Krása

Rôzna ružová farba Jennifer Garnerovej pochádza z drogérie

Rôzna ružová farba Jennifer Garnerovej pochádza z drogérie

Mám rád Jennifer Garner a all-Myslím, že som sa pozeral na film časopis 13 deje 30 asi 10 krát teraz, ale nemyslím si, že som nikdy nebol inšpirovaný skutočne venovať celý článok jej make-up. Ona zvyčajne vyzerá pekne dosť, ale ako Lainey by povedal, tak "béžová." Safe vlasy a make-up neutrálny nie vzrušujúce blog príspevok make.

load...

Ale možno východiskové Jenin vziať nejaké dieťa kozmetické riziká, alebo aspoň jej vzhľad tu v Los Angeles premiéru Klub poslednej nádeje, predstavuje sľubný signál. Myslím, že vlasy sa jej naozaj pristane; ofinou sú instant anti-ager, a preto je o niečo ľahší a teplejšie farby v porovnaní s jej obvyklou tmavo hnedú.

Najviac zo všetkého, aj keď som rád, že to urobil melón ružová peru s ňou inak neutrálne paleta make-up:

Pekný, že jo? A nemyslím si, že som kedy videl ju nosiť do pery, ktorá nebola nuda, alebo nejaký druh bobule červené, takže to trochu druh plný správ o sebe. Milujem kontrastu chladné ružovej s mäkkým hnedé oči a nepatrne viac broskyňový flush na lícach.

Ale ja som tiež záujem o pery, pretože mám pocit, že som vždy hľadajú produkty, ktoré dodávajú presne tento pop farby pastelové, a ja som zvyčajne sklamaný. Toľko vecí sa pozrieť do skúmavky, ako by to robiť svoju prácu, ale potom zmizne do ničoty pri inštalácii, inak sú niektoré nelichotivé kriedových, 60s hrôza. (Na tomto vedomie, mal by som vás varovať pred nováčik pastelových kamienkov od Joe čerstvé. Abort, prerušiť, zrušiť.)

Samozrejme, že som mal vedieť, čo Len na sebe, takže som tweeted na jej maskérka, Fiona Stiles (ako vy), a ona mi povedala, že bol tento:

load...

Povedzte, čo? Nedostatočne 10 € pery pastelka z Neutrogena?! Jo, a tieto pery ceruzky sú stále nadšené kritiky v kozmetickom blogosfére. Mám v pláne vybrať jedno až (alebo málo, existuje sedem ďalších super vyzerajúce odtiene), ako súčasť mojej ďalšie on-line kozmetický poriadku alebo americký drogérie návštevy. Sú to bohužiaľ nie sú predávané v kanadských maloobchodných predajní. Boo. Ale vždy môžeme objednať online.

Jo, a keď už hovoríme o úžasné drogérie pery ceruzky, trochu lámanie novinky-Revlon práve obnovená oni pod čiarou ColorBurst. Už teraz ponúka dva povrchy. Lak Balzam majú lesklý lesk:

A Mattes sú, no, matný:

Neviem ešte, či je odtieň, ktorý je presnú zhodu na melón ružové, že Len má na sebe, ako som práve dostal do rúk niekoľkých málo vzoriek z minulého týždňa, pri Gucci Westman krásu editor večeru. Ale je potrebné skontrolovať, em v každom prípade, pretože farby, ktoré som videl tak ďaleko predčí všetky očakávania. Myslím, bohaté pigmenty, hydratačný textúry a kamienky, ktoré nie sú vôbec suché alebo cake.

Milujem, keď si môžete nájsť také veľké možnosti v lekárni, a rád tento citát z Fiony blog o Jenin low-key, čerstvé tvárou make-up: "Niekedy je tu priestor na červenom koberci na plný na vzhľad, a inokedy je to len o nájme osoby prirodzenú krásu lesk cez. Ja som na čiastočný nechať žena urobiť vyhlásenie, nie make-up. Pri práci s týmito krásnymi ženami, prečo to preháňať? "

Úplne súhlasím. Páči sa vám?

Vyjadrite svoj názor

Ste fanúšikom Jennifer make-up vyzerať tu? Už ste vyskúšali rtu pastelky Neutrogena alebo Revlon ešte? Viete o nejakej inej lippies, ktoré dávajú tento veľký melón ružové?

load...