Krása

Rozmanitosť moci žien 2019: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Rozmanitosť moci žien 2019: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Diskusia o výkone obed! Časopis Variety konalo výročné Sila ženy osláv v piatok, a mnoho z popredných hollywoodskych dám vrátane Reese Witherspoon a Jennifer Lopez, ktorý sa stal na akciu obede v Beverly Hills. 

load...

Tu sú celebrity zábery z tohto denného červenom koberci:

Reese Witherspoon

Oh, Reese. Na jednej strane som rád takmer všetko o tomto-ľahké bočné-parted vlasy, osvetlené kože, medené očné tiene, na pinky-broskýň červenať a lesku. Ale potom tam sú falošné riasy týchto dingin. Sú tak distractingly ťažký, a nemôžem si pomôcť, ale zaujímalo, či rovnaký oko zosilňujúci účinok mohol byť dosiahnutý s čiernym kvapalným vložkou miesto. 

Jennifer Lopez

Je to vždy trochu prekvapenie vidieť červenú peru na JLO, a ja to-if páči to nebolo pre žlto-zlaté tiene kričí na mňa od vnútorných kútikov očí. Prečo je to, že? Mám že je kývnutie na súčasný trend zdôrazňovať túto oblasť, ale ako riskantné to vyskúšať v tejto farbe. Keby prilepené s bezpečným odtieňa ako šampanské, bolo by to už nádherná. Nie ste si istí, o pavúčie Kardashian rias. Ale stále udržuje, Jennifer robí off-the-face účesy lepšie ako takmer ktokoľvek iný.

Chrissy Teigen

load...

Sotva som uznal Chrissy tu. Je to len mne, alebo je jej tvár vyzerala trochu užšie, než je obvyklé? Možno je to len preto, že jej vlasy sú up-štýl Nemôžem si spomenúť, kedy videl na nej predtým. Make-up je tiež oveľa miernejší: stačí riasenka, malý hnedý tieň, niektoré jemné tvarovanie a lesk na pery. Jej koža je tiež nádherne zdravý lesk. Som celkom rád túto odchýlku od jej obvyklej Sexau Sports Illustrated modelu atmosféru.

Nikki Reed

Nevidel Nikki na červenom koberci v navždy (pár rokov, aby som bol presný), a ona to urobila krásny návrat. Jej štýl je tu low-key, ale tak celkom: voľné Ombre vlny, silný kartáčovaný-up obočia a tony rias. Všimnite si tiež, ako jej rumenec je teplé a broskyňa, zatiaľ čo jej pery sú v pohode-tónovaný ružová. Myslím, že je zaujímavé, mix to takto namiesto toho, aby dokonale match.

Lizzy Caplan

Eeks Lizzy, ja viem, môžete to urobiť lepšie, ako toto. Je pravda, že keby sa dokonca usmieval sa potom by to bolo oveľa lepšie. Myslím, že hlavným problémom je hnedý tieň, tvar nad bránkovisku je príliš silná, a nevyzerá zmiešané správne. Ja by som rád videl Lizzy s čistejšími, mäkšie vrchnákmi a vyšším rozlíšením pozdĺž rias linkami. S strapatými vlasmi, trochu grafický vložka by zdobiť jej vzhľad takým spôsobom, že sa očné tiene neposkytne.

Bryce Dallas Howard

Bryce má trochu niečoho, šialené oči 'deje tu poďme vinu blesku fotoaparátu. Inak si myslím, že vyzerá celkom roztomilá. Vlasy by nemal byť žiadny lesklejšie, a ako sme videli skôr, nosí červený rúž tak dobre. To, čo som predovšetkým rád tu sú mäkké fialové tóny celej jej viečka, a skutočnosť, že jej riasy sú úplne au naturel (vzácnosť na červenom koberci v týchto dňoch). Tiež spôsob, ako ísť hojdacia tenké pery s jasným rúžu!

Eva Longoria

Uh-oh, myslím, že máme prípad Botox tvár. Aj napriek tomu, že Eva vyzerá celkom dobre z diaľky, v close-up obočie vyzerať zvláštne klenutý a zdvihol. Ja páči trblietavé očné tiene ruže, aj keď-a dokonca aj zodpovedajúce rose lesk na pery. Ona skutočne potrebuje vzdať ťažkopádny vyzerajúci falošné riasy.

Stacy Keibler

Aký veľký to ružová tvárenka a ružový lesk na pery vyzerajú na teplý tón pleti Stacy? Naozaj skvelé. Tiež sa mi páči naprostý lesk celej jej viečka, a som v poriadku s okrajmi rias. Môžete mať tiež všimli, že Stacy odišla tmavšie vlasy (bývala viac piesočná blond). S vrcholov tón v tóne a mäkké vlny, výsledok je ohromujúci na ňu.

Maria Menounosová

Som v pohode s tým. Maria mohol použiť savý papier alebo dva, a naozaj potrebuje prehodnotiť spodnú peru vložky, ale inak je to vlastne celkom dobre. Jej vlasy vyzerajú objemné a lesklé, a jej očný make-up je oveľa prirodzenejšie, než je obvyklé.

Lacey Chabert

Wow, Lacey má také neuveriteľné oči. Je veľká škoda, že sú obklopené skutočne bizarné výberu falošné rias a toľko fialovej make-up. Naozaj potrebujeme lila rúž, očervenieť A očné tiene? Ona potrebuje, aby sa tágo z Nikki Reed a namiešať jej tóny trochu. Tiež by som rád ju videl s ofinou, myslím, že by som vyvážiť jej tvár pekne a čerpať ešte väčšiu pozornosť k jej neobvyklú farbu očí.

Maria Bello

Myslel som, že Maria ho hrala takmer dokonale. Kým som si všimol, že náhodný kus blond vlasy na strane jej updo. Prečo je to blondína a prečo je tam vytiahol von? Pretože som si istá, že by sme mali mať svoje úponky pred ušami a nie na tomto mieste. Potom som si všimol obočie, ktoré sa zdali byť vyplnené nie celkom najlepšia voľba farby ceruzky. Ale ja milujem pery a červenať tóny-moc pekná.

Teri Hatcher

Lacey Chabert nebol jediný, kto si vybrať fialové make-up. Rovnako tak Teri tu, aj keď to nie je úplne to pravé. Po prvé, je tu rúž na zuboch. A vo chvíli, keď Katrina zmienil o ol'prst trik, taky! Potom je tu otázka očné tiene. Prečo je to tak, kriedový vyzerajúce? Myslím, že by si vyzliekol farebné umývanie tieni, ak zostal bližšie v tóne na jej koži. Tiež super-dlhé riasy na vonkajšom okraji vyzerá Wack. 

Ktorí mali svoje obľúbené (a najmenej obľúbenou) kozmetický vzhľad na tomto červenom koberci?

load...