Krása

RMS remeselník pre krásu rúk: najlepší prirodzený okraj rúk

RMS remeselník pre krásu rúk: najlepší prirodzený okraj rúk

V poslednej dobe to bolo non-stop prúd štartov z RMS krása, čo znamená, že už teraz má takmer každý výrobok by ste nájsť v tradičnej make-up linku, ale zdravšie prísady, samozrejme!

load...

Jedným z nových ponúk je kurátorom kolekcie pery vložiek. 

Vzhľadom k tomu, som nútený kúpiť všetko Rose-Marie Swift robí (som tak posadnutý), som v poslednej dobe prudko nich sa na detox trhu. A som ich odvtedy použitie, s toľkými odtieňmi rúžu!

Ak hľadáte vysoko kvalitný tie, all-prírodné lip liner, ktoré môžete nosiť so všetkým, pokračujte v čítaní pre všetky detaily.

O RMS kozmetické výrobky

V prípade, že nie ste oboznámení s RMS krásy, "RMS" znamená zakladateľa Rose-Marie Swift, renomované osobnosti a redakčného maskérka. Ona vytvorila jej líniu takmer pred desiatimi rokmi, potom, čo trpel zdravotnými problémami spojenými s kozmetickým chemikáliám. To je dôvod, prečo všetky jej produkty sú:

  • Zo surového, potravinársky a organických prísad
  • Neobsahujú syntetické konzervačné látky
  • Bez GMO
  • Non-nano
  • Paraben bez
  • Bez krutosti

To, čo som tiež rád o RMS Krása je, že je jednoduché a ľahké. Je to všetko o užívateľsky prívetivé produkty, textúry a farby. A pery vložky nie sú výnimkou!

RMS Beauty Lip Liner

Tam sú len tri odtiene tejto Kontúrovacie ceruzky na pery, a myslenie za nimi najlepšie popisuje Rose-Marie sama:

"Som pevne presvedčený, že lip liner by mal zodpovedať skôr než vašu prirodzenú farbu pier odtieň rúžu," hovorí. 

"Ak sa budete držať tohto pravidla, uvidíte realistickejší výsledok, ktorý je moderný a jemnejší vzhľad. Vyberte si z Daytime Aktov či nočné Akt, aby zodpovedali vašej prirodzenú farbu pier. 

load...

"Mojou jedinou výnimkou z tohto pravidla je červená. Oblečený-Up Červená dvojica perfektne s červenou rúžom, aby bolo dosiahnuté vynikajúce, prírodné červené pery odtieň."

Mám to? Na rozdiel od iných značiek (Bite, Pozerám sa na teba), bude RMS Beauty nikdy mať rozsah 50-tieni líp vložiek.

Všetko, čo potrebujete, je jeden nahý, aby zodpovedali vaše pery, a červený (ak budete nosiť červený rúž). A je to!

Musím povedať, nikdy som o rtu líniovej mysleli týmto spôsobom, ale to dáva zmysel. Kto má rozpočet, čas alebo priestor na to, aby iný Kontúrovacia ceruzka na pery, aby zodpovedali každej farby na pery? Testoval som sa Rose-Marie teóriu a má pravdu, nahý nemá ísť so všetkým! 

Balenie a prísady

Ret vložky prichádzajú v pevnom bielom plastových obalov. To je jeden milión krát lepší ako Bite je -Ak máte vlastnú jednu zo svojich Lip Ceruzky, viete, čo hovorím. Je tu nikto z tej špičky lámanie, prevzatá padajúce-off obchod s RMS krásy. Môžete ľahko vykonávať jeden z nich v kabelke bez obáv bodrel.

Veľkosť je celkom "chudý," viac než pero, a tam je presný tip, ktorý je ideálny pre upevnenie.

Sú to nie je self-ostrenie, ale tam je šikovný malý vstavaný orezávatko, ak odskrutkovať podstavec.

Majú pocit ľahké, ale nebojte sa, na 0,01 oz / 0,3 g, ste stále rovnaké množstvo výrobku, ako je v Kat Von D je Everlasting Lip Liner.

Pokiaľ ide o zoznam zložiek, to je krátka, a predovšetkým skladá zo slnečnicového oleja, včelí vosk a karnaubský vosk. Musím povedať, že som bol trochu prekvapený, slnečnicový olej, pretože Rose-Marie bola tak proti "lacné, potuchnutých oleja." 

Môžem sa len domnievať, že neexistuje žiadny iný spôsob, ako dostať správne štruktúry tu. Ako som už uviedol, nie som príliš znepokojení na pery proti, čo som dal na zvyšok môjho tváre (a čo je ešte dôležitejšie, telo). Stačí byť vedomí toho, že tieto nebudú mať dlhú životnosť výrobkov, ako sú "Un" Cover-Up, ktorý využíva viac stabilný oleja ako kokosový orech.

Farieb a textúr

Tak tu si môžete prezrieť tri odtiene: vo dne nahý, nočné Nude a Oblečená-červeno. Budem vám ukázať im na perách za chvíľu!

Textúra je perfektný. Problém s mnohými prírodného pery vložiek je, že sú buď príliš suché (a ťahaním na koži) alebo príliš mastná (takže farba nebude zostať a šmuhy preč).

RMS krása Lip parníky mať žiadny z týchto problémov. Sú krémovej a kĺzať hladko cez pery, ale majú tiež veľký "grip". Počas niekoľkých sekúnd, než zaschnú dole polomatná a dodať niekoľko hodín pohodlné, bohaté farby.

Samozrejme, že to nie je to bude tak dlho-nosenie ako "24-hour" opotrebenie vložky z Make Up For Ever alebo Kat Von D. By som napriek tomu odporúčame tým, ak chcete, aby vaše pery overline celkom dosť, a potrebujú, aby zostali cez jedlo, atď

Vzhľadom k tomu, RMS Beauty nepoužíva žiadne high-tech syntetických polymérov, najskôr sa budú musieť prirodzene slabnúť po niekoľkých hodinách, a to najmä ak budete jesť alebo piť. Čo je podľa mňa v poriadku! 

Nižšie nájdete bližší pohľad na každom tieni. Plnené som ich v celej mojej pery, ako najlepšie to šlo, aby zobrazoval farby, ale ja by som naozaj odporúčam používať im týmto spôsobom. Myslím, že by si mohol, ale tipy sú malé, a pigment rýchlo nastaví, takže je to trochu náročné. Myslím, že sú lepší, pretože fólie, nie plnej farbe.

Poznámka: Ak je moja pleť vyzerá trochu potrhlý ​​tu, je to preto, že sa snažím robiť každý večer 1% retinolu!

Denná Nude

Denná Nude je popisovaný ako žltohnedej nahá. Toto je najlepší, ak máte prirodzene ľahký tón pier. 

Mine sú tmavšie, takže môžete vidieť, že to nie je úplne zhoda na okrajoch, a nebude vierohodné keby som nadtržené s ním. Stále ako farba, aj keď, tak budem nosiť s jasnými alebo podobné odtiene.

Nočné Nude

Nočná Nude je popisovaný ako hlboké ruže tmavošedý. Ak máte veľa pigmentu na pery, je to vaša farba.

Pre mňa je to Holy Grail-Aj absolútne milujú, ako dobre to zodpovedá moje pery tón! Testoval som ju so všetkým, čo z koralov do ružovej a to proste funguje. Aj aplikovať ani po rúže, nie skôr, a to vytvára krásne definovaný, jemný okraj, ktorý vyzerá veľmi prirodzene.

Oblečený-Up Red

Oblečený-Up Red je popisovaný ako klasické červené. Je to veľmi, veľmi svetlý, s modrými tónmi, ale myslím, že by ste mohli dostať preč s párovanie s teplejšími červených taky.

Na rozdiel od aktov, kam nie je chcel povedať, ktorý je vložka, a ktorá je vaše pery, tento odtieň je pre časy, kedy chcete tučné, presný okraj. Milujem ju s RMS Beauty Lip Shine v Písme, aby to viac "hotový" vzhľad.

Záver + Kde kúpiť

Musíš milovať značku, ktorá sa nesnaží predať na viac farieb. Som rád, že o RMS krásy, a táto zostaveného sortimentu Lip Liners!

Teraz, keď mám nočné nahý, môžem snáď odísť všetky svoje ostatné pery vložiek. Vyzerá to dobre so všetkým, čo v mojej zbierke rúžu-I nemajú ani o tom premýšľať! SO budem absolútne re-nákup.

Tu je miesto, kde nájdete tento výrobok:

Nordstrom • Sephora • Amazon.com • The Detox Market • B-žiariace • Dermstore • Bloomingdale • Anthropologie • Rotácia • JCPenney • Shen Beauty • Credo Beauty • Citrine Natural Beauty bar • RMS Ruženka

Shopu editora

Už ste vyskúšali tieto pery vložky? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia?

load...