť sú Milk Makeup Kush Fibre Brow gél a Milk Makeup Kush Clear Brow Gel. Ešte som to skúsiť ty, ale ja si určite ručiť za Givenchy Mister obočia Groom Universal Brow setra a Anastasia Beverly Hills Brow Gel (obaja číre gély s tonami priestoru).
 • Ret farby: Ak máte bojovať s popraskané pery, odporúčame vám vyskúšať Lano Tónované Balzam -Je to urobil s liečivými lanolín, a nedáva mi podráždenie vôbec! Tata Harper Buď Adored Tónované Lip Treatment (tu preskúmané) je tiež úžasné. Pre pery líniové, mám rád RMS Beauty Lip Liner (tu preskúmané).

Shopu editora

Ste nakupovanie tento predaj? Ktoré produkty plánujete kúpiť?

load...