Krása

Samozrejme sisley lipové pastelky sú lepšie ako ostatné

Samozrejme sisley lipové pastelky sú lepšie ako ostatné

Všetci a ich matka prichádza s bacuľaté pery ceruzkou v poslednej dobe. Spomeňte si na čas, len pred tromi krátkymi rokmi, keď som bol celý nadšený novým hybridným lesk balzamy? Teraz sú všade, a veľký tučný pastelky sú najnovšie a najpopulárnejšie spôsob doručenia.

load...

Dnešný príspevok je, aby vás upozornil na to, čo je možno la creme de la creme v tejto kategórii, nové Bylinné-Lip Twista od Sisley. Ah, Sisley. Tvorcovia 800 € nočného krému. (Moja mama skoro spadol, keď som jej dal svoj vzorka tohto chrbta v '09 a stále mi hovorí, že to bola tá najlepšia vec vôbec.)

Našťastie pery pastelky sú ako šesť percent z tejto ceny a krásny spôsob, ako dostať svoj malý kúsok slávneho Sisley luxus. Úprimne povedané, táto značka produkuje asi najkvalitnejšie kozmetické výrobky v obchodnej-no lži. Tieto lippies sú formulované s fyto-skvalénu odvodené z olivového oleja, aby hydratujú a extraktu živice používané v ajurvédskej medicíne pre hladké a aby peru záhyby menej viditeľný.

Bol som poslaný odtieň číslo päť, bobule, aby sa pokúsila, a tu je real-life snap. (Bože, to zebra tlače je roztomilé.)

A je to tu na perách. (Nevadí základ Testoval som dnes, nemôžem sa rozhodnúť, či je to odlupovanie, pretože to naštve, alebo či mám vinu re-začína mojej Retina-A rutina.)

Takže Lip Twist vytvorí peknú, pigmentovaná farba (viac ako bobule fuksia) s úplnou ale buildable efektu. Povrchová úprava je veľmi lesklý, a ako hovoria Francúzi, "pohodlné." Je to oveľa jednoduchšie použiť ako rúž, a je v podstate najviac hydratačný vec, ktorú by ste mohli niekedy dať na perách, žiadne obavy o to zdôrazňovaním nejakej vločky alebo praskliny; miesto, bude to pomôže liečiť je. Ak chcete zaostriť, stačí otočiť dno.

Existuje šesť odtieňov túžia po prístupe, a chcem ich všetky:

load...

Najmä záujem o Cherry a oh, Pinky vyzerá úžasne, taky.

Pre drogérie alternatívu, pozrite sa na Revlon v ColorBurst lak Balzam (tu preskúmané). V porovnaní, povedal by som, že pastelky Sisley vám ešte viac hydratácie a farby nemajú žiadnu iskru, ktorá Musím priznať prednosť. Plus, je to len pekné mať úplne luxe pery produkt každý raz za čas. A ten, ktorý by ste používať spôsobom častejšie ako rúž, ak ste niečo ako ja.

Jedná sa o super-márnotratnosť, hodný, chlapi!

Kde kúpiť

Nájdite Sisley Phyto-Lip twisty v obchodoch na Holt Renfrew a na týchto predajcov:

Vyjadrite svoj názor

Ste pery pastelka fanúšik? Už ste sa odhlásil Sisley ret twisty? Máš nejaké ďalšie bacuľaté palice odporučiť?

load...