Krása

Renee Zellweger, pred a po

Renee Zellweger, pred a po

Nemôžem sa dostať cez tento týždeň celebrity pred a po. Bolo to pred 17 (17 !!) roky, ktoré nás 44-ročný Renee Zellweger musela na "ahoj" v Jerry Maguire. Teraz, keď povedala: "Dobrý deň," ja by som sa čuduješ: "Kto je tá žena hovorí so mnou?" Akýchkoľvek zmien, ona vykonané na jej vzhľad v poslednej dobe, a dostaneme sa do podrobností o tie minútu-pozerajú jej ťažko rozoznateľné ako A-zoznamu hviezdy, ktorú kedysi bola. Ktokoľvek iný pocit odtiene Jennifer Grey tu? Hoci Renee stále neuveriteľne krásne ženy, človeka to drastické má byť kariéra-obmedzujúce pohyb. Ona a Len by mal rozprávanie.

load...

Pozrime sa na befores a múčnik, a potom budeme diskutovať!

Pred

Kopať veci off je 34-ročný Renee u 2004 Zlatý glóbus, kde ona bola akceptujúcich najlepšiu vedľajšiu herečku pre Cold Mountain:

Classic Renee, keď jej kariéra bola na svojom vrchole a mala celkovú americký typ srdiečko. Bola ona tiež natáčanie druhej Bridget Jones v tejto dobe? Prikláňam sa, že áno, pretože ona získala nejakú váhu pre tieto filmy a vyzerá to, že jej tvár je trochu plnšie tu. Ona ho nosí naozaj dobre, podľa môjho názoru. Prirodzene, že má ten severský vzhľad ťažkými viečkami očí, plné jabĺk tváre a včelieho bodnutie pery. Takže pekne a nie je váš priemerný cookie-fréza blondína.

V roku 2005, ona náhodne stala brunetka, zrejme preto, že sa jej páčil anonymitu to jej poskytované:

Zlé rozhodnutia, Renee. Bad. Je to príliš jednorozmerný tmavé farby a vyzerá úplne vyprážané a suchý, a to najmä s tými chaotický dieťa chĺpky. Myslím, že blond je oveľa šetrnejší k jej pleti rovnako. Blondína druh zmäkčuje všetko zatiaľ čo hnedý robí každá chyba vyniknúť. Pokiaľ ide o jej tvár, pozerám na klenbe obočie a premýšľal, či Botox začala. Myslíš si?

V nasledujúcom roku 2006, bola blondína znova (aj keď v prípade potreby koreň touch-up), a zrejme s nejakým problémom rosacei:

Bože, vyzerá to, že to s ozajstnou zlou vzplanutia tu. Aj úplne sympatizujem, pretože mám dôležitú blotchiness a začervenanie rovnako. Myslím, že tiež má nejakú výplň v jej hornej pere v tomto bode.

load...

Do roku 2008, čo sa upokojil niektoré z nich s ohľadom na oboch začervenanie a injekcií (aspoň myslím):

Je tu niečo, Nicole Kidman, rovnako ako o tom uhla, nie?

Do roku 2009 (keď narazí na veľký 4-0), je to celkom jasné, Renee používa Botox:

Amirim? čelo ničí ich, že prirodzene hladká, to je, zvlášť vo veku 40? Spôsob, akým sa to odráža svetlo mi pripomína plastovú bábiku. Dokonca aj napriek tomu, že som viac znepokojený hniezde vtáka, ktorý sa deje na temene hlavy. Čo do pekla.?!

Naša posledná "pred" scéna z roku 2016:

Tu si myslím, že Bo nie je len na čele, ale okolo očí, príliš, pretože jej prejav je trochu stuhnutý. Ale na druhú stranu, ona bola vždy nepríjemná červenom koberci hlavolam, takže.

After

Ste na to pripravený? Tu je Renee v roku 2018. Chceli ste niekedy uznávajú ju za milión rokov?

Ani vyzerať rovnaké osobe. Navyše, to vyzerá oveľa staršie osoby. Ale Renee je tu len 43. Čo teda robiť? Slovo na ulici je brada implantát, prinajmenšom. Podľa Dr. Brian Glatt:

"Nezdá sa, ako by ona má Operácia nosa. Aj keď strata hmotnosti môže určite eliminovať vzhľad dvojitej brady, v prípade, Renee, brada je vlastne podlhovastý, čo nie je niečo, čo možno pripísať na chudnutie. Hoci mám nezachádza pani Zellweger, to je celkom bezpečne povedať, založené na tejto fotografii, že ona mala bradu implantát. Výsledkom je atraktívny, bez toho by mal čeľuste pohľad, ktorý je príliš mužský. Pridaná dĺžka na tvár sa zdá, aby sa zvyšok z jej funkcií "pop", dávať jej čeliť vzhľad, ktorý je celkovo dosť zarážajúce. Renee odjakživa malé oči. Tým stráca objem v lícach cez úbytok na váhe, to robí oči výraznejšie. Nič v tvare alebo uhle ju oči sa zmenil a nemá ani svoju pozíciu čela. Okrem pravdepodobného brady implantátom a ďalšieho použitia Botox (pretože "pred" fotografie z Renee ukáže ju na čelo bez vrások), zvyšok tváre zmeny zdajú byť hmôt strata príbuzný. "

Neviem, nie som žiadny plastický chirurg, ale nesúhlasím, že je celý príbeh. Myslím, stačí sa pozrieť na naše posledné výstrel, z udalosti Giorgio Armani minulý mesiac:

Veľmi krásna žena, ale kto je tá žena? Ona je tak samozrejme líši v oblasti očí a nie len brada, žiadny spôsob, ako to je "normálne starnutia." Dr Benjamin Stong so mnou súhlasí: "Najvýraznejšou zmenou je s očami Botox je možné použiť na zmenu vzhľadu niekoho očiach a obočie výrazne.". Kto ešte vedel, že Botox mohol urobiť?! Tiež ste si všimnúť zmien kože v posledných dvoch fotiek? Neexistuje žiadny väčší začervenanie, nič viac blotchiness, nie viac suchá alebo nerovnomerné textúry. Som si istý, že dostal lasered, pretože sa jedná o pleť z mojich snov.

Spodný riadok

RIP Renee stará tvár. Budeš mi chýbať! Myslím, že to je bezpečné povedať, že to bolo naše najdramatickejšie pred a po transformácii doteraz. Nemôžem si pomôcť, ale zaujímalo. Prečo? Úplne som dostať potrebu obnovu povrchu pokožky, pretože růžovka je sviňa, a dokonca aj niekoľko injekcií tu a tam spomaliť ručičky času. Ale bradu implantát? Keď nebolo nič "zlého" s bradou na prvom mieste? Pokiaľ je mi známe, brada implantáty nikdy urobili ženám žiadnu láskavosť. (Nehľadiac na to, že jej robí inú osobu, Renée nie je najhoršie Videl som, ale celkovo som zistil, je veľmi maskulizačný). A ja sa nikdy, nikdy, pochopiť tieto podivné triky Botox strany, kde vás použite ju zdvihnúť a meniť tvar niekoho očí, očných viečok a obočia. Fine, Renee nevyzerá ako blázon, ale tiež nevyzerá ako Renée. Tak som si to trochu strašidelné. Som tu sám?

Vyjadrite svoj názor

Myslíte si, že Renee vyzerala lepšie pred alebo po? Aké postupy myslíš, že to urobil? Ako sa cítite, o ľuďoch, ktorí menia svoj vzhľad tak drasticky?

load...