Krása

Selena Gomez, pred a po

Selena Gomez, pred a po

Veľa sa zmenilo od Selena Gomez dostala svoj prvý veľký zlom vo veku 10 na Disney Channel, Barney & Friends. ' Išla k vydanie dva číslo jedna pop albumu, hviezdička v niekoľkých celovečerných filmoch, a začať svoju vlastnú vôňu a rad oblečenia.

load...

Teraz, vo veku 25 rokov, ona je jedným z najväčších svetových hviezd-rovnako ako väčšina nasleduje osobou na Instagram.

Instagram je tiež miesto, kde si môžete nájsť Selenu modelovanie jej najnovšie kozmetické vzhľad, vďaka jej maskérka Hung Vanngo.

Aw, Selena Až tu 14! (Ale viete čo? Stále má tento roztomilé dieťa tvár!) Vlasy sa reže v tejto neskorej-'00s trhané vrstvený štýl, ktorý sme tiež vidieť na Shailene Woodley -vtipný ako sa zdá, tak teraz starý! 

Ďalšie au naturel vzhľad; do tej doby, Selena bol 15. Jediné, čo si myslím, že "zmenil" v tomto okamihu bol jej tvar obočia, aby boli tenšie. 

Selena v roku 2008

Bolo to viditeľné na fotografiách 2007, ale naozaj môžete vidieť tu hovorím Seleny pôvodnej nos! Zdá sa, že ešte výraznejšie s ňou chudá obočie, ktorý bol trend v tej dobe. 

Tu je viac do očí bijúce dôkaz-Selena bol 16 teraz, že ona neskôr podstúpil operácie nosa. Tiež si všimnite, jej prirodzene tenšie hornú peru a ako sú jej dva predné zuby pretlačiť. Zvlnená účes je príliš "zrelý", nezdá sa vám?

A ešte jedna od roku 2008, kedy opäť môžete vidieť Selena výrazný nos, pery a zuby. Jej obočie sú ešte chudší než predtým.

load...

Selena v roku 2009

V roku 2009 Selena otriasla sa bob prvýkrát (to sa nedávno vrátila do, v roku 2019). Je to roztomilý, alebo čo?! Existuje aj niekoľko jemné upozorňuje vo vlasoch. V tejto snímke, dostaneme jasný pohľad na zuby, ktoré jej neskôr osvietil na žiarivo biely. 

Selena v roku 1991

Vo veku 17, Selena styling sa stáva dospelý. Vyrástla von bob, plné vlasy takmer čierne, a obchoduje prirodzený make-up pre jasnú červenú peru a čiernu vložkou. 

Selena v roku 1998

Pamätám si, keď každý mal suché, chaotický, super-textúrou vlasov circa 1998? Selena Nie inak tomu bolo s týmto jemným vziať na tieň vrcholov. Čo sa týka jej črty, jej horná pera sa zdá tú podozrivo plnšie. Bolo jej až 18 v tejto dobe!

Selena v roku 2004

V čase, keď sa otočila 20, na tejto fotografii, Selena konečne mal svoj červený koberec štýl pat. Všimnite si jemné, drahé vyzerajúce upozorní; elegantný, tvárou rámovanie frakcia; a bezchybný make-up. Jej obočie sa tiež začína rásť von.

Selena v roku 2009

Tento pohľad je asi moje najmenej obľúbená vďaka masky podobného založenia a dúhovým ružovú rúžom. Ale keď už hovoríme o rúž. Vidieť, ako jej horná pera je vlastne plnšie na vonkajších okrajoch? To je efekt, ktorý často vidieť zo rtu plniva! Myslím, že tam je tiež šanca, že môže byť zmenený na nose týmto bodom.

Selena v roku 2009

V nasledujúcom roku, Selena experimentoval s oveľa sofistikovanejšie vlasmi a make-up, ako je tento updo s kartáčovaný-up obočie (teraz plne dospelý out) a červený rúž. Ona vyzerá, že má pár chrasty na perách, ktoré môžu byť len opary. Alebo by mohli byť pľuzgiere od pery plniva! Špička nosa tiež javí tvarovaná.

Selena v roku 2016

Jedna vec, ktorú som si všimol, znovu a znovu s celebritami, ktoré často vystúpiť s dramatickým nový vzhľad, aby nás odvrátil od nedávnych kozmetických procedúr! Je to to, čo sa tu deje Selena? Myslím, že by to mohlo byť, vďaka jej uhľovo čierne vlasy, falošné riasy a farebné kontakty. Nielen, že je nos viac podobný tlačidle, ale zuby sú oslnivo biele.

Selena v roku 2018

Ďalej Selena upierala dlhé, rovné vrstvy, ale odľahčené až do tejto bohatej hnedej farby. Ona tiež pokračoval s ťažkou očný make-up. Pri pohľade na jej nos vpredu-on, nozdry sa zdajú užšie, s uhlovým špičkou.

A tu je ďalší príklad, s ľahším dotykom na make-up. Áno, mohlo by byť trochu tvarovanie deje, ale stále si nemyslím, že tvoria Selena nový vzhľad. K dispozícii je novo objavený vyváženie jej funkcií, ktoré nemala v záberoch z rokov 2008 a 2009.

Selena v roku 2019

Tu, Selena bolo 24, a urobil odvážne tvrdenie s ružovými očné tiene a dlhé bob rezu. Jej obočie urobil úžasný zotavenie a teraz sú super-full. To isté platí aj pre jej horná pera, aj keď sa usmieva! To sa nestalo, keď mala podobný výsledok v roku 2008 s indikáciou plnív. Prekvapivo, to nevyzerá, ako by sa rozhodol pre akékoľvek kozmetické stomatológii pre svoje dva predné zuby.

Selena išiel blond! Jednalo sa o druhý červený koberec vzhľad, ktorý nedávno generovaný veľký rozruch. Funguje to preto, že stále svoje korene a obočie tma a zvyšok styling je nervózny ešte čerstvé. Pokiaľ ide o jej pery, hľadajú väčší ako inokedy. Dokonca aj jej Cupid luk zmizol, ktorý sa stane, keď ľudia over-injekčne!

Selena v roku 2018

To nás privádza k roku 2018, a Selena posledný červený koberec vzhľad. Po jej krátkom stint ako blondína, ona sa vrátila do bruneta, udržiavanie kratšiu dĺžku a mäkké vlny. Jej horná pera je super-plumped. A jej tvár všeobecne sa zdá byť trochu plnšie ako predtým. Vážne pochybujem, že sa uvedenie výplne v jej okrúhlu tvár, aj keď, tak je pravdepodobné, vedľajší efekt zo svojej nedávnej transplantácii obličiek. (UPDATE: pozri poznámku nižšie!)

Záver

Keď porovnáte Selena je možné pred desiatimi rokmi do teraz, je zrejmé, že jej nový vzhľad nie je len zo svojho talentovaného maskérka.

Ja som o tom, že sa pravdepodobne mal prinajmenšom jeden Rynoplastika operáciu-čo by nemalo nikoho prekvapiť, pretože je to v podstate stalo normou v Hollywoode. 

"Na fotografiách urobených v Selena mladších rokoch, nos po celú dobu bol o niečo širšie, a mal mierny hrču na špičke," hovorí Dr. Jeffrey Rawnsley. "V posledných fotografiách, [jej] nos je znateľne tenší pozdĺž mosta a nosných dierok, a to viditeľné bump má magicky zmizli."

Navyše, rovnako ako desiatky mladých celebrít svojej generácie, ona vraj bola pustili do pery plnív. 

"Najvýraznejší rozdiel je tvar pier, konkrétne v Cupid prove," povedal Dr. Adam Schaffner Radar Online. "Zdá sa mi, že Selena mali niektorí plniva pridá k perám," dodáva zdravotná sestra praktického Gaspar Rosario. "Jej Vermillion hranice, alebo pera linka sa zdá, sa plumped a opuchnuté. To je charakteristické pre injekcie plniva, kde je brit linka vysledovať."

Som s odborníkmi, obrázky neleží, a ako sme videli s Kylie Jenner, sám make-up jednoducho nemôže fungovať tento druh mágie!

Ako sa cítite o krásu evolúcii Selena? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...