Krása

Rachel McAdams sa tu práve pokúsila o 4 krásy

Rachel McAdams sa tu práve pokúsila o 4 krásy

Ako môžete nemilovať Rachel McAdams? Po prvé, je to Kanaďan. A ona je roztomilý ako tlačidlo. Beauty-múdry, ale je tiež celkom odvážny, keď ide o skúšať nové farby vlasov. Spomínam si, ako sa jej vedie ružové pruhy dávno predtým, než všetci ostatní skočil v tom vlaku? Ona tiež udržuje ju reálnejšie, ktorí tu žijú v Toronte miesto v La La Land, ktorý musíš ju rešpektovanie. Naviac mám ešte spomenúť pripojenie Gosling? Myslím, že to samo o sebe je impozantný.

load...

Takže zakaždým, keď ona robí červený koberec vzhľad (čo je zriedkavé), mám trochu vzrušenia. Jej posledný bol na začiatku tohto týždňa v LA na premiéru zázraku, a OMG mám zmyslové preťaženie o všetkých kozmetických trendov biť ma naraz.

Môžete ich na mieste? Je to moc? Poďme rozčleniť tento systém.

Trend # 1: červené vlasy

Jo, ona je teraz ryšavka. Tu je lepšie pic, s rozpustenými vlasmi, z jej vystúpenia na Jimmy Kimmel Live! v pondelok:

Povedala People: "To bola jediná farba vľavo!", Ale ja neviem, kde sa to vzalo, pretože to určite bola červená predtým.

A ja volám to trend, pretože vzhľad kto iný očervenel tento týždeň!

To je Dianna Agron. (Vyzerá to dobre, nie?) A pozrite sa, kto iný:

Megan Fox! Šialenstvo. Myslím, že môžeme s istotou povedať, že červená je dobre, Red Hot práve teraz. Ale späť k Rachel McAdams, milujem ho na ňu. Myslím, že je oveľa príjemnejšie s jej pleťou než bledý blondína. Ona bola tiež celkom Rooty s jej blond a ja som rád, že toľko. Som veľmi anti-viditeľné korene s výnimkou Rihanna a Rita Ora.

Trend # 2: Ružové pery

Trend číslo dva, že Rachel je hojdacia sú tie pery! Mám pocit, že potrebujeme zoom.

load...

Je to len mne, alebo je každý robí túto farbu v poslednej dobe? (Vrátane mňa. )

V Celeb-krajine videli sme to na Thandie Newton naposledy, ktorého pery boli celý výrok o jej oblečenie. Počas ocenenie sezóny, Leslie Mann odviedol úžasnú neón, ktorá by zodpovedala jej šaty. A kto by mohol zabudnúť na nedávny (a kontroverzný) nájazd Hayden Panettiere sa do ružového rodiny?

Na jarné pristávacej dráhy, som videl veľa to príliš John Richmond, Giles a Holly Fulton (ktorý budem čoskoro posielate o). V skutočnosti sú všetky tri ukazuje použitá jedna MAC produkt, tento Ceruzka na pery v tieni Embrace Me.

MAC Fashion Nastaví Lip Pencil v Embrace Me, C18 € / US15 €; kliknite tu pre viac informácií a nákup.

Nemyslím si, že toto zvláštne ceruzka je to, čo Rachel má na sebe, ale je to určite výsledkom sezóny, ak hľadáte dostať sa na trend vo veľkom, odvážne ceste.

Rachel farba vyzerá trochu mäkšie, a viem presne produkt, ktorý by mohol použiť na získanie vzhľad, pretože som na sebe tento týždeň sám! Je to limitovaná edícia Burberry lesk na pery odtieň s názvom Pink Sladké Hrach a IT.IS.GORGE.

Burberry Lip Glow Natural Lip Gloss, C30 € / US27 €; kliknite tu pre viac informácií a nákup.

Posledným bodom ružová: Som tiež veľkým fanúšikom farebného kontrastu medzi teplým (vlasmi) a chladnom (pery). Myslím, že sa stále opakujem o tom na vás, ale je to len preto, že je to môj súčasný posadnutosť. Ja nechcem ani pozrieť sa na oranžovú práve teraz.

Trend # 3: Voľný top knôt

Je to 2018? Sú top uzlov späť? Alebo sa im to niekedy naozaj opustiť?

Podľa jedného z najviac úžasné osobnosti kaderníkov, Mark Townsend (on bol ten, kto ma vzdelaný veľký čas o suchý šampón): "Milujem horný uzol a som tak šťastná, že tento trend sa držať okolo, sú mladí, v pohode a super moderné. "

Takže v poriadku. Keď povie áno, potom myslím, že môžem podporiť to.

Čo sa mi na ňom páči, je, ako jednoduché to vyzerá. Ak to chcete urobiť, začal postrekom na moje obľúbené Dove suchý šampón dať textúru, so zameraním na korene.

Potom si prešiel desetník veľké množstvo Dove Color Care Leave-On kondicionér pridať lesk. HELLO môžete skóre niektoré z týchto YOURSELF práve teraz! Hop na viac než sem sa pripojíte k testovací panel toute de sadu!

Po tomto kroku, Mark zhromaždili Rachel vlasy len v prednej časti koruny a vytiahol ho do chvosta. On potom strieka Sally Hershberger Genius Spray Wax (skvelý výrobok!) Do vrkoča dať bohatú štruktúru vlasov, a potom otočil vlasy okolo základne vrkoča, zastrčil konca pod uzlom je schovať.

Trvalo 12 sponkami zabezpečiť, a sú tam dva triky, ktoré potrebujete vedieť. Keď dáte im, krížom krážom, aby "X", takže sa nepohybujú. Tiež sprej je suchým šampónom pre to, čo Mark nazýva "extra bezpečnosť." Zrejme škrob v suchom šampóne dáva kolíkov matný povrch a vytvára niečo navyše trenia pre tesnejšie držanie.

Posledným krokom bolo vytiahnutie niektoré flyaway chĺpky okolo uzlom pre ktorý "jednoducho som sa hodil svojou vlasy" vzhľad.

Trend # 4: čelenka

Príliš cutesy? Alebo úplne adorbs v balerína druhu cesty?

Čierna saténová čelenka bol Marka dokreslenie pre Rachel. A to vlastne berie inšpiráciu z ranveja. Tu je Oscar de la Renta:

A Moschino Cheap & Chic:

Nebudem hovoriť, že okolo určitého veku, čelenky môže byť trochu riskantné, ak vyzerajú príliš "školáčka", teda s vlasmi dolu všetko Blair Waldorf štýlu. Ale myslím, že s vlasmi hore, môžu určite fungovať, a vyzerajú celkom moderné, svieži a mladistvý. Je to skoro facelifting takým spôsobom, pretože vaše oko je vyhotovená ako s horným uzlom a tkaniny vo vlasoch.

Keď už hovoríme o tkaniny. Chcete, aby byť materiál vášho čelenka namiesto robiť plastickú jeden, pretože je to určite smer návrhári šli na dráhach.

Myšlienky?

Vedeli Rachel vytiahnuť všetky 4 kozmetické trendy, alebo sa tu deje príliš veľa vecí? Čo si myslíte o jej červené vlasy, a to funguje s ružovým pery? Mohli by ste prijať hornej uzol znova. S alebo bez čelenky?

load...