Krása

Robte alebo nie: odvážny zlatý očný tieň Jennifer Love Hewitt

Robte alebo nie: odvážny zlatý očný tieň Jennifer Love Hewitt

Mám pocit, že je to už vo veku, kedy som videl Jennifer Love Hewitt. Pravdepodobne nie, pretože vajazzling videu Pamätáš, že? Teraz, keď je všetko vyrástla s dieťaťom na ceste, manžel-k-byť a kratšie, tmavšie účes, ktorý je celý podnik.

load...

Navyše to vyzerá, že ona presunul od vajazzling zdobenie jej viečka namiesto svojich súkromných častí. (Čo si myslím, že sa všetci zhodneme, je pozitívny vývoj.) U niektorých Pampers trh v New Yorku tento týždeň ukázala na sebe všetci-čierny oblek a neutrálne make-up, s výnimkou hlavnej pozlátenom výlet do očí. Strana bola rozhodne deje po celú dobu viečok:

Vieš čo? Vlastne som si, že to je super-cute nápad. Celý trend používania Metallics zdôrazniť oči, je niečo, čo som bol výprask o tom už dlhšiu dobu a myslím, že je to zábava twist na ďalšie očakávané tmavšie matné farby. To je pekný trik pre podanie svetla do okolia očí a je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako pridať farby na tvár, bez toho aby bolo príliš silné (alebo nápadný, keď nie si, že presný so svojimi líniami, ako som zistil, keď som sa pokúsil trend sám). To funguje najlepšie, ako JLH urobil to tu, s žiadnymi inými farbami na tvári alebo v jej oblečení bojujú o pozornosť. Dokonca aj farba vlasov a rany pomáhajú čerpať zameranie na oči.

Ale ako obvykle, myslím, že musíme kontrolovať toto právo zblízka:

Dobre, to je miesto, kde sa veci začnú rozpadávať trochu pre mňa. Mám že línia zlata potreboval byť silný, aby si nevšimol z diaľky, ale zblízka nemôžem si pomôcť, ale pocit, že je to trochu moc.

(Ďalšia vec, ktorú by som mohol nitpicky asi s Jennifer je zrejmé lip liner, aj keď to nie je úplne v Kat Dennings 'lige doteraz.)

V každom prípade, porovnávať a porovnávať s tým, ako Olivia Munn (kto robí trblietavé oči veľa) pracoval jej zlata v poslednej dobe:

Je to iný vzhľad iste, ale ja som viac priťahuje Olivie z verzií, keď vidím to zblízka. To mi jednoducho pripadá zložitejšie a krajší v žiadosti.

Potom znova, to nemá vplyv Jennifer, keď sa vzdialite:

load...

Možno, že kompromis je Jennifer odtieň zo zlata, ale len tenšie linky. Co si myslis?

Ste fanúšik zlaté očné tiene trend? Čo si myslíte o výklad Jennifer Love Hewitt? Alebo budete radšej to jemnejšie, ako Olivia Munn?

load...