Krása

Scarlett Johansson oblieka svoj Messy bun s okrídlenou vložkou

Scarlett Johansson oblieka svoj Messy bun s okrídlenou vložkou

Scarlett Johansson bol na filmovom festivale v Benátkach v noci, a veľký dnešný správou je, že ona je zasnúbená s nejakým novým chlapom. (On je Francúz. Novinár. Vďaka pomerne objemné vlasy.) Na týchto stránkach, samozrejme, čím viac vážnym problémom je, ako Scarlett urobil vlasy a make-up. Teraz samozrejme, priateľka bude vyzerať ohromujúci, aj keď na sebe mala číro a Kabuki make-up, ale myslím, že ešte môžeme oceniť (a kópia) jednoduchú, ale účinnú kombináciu chaotický žemľu s Wing čierne očné linky.

load...

Zamerajme sa na vlasoch ako prvý:

Je to len smrekový, to áno, ale je to trochu zdokonaliť v tom, že je nedokonalá. Je to všetko, "Oh, ja len tak mimochodom hodil mi vlasy hore, aby šiel s mojimi šperky a šaty bez ramienok." Kontrast, ľudia. Kontrast!

Kľúč s týmito vecami je všetko v prep. Je to naozaj nie je tak jednoduché, ako to vyzerá, keď skutočná bun-vytvárať časť nie je príliš tvrdý. Čo je časovo náročnejšie vytvára bezbožná, jemne máva textúru celom vlasy, čo je dôvod, prečo to vyzerá elegantne miesto všetkých bytu, ako ste sa neobťažoval sa snaží. Ste skutočne robiť celý účes, než si dať to!

Ako som urobil, je sústrediť sa na budovanie objemu s mojím vyfénovať ako prvý. Rád sa použiť túto penu, pretože to kopy zadok na objeme budovy v porovnaní s akoukoľvek inou penou, čo som kedy sa snažil:

Bylinné Pre Intense Volume Mousse na Amazon.com, Beauty.com a FOLIC

A potom som sa sústrediť na zdvíhanie pri korienkoch, ako som vyschnúť.

Pozrite sa na obrázku vidieť, ako ona má trochu zákruty na celom vlasoch:

Jediný nástroj, ktorý mi pomohol uspieť v tom, že do mojej super fine, super-rovné vlasy, je tento:

Rowenta Versa Style Iron pri obchodného tajomstva

Má to naozaj chladné mávanie nastavenia, ktoré umožnia vytvoriť vlny po celú dobu svojej vlasy, začína v bezprostrednej blízkosti svojich koreňov a bez toho, aby jamky.

load...

Potom, čo si ten nepatrný bendy textúry vo, budete chcieť sprej suchým šampónom ako blázon.

Dove Refresh + Care osviežujúci Dry Shampoo, pri Amazon.ca, Amazon.com, drugstore.com, Walgreens, Walmart.ca a Well.ca

Páči sa mi to tak moc, som kúpiť vo veľkom! Potom, čo sprej, robiť trochu späť kefou skôr, než krútiť si vlasy do drdolu. (Nezabudnite si tiež urobiť okolo tváre.)

Pre upevnenie svoju buchtu, títo ľudia sú vaši priatelia viac než bežné sponkami. (Tie mini sú najlepšie pre jemné vlasy.)

Goody Jednoduché štýly Mini Spin Pin na Amazon.com, drugstore.com, Target a Walgreens

Nemajú pocit, že musíte povyku s žemľou príliš veľa. Scarlett má kúsky visiace z nej, a myslím, že to vyzerá skvele!

Teraz poďme sa dotýkajú make-up, pretože je to zaujímavé, rovnako (mierny shininess stranou):

Naozaj, je to všetko o skvelého ťahanie čierne fólie na jej hornej línie rias. S chaotický buchtu, to je to, čo chytá od vyzeral príliš dobre, chaotický.

Zoom:

Ak sa pozriete pozorne, môžete vidieť, že to má nejaký taupey tieň na viečkach, rozšírila sa aj nad bránkoviska na vonkajších okrajoch k vytvoreniu hĺbky. Tam je nejaký lesk na vnútorných rohoch. A potom to úžasné čierna vložka, že krivky s tvarom očí a potom už len mierne kina von. Všimnite si, že je to silnejšie línie, než väčšina z nás majú tendenciu robiť. K dispozícii je tiež veľmi tenká hranica a niektoré z týchto hnedého tieňa pod jej spodnej riasy to všetko zviazať dohromady.

Dalo by sa vytvoriť tento vzhľad s kvapalným vložkou alebo len pravidelnú čiernou ceruzkou. Myslím, že Scarlett má na sebe D & G make-up, pretože ona je hovorca, ale mám pár faves hneď odporučiť, ktorými sú:

Marc Jacobs Beauty mágia Marc'er Precision Pen v Blacquer na Sephora

To je Marc Jacobs, v prvom rade. A formát pero robí to naozaj jednoduché použitie.

Minerálne Fusion Eye Pencil na uhlie, na Amazon.com, DermStore, drugstore.com a Walgreens

To je Emmanuelle Chriqui jeho obľúbenými a nedávno, môj taky. Je to tu nádherné textúry a je SUPER čierna.

Urban Decay 24/7 Glide-On Eye Pencil v Zero, na Beauty.com, LookFantastic, Macy a Sephora

Používam to po dobu niekoľkých rokov a nemajú sklamať (mám jeden v každej farbe!). Drží sa dobre a sú vodotesné.

Bez ohľadu na to, čo je najlepšie tip môžem ponúknuť, je príliš veľké starosti o tom, vaše riadky perfektné prvé kolotoč, pretože sú ľahko napraviť trochou odlíčenie na Q-Tip neskôr. (Ak môžete nájsť tie špicaté-skončil tampóny, ešte lepšie!) Zvlášť, keď sa snažíte dostať svoje čierny blízko k línii rias na vnútorných rohoch. Q-Tip poťahy všetko pekne na konci!

Povedz mi:

Myslíte si, že to buchta je príliš komplikovaná, alebo akurát? Ste slintanie nad očné linky, rovnako ako ja? Aké sú vaše obľúbené prodz za to tento druh updo / oko pohľad?

load...