Krása

SAG ocenenie 2018: 10 najlepších vlasov a make-up vyzerá

SAG ocenenie 2018: 10 najlepších vlasov a make-up vyzerá

Cítim sa ako každá iná celebrita na SAG Awards -screen Actors Guild Awards, ktorá sa konala v Los Angeles v nedeľu večer, mal na sebe vlasy v hlbokých pootvorenými, bočné pozametal vĺn. Tento štýl je trochu ako LBD vlasov: to vyzerá dobre na každého. Ale keď si to znovu a znovu vidieť, že to nie je presne ten najuspokojivejšiu, robiť pre kozmetické pozorovateľov, ako sme my. (Dávame prednosť našim červené koberce s dávkou kreativity!) Celkovo noc mala oveľa viac než minie hity, ale tu sú moje tipy pre 10 najlepších pohľadov:

load...

Amanda Seyfried: Mám slabosť pre tento cudzí Model Look (myslím, Gemma Ward), tak pre mňa, Amanda je ľahko jeden z najkrajších žien v Hollywoode teraz. Je to tá široká rozmiestnené oči. (A to viete? Nemá ani farbiť vlasy. Le povzdych.) Ide o to, že ma zvyčajne trochu nudí. Teraz som zrovna skákať hore a dole cez to nájdete tu. Ale nie je pochýb o tom, že vyzerá naozaj pekne. Len jednoduchý make-up, nič príliš over-the-top, s tou nádhernou kaskádou vĺn cez jedno rameno. To prispieva k luxe a neformálnu atmosféru, ktorá vedie tak dobre s dlhými náhrdelník s príveskom (milujúci, že príliš).

Sofia Vergara: To je dobré. Bola som unavená vidieť Sofia sa super-long, super rovné vlasy a podivne tmavé rúže po celú dobu. Tu, s vlnitými vlasmi a svetlo lesk na pery vyzerá mäkšie a čerstvejší. A možno aj mladší. Myslím, samozrejme stále kričí "pozri sa na mňa! Som tak sexy", ale nie tak moc ako predtým. Pozrite sa pozorne a uvidíte, že ona tiež zapol ho s nejakým fialové očné tiene. Páči sa mi to! Tu je návod na to.

Jennifer Lawrence: Lookin 'celkom dobré pre niekoho, kto bojuje zápal pľúc, nemyslíte? Teraz, aj keď som to povedal bočné pozametal štýl je stále príliš veľkú vôľu, som vlastne naozaj rád na Jen-vyzerá skôr sama s ležérne vlasmi, ako keď ide všetko fantázie s Drdol (podobne ako u Globes). Tiež som naozaj rád tento "BRONDI" farba na ňu: nie celkom hnedé, ale nie tak celkom blond jeden. Make-up je dobre urobil taky. Ten, kto je na tom oči naozaj vie, ako tieň ťažký viečko, bez toho by to vyzeralo prehnané (HELLO Blake Lively).

load...

Sally Field: ÁNO. Ona je 66 rokov a stále horúce tovaru! Sally zarobí jej miesto v tomto top 10, pretože ona múdro ukazuje, ako je zvyčajne viac na červenom koberci menej (lekcie veľa z jej mladšej náprotivky ešte musieť učiť!). Purple je veľmi lichotivé farby na nej, takže jej koža už svieti, ale ona je lepšie oči s nádychom purpurovo šedej tiene a zjasnenie ružový lesk na pery. Je to jednoducho nestačí. Tiež je potrebné, aby blúzniť o jej jemne zvlnenou srsťou, ktorá vyzerá zvláštne, ale stále mlado a nenútene.

Jessica Paré: Možno som sa pozeral príliš veľa Mad Men, ale myslím, že to zábavné vziať na, 60s vlasy a make-up v skutočnosti pracuje pre Jessica. Áno, updo je celkom extrémna, keď ho zvážiť sám. Ale ona naozaj zaviazala k celkovému vzhľadu. Tieto houpající náušnice, dramatické tiene, neuveriteľné obočie, pop ružové na pery-to všetko spájajú dohromady a zakaždým, keď sa pozriem znova sa mi to páči ešte viac.

Naomi Watts: Moc sa mi páči Naomi, a zatiaľ čo ona zvyčajne vyzerá dobre, myslím, že naozaj trafiť na tomto červenom koberci. Áno, áno, to je tá bočné pozametal vlny znovu, ale nejako jej vyzerať bez námahy ako každý iný, a to najmä s bare-ish tváre a glam červenú peru. Ako môžem dať toto? Je to ako ona vlastní tento pohľad, miesto naopak. Jeden malý problém: ak ste v službe obrazy jej s úsmevom, ona naozaj potrebuje bielenie tie zuby. Eeks!

Jessica Chastain: Ach, ta Chastain. Si vedela, že bude tu, pretože ona je skoro Girl Of The Moment hneď. Ide o to, mám rád jej vzhľad tu, ale je to skôr celkový vzhľad namiesto čokoľvek konkrétneho o vlasy a make-up. Ak ste videli tie šaty tesný, červená, bez ramienok, budeš vedieť, čo mám na mysli. Vyzerala ako Jessica Rabbit! (I love ryšavka červeno.) Múdro držala vlasy a make-up super-jednoduchý, aby šiel s. Najdôležitejšou vecou je, že ona ružový peru namiesto červenej. Môžeme sa učiť od toho! Inštinkt môže byť tak, aby zodpovedala pery šaty, ale je to oveľa chladnejšie, keď nemusíte.

Kerry Washington: Flawless. Je niečo, čo tu chyba? Pretože ja to nevidím. Kým jej Globes pohľad bol uvoľnený, neformálne "lob," Kerry šiel na oblečená-up copu tentoraz a myslím, že sa mi to páči ešte lepšie. Čo robí to zvláštne sú tie, zametanie rany na prednej strane. A jej make-up je len natoľko, aby zvýšiť, ale nie ukradnúť show. Pozriete sa na tie lícne kosti? Wowza.

Jaimie Alexander: Jaimie kto? Jo, ja naozaj neviem, okrem toho, že chodí Peter Facinelli. Čo je pre mňa smutný Jennie Garth, pretože to musí byť nepríjemné pre ňu vidieť, keď vystúpiť spoločne na červenom koberci. Mimochodom, dobrá krása je dobrý krása, a tak musím dať svojej novej priateľky body za fantastické, dramatický updo. Buchta je umiestnený na jednej strane a potom prednú má objem na strane druhej, veľmi kreatívny! Potom sa jej bezchybnú svetlou kožou, všetko, čo potreboval, bolo, že okraj čierneho vložky celú cestu okolo očí. Táto dievčina je stojí za to sledovať.

Marion Cotillard: Annnnd Marion znovu vyhráva pre mňa! To dievča je oficiálne moja nová krása rozdrvené a zaslúžene tak. Znovu a znovu, že nás ohromí svojou krásou kreativitu, rovnako ako elegantné a lesklé šikmou bob čo je tu na sebe. Je to tak francúzsky! Tiež: už ste niekedy videli niekoho s viacerými iskrivý očami? Poznámka pre seba: začať používať viac trblietavé vložku a tieň vykonať tento druh striebristo sivé dymové oči. Je to, ako vždy s Marion, dokonalosti.

Medzi ďalšie prednosti pre mňa:

  • Jennifer Garner vyzeral zdravo a roztomilé s ružovými tvárami a kučeravé vlasy.
  • Melissa Rauch mal roztomilý updo s ofinou.
  • Carmen Electra tiež robil bočné pozametal vlny vec, ale vyzerala celkom úžasné (pre Carmen Electra).

Niektoré z hlavných minie aj keď, v cene:

  • Claire Danes 'pokus podráždenosťou s tmavou rúžom a chaotický chvosta. UM NO.
  • Anne Hathawayová je červené pery znova (ona ma nuda k slzám).
  • Morena Baccarin je podivné a nelichotivé aerodynamický účes.
  • Jennifer Westfeldt tvár, ktorý bol zničený injekčná aplikácia. Jon Hamm budete musieť zasiahnuť!
  • Tuhé, retro vlny Rose Byrne je (sú veľmi zle treba vykefovať).
  • Kaley Cuoco parochňa? Aspoň, že to, ako to vyzerá.
  • January Jones 'bizarné účesu a hnedej červenať.

Povedz mi:

Kto boli vaši SAG Awards faves? Aké boli najväčšie krása zlyhá? Ktoré vyzerajú (y) by ste nosiť v reálnom živote? Musím povedať, že by som urobila Jessica Chastain tentoraz. Chcem tie šaty!

load...