Krása

Príďte svedkom Elle fanningovej jemnej makeupovej čarodejníctva

Príďte svedkom Elle fanningovej jemnej makeupovej čarodejníctva

Niekedy nemusíme byť show-offs.

Možno je to divné pozerať na 16-ročný pre make-up INSP, ale nevadí, myslím, že sme sa všetci mohli naučiť jednu alebo dve veci z Elle Fanning je menej je viac-prístupu na červenom koberci. (Koniec koncov, ja som ten, kto si myslí, že mnoho žien nosí waaay príliš veľa make-up.)

load...

At the Hollywood Foreign Press Association Grants bankete, Elle bol jednoducho vynikajúci v mojej obľúbenej combo časti Spoločenská šiat a ľahké, svieže vlasy a make-up.

Tu je jej hlavy až k päte:

Jo, to by bolo funkciu volumizing na zadok a boky tohto Vivienne Westwood obliekanie a tak Kto iný ako 16-ročný ju nosiť? Len som slintanie nad iskrivý Topánky Louboutin.

Teraz, tu je face close-up:

Gah! Nechaj toho, Elle. Príliš veľa nádherný naraz. Tu sú veci, ktoré mám rád o tom.

Po prvé je blond vlasy s tmavšími (a super-prírodné) obočie. Myslím, že je skutočný trend sa tu deje, ktoré sme videli nielen na Elle, ale aj Suki Waterhouse a obočie bohyne Cara Delevingnová. Od chvíle, kedy moje vlasy kolorista, Tony Chaar, vzal ma za vlasy viac neutrálne / zlatý blondína namiesto jahody, keď si nechal moja prirodzene tmavšie popolavý obočie sám (on používal k ich ľahko odtieň, takže by harmonizovať s červenými vlasmi). Som milujúci, že s vysokým kontrastom vyzerať práve teraz, a použiť Benefit Gimme obočie Ľahká / Stredná najčastejšie k zvýšeniu a "podstatnú časť" je. Zoberme si dokonca ísť s Medium / hlboký pre ďalší výrazný vzhľad.

Tiež som rád trblietavé zvýraznenie na vnútorných rohoch Elle očí; je to taký pekný pohľad na reálnu sfarbenie. Pravdepodobne najviac obľúbený osvetľujúce produkt na trhu práve teraz je RMS Beauty Living Luminizer (v predaji práve teraz na J. Crew!). Je to úžasný produkt a je úplne prírodný, taky.

load...

Všimnite si, že Elle má chudý malý prúžok čierneho priamo pri jej koreňov horných rias-čo je skvelý trik, aby vyzerali silnejšie, miesto ako ona má na sebe ťažkú ​​fóliu. K tomu, stačí ľahko zdvihnite viečko podržaním prsta proti rias a vyplniť priestor na vašej čiarou ponoru s mäkkou ceruzkou vložkou. K tomu, milujem vynahradiť Ever Aqua Liner vzorca, ktorý je vodotesný.

Alebo ďalší skvelý nástroj je príliš Tvárou v tvár 3-Way Lash Lining Tool, ktorý sa vyznačuje triple-hrotmi tip, že budete tlačiť do medzier medzi riasami.

Posledná vec, ktorú by som rád o Elle je make-up vzhľad je krásna červená škvrna ona má na perách. Práve som zistil, Bourjois Rouge Edition Velvet -ktorý vyrába najkrajšie, non-sušenie matný škvrnám a povedať, že som posadnutá je slabé slovo. Odtieň číslo 4 je môj obľúbený pre mäkké, broskyňový červenú, ktorá je v skutočnosti podobná Elle pery vzhľad. Tie fungujú na obe pery a tváre!

Tu je návod, ako Elle vzhľad všetci zišli:

Jej veľmi Bill Angst štýlu, super-rovné vlasy je ideálna low-key dokončovacie dotyk! Takže sa nemusíte dať preč, že ploché ocele.

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Elle vzhľad tu? Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov? Ako by si navrhol tie šaty?

load...