Krása

Robiť alebo nie: Jennifer Lopez je hrdzavé očné tiene

Robiť alebo nie: Jennifer Lopez je hrdzavé očné tiene

Jennifer Lopez v roku 2018 Fox TCA Winter All Star Party.

Je to oficiálne. Jennifer Lopez sa naštval jej styling tím a teraz sa mstí.

Je ešte niečo, ktorý môže vysvetliť tento make-toto oblečenie?

load...

Dám vám chvíľku:

Jenny z bloku, to nie je váš vzhľad.

Vedeli sme, že to bolo neisté, aspoň beauty-múdry, keď sme videli, JLO na Zlatý glóbus sebe ALL make-up.

Ale teraz, ako vidíte, existuje niekoľko nové prírastky. Rust trblietanie, celú cestu okolo očí! A zodpovedajúce rúž ťahaných cestu mimo hornej línii pery! Plus, obrysy tak tmavé, a tak oranžová, že to vytvára vlastné Eagle situáciu. (Aj keď sama o sebe myslím, že farba základom by mohol byť v poriadku.)

Viete, keď hovoríme, že by bolo pekné pre celebrity na "mix veci do poriadku," nemáme na mysli to. 

Nechápte ma zle; Nie je to tak myslím, že match-match je vždy zlé. Ale hrdza je obzvlášť zložité farba oblečenia a make-up. Mať ho na sukňu, pery, oči a nechty je ako čierny opasok situáciu krásy s 99,9 percenta miera zlyhania. Je zrejmé, že nerobil to tu.

A jednoducho nemôžem s aplikáciou. Áno, je to "in" práve teraz robiť 360-stupňový pohľad, ale linka je príliš tučný pod očami, a toľko farbe hrdze takmer robí jej vyzerať chorý. Ak chcete tento očné tiene proti silne tvarovaný tvár s vyhovujúce prečerpaný perami bol tiež obrovská chyba, vždy som si, že veľké farebné rizika by mala byť nastavená na holú, čerstvým kože a minimálne inom zložení. (Čo je to ešte viac srdcervúce, pretože pod tým všetkým, Jenin koža je perfektný.)

load...

Ale úprimne povedané, som zo všetkého najviac ju chcel vzdať dráhové.

Vie niekto, že to vyzerá dobre? Nemyslím si, že má oranžovú vlasová linka robí vyzerať viac vyrezával a opálený. To proste vyzerá ako zlý oranžové make-up.

Podivne, len kajillion nové interpoláciu stavebnice začína tento rok na jar, takže budeme musieť žiť s vecami, ako je tento ešte chvíľu. 

Vyjadrite svoj názor

Myslíte si, že JLo je make-up je do, alebo nie? Ako by ste to zmeniť? Chceli ste niekedy nosiť hrdza očné tiene?

load...