Krása

Rozdiel medzi dievčaťom horúcim a chlapom horúcim

Rozdiel medzi dievčaťom horúcim a chlapom horúcim

Dobre, možno "hot" nie je správne adjektívum pre Kirsten Dunst. Roztomilé? Myslím si. Preto, že som dievča, a holky užívať veci, ako je červená rúž, po ramená dlhé účesy, Bejeweled vlasové doplnky a horčice žlté šaty.

load...

Boys, na druhú stranu, ako sme diskutovali niekoľko týždňov späť pri skúmaní najviac človekom odpudzujúce kozmetické trendy, majú. Ehm. Jednoduchšie chute. Iste, existuje niekoľko outliers kto vlastne rád, keď budete nosiť Grieg lak na nechty, purpurovej očné tiene, rúž oranžová a horný uzol, naraz! -ale myslím, že to je bezpečné povedať, že niektorí vzhľad je viac všeobecne ocenil.

Nie, že Myslím, že je potrebné vziať do úvahy ľudí vôbec, keď vám vaše vlasy, make-up a skriňa. Ale budete chcieť, tak sa poďme si o tom pohovoriť.

Ako som povedal, Kirsten, je tu vidieť na červenom koberci v Cannes, je jedným z najlepších príkladov celebrity dievčatá Hot:

S jej blond vlasmi a modrými očami, bolo by to pre ňu ľahké robiť viac konvenčné Boy horúce. V skutočnosti, ona má v minulosti. Myslím, že to je z Spider-Man éry:

Neuvidíte tento Kirsten na červenom koberci v dohľadnej dobe. Teraz je to všetko o nepredvídateľný. Väčšinou pri rozhodovaní oblečenia, ale to odráža beauty-múdry, príliš: kratšie vlasy, neobvyklý makeup (nezabudnite tento striebristo sivé očné tiene?), Mierny nedokonalosť. Rovnako ako kolega Girl Hot súčasníkov Chloë Sevigny:

A Maggie Gyllenhaal:

Dostať to, čo mám na mysli? Girl Hot je druh životného štýlu vec. Tí, ktorí v tomto tábore oceniť tieto celebrity kvôli tomu, čo majú na sebe, v prvom rade, a tiež to, čo predstavujú, a síce nie hlavný prúd. A ak ste veľmi do módy, potom je šanca, že ste pravdepodobne Girl Hot. (V skutočnosti, celý tento príspevok idea je prevzaté z môjho najštýlovejšie priateľa, ktorý rád opisuje seba ako nie je len "Girl Hot", ale aj "získal chuť" a "medzeru na trhu").

load...

Potom je tu Boy Hot. A dobre, nie je lepší príklad ako model spodnej bielizne. Tu je Leo ex, Bar Refaeli v Cannes:

Tu je detailný záber na nechty, mimochodom:

Bar bol spojený Victoria Secret modelu Doutzen Kroes:

A tu sú nechty:

Dobre, tak sa poďme rozčleniť tento: Dlhodobá veľmi dlhú srsť? Skontrolovať. Žiadne rany? Skontrolovať. (Bangs majú tendenciu klesať v Girl Hot tábore.) Tón v tóne, sotva viditeľné upozorní? Skontrolovať. Čerstvé kože s možno nejnažší nádychom bronzer? Skontrolovať. Plné obočie sa ticho v tieni dymové oči? Skontrolovať. Nahé a / alebo lesklé pery? Skontrolovať. Podhodnotená lak na nechty? Skontrolovať. Putami predstavujú pre kamery? Skontrolovať.

A tu to máte recept na Boy Hot nádhera. (Pomáha narodiť s rysmi supermodelka, obvs.) Všimnite si, ak chcete, že existuje absolútne žiadne zistiteľné trendy tu. Tieto dámy by mohli byť v roku 2018 alebo 2001, naozaj by nemal byť schopný rozoznať rozdiel.

Teraz, ako kozmetický editor je to trochu srdcervúce preskúmať celý pojem Girl Hot and Boy Hot, pretože ako viete, máme len zriedka stretnúť kozmetický trend sa nám nepáči. (I keď väčšina eds držať sa celkom holé-ish tváre a jednoduchým hair.most tej doby. Aj keď je jasné rúž trend určite zmenil.)

To znamená, že si myslím, že som pripravený prijať trochu viac Boy Hot potom pustili po tak dlhú dobu v Girl Hot krajine. Môžu za to stretnutie Carmindy a učenie jej preferencie pre jemne rozšírené líčenie očí cez koralové rúžu som sa objavil s. Tiež som sledoval svoju vlastnú radu o strihanie vlasov na bob, alebo aspoň lob. A teraz sa nemôžem dočkať, až to rastie. A, no, vieš, ako sa cítim o žltý lak na nechty.

Povedz mi:

Kto sú vaše obľúbené príklady Girl Hot oproti Boy Hot? Na koho strane vlastne si? A ktorá strana si túži, alebo to závisí od situácie?

load...