Krása

Pureology fanatic farba má úžasný 21 vlasy výhody

Pureology fanatic farba má úžasný 21 vlasy výhody

Vlasový produkt jednoducho nemôže dostať nohu v týchto dňoch, ak má číslo uvedené na fľaši a môže sa pochváliť, ako veľa výhod, ktoré ponúka. Myslím, naozaj. Tam bol Black 15 v 1 Rozsah, ktorý dostal populárny pred niekoľkými rokmi (úplne tuk-making, myslí si, takže nie je úplne univerzálny produkt tvrdili).

load...

Teraz je tu Pureology Color Fanatic, je "multi-tasking vlasy beautifer" s 21 výhody. Dvadsaťjeden! Títo chalani sú naozaj snaží predčiť každého iný.

Ale tentoraz som vlastne si myslím, produkt funguje. Bol som pomocou to asi takmer rok now (oopsie, zabudol písať o tom skôr!), A to stane neoddeliteľnou súčasťou mojej vlasy rutina. Je to ľahký sprej nie ako v aerosólové lak na vlasy, ale ako keď detangling rozstrekovaním a ste chcel ju hmly na čisté, vlhké vlasy pred stylingom.

Pretože som sa naozaj prečítať etiketu (opäť ooopsie), len som predpokladal, že to bolo detangler a úžasné jeden sa na to. Tiež som ju používať ako dovolenku-in kondicionér, pretože mnoho času som preskočiť in-sprcha druhu tak, aby nedošlo k váženie po mojej jemné vlasy. Tento sprej poskytuje práve správne množstvo vlhkosti, aby bolo jednoduché spustiť hrebeň alebo kefu skrz. Jo, a spomenul som vôňu? OMG, je to ako vlasy parfum.

Bolo to len nedávno, že som si uvedomil, toto robí oveľa viac. Hoci to je nazývané "Color Fanatic," nepotrebujete farbené vlasy, aby ju používať. To funguje ako tepelné chrániče, takže nie je obava o striekanie v extra výrobku pred fénovaním. To tiež bojuje kader a statické, a robí vaše vlasy cítiť jemnejšie a hladšie. Môžete dokonca použiť na suché vlasy obnoviť svoj štýl. Farba výhodou je, že chráni proti vyblednutiu a má UV štít.

load...

K dispozícii je aj viac než to, ale dostanete podstata. Rovnako ako u všetkých Pureology prodz, ingrediencie sú 100 percent vegánov a je to paraben-, alkoholom, rovnako ako soľná a minerálny olej-free.

Môžem len vrelo odporučiť. Je to jeden z tých výrobkov, ktoré ste nevedeli ste potrebovali, ale akonáhle ju máte, nemôžete si predstaviť, že bez neho.

Kde kúpiť

Nájsť Pureology Color fanatik na Ulta a pri Pureology krásy (pozri tu pre miesta).

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Color fanatik? Alebo čokoľvek iného z Pureology? Existujú nejaké ďalšie all-in-one vlasové prípravky, ktoré máte radi?

load...