Krása

Predstavujeme kováč a kult, novú lesku na nechty, ktorú potrebujete vedieť

Predstavujeme kováč a kult, novú lesku na nechty, ktorú potrebujete vedieť

Nóbl nový lak na nechty linka práve začala, a som úplne posadnutý. 

Smith & Cult je posledný výtvor od Dineh Mohajer, zakladateľa sekty, značkou 90. Klinec Hard Candy. Hoci netradičné odtiene sú dnes štandardom, bývalý pre-med Študent otočil krása magnát môže byť pripísaná na čo je hlavný prúd pred-like 20 rokov dnes už kultový Baby Blue, ktorá sa prvýkrát zmiešané rúk vo svojej izbe na koľajniciach! 

load...

Teraz Dineh je späť s Smith & Cult, 5-free lak na nechty súlade so zameraním na high-performance a lesklé lesk. Mám na mysli, keď hovorím, toto je dobrý. Ako, zo všetkých stoviek nechty som sa snažil, to môže byť môj vôbec najobľúbenejší-no vtip. Maloobchod za US18 € za kus, títo malí chlapci nie sú lacné, ale sú to stojí za každý cent sakra. Tu je dôvod, prečo.

Fľaša

Okrem nich Smith & Cult leští je crazy-kvalitné (uvidíte, že sa vzorkovníky), môžeme berte druhú oceniť to, čo je najkrajšie fľaša lak na nechty, aké som kedy videl? Tieto veci sú nádherné a tak luxe a šik. Tak nejako som chcel mať svoj vlastný vitrínu pre nich. 

Tieto tepané vrcholy sú trochu nervózni, ale dostať von je dané s krátkou, guľaté fľaše. A toto logo. Nemôžem riešiť, ako dobrý je branding.

Štetec

Tiež musím dať kričať-out do krovia. Vzhľadom k tomu, fľaša nie je typický, vysoký tvar, kefy a rukoväť sú oveľa kratšie. Bol som skeptický sprvu, ale ja teraz presvedčený, že je to jeden z najlepších štetcov, čo som kedy sa snažil. Krátka rukoväť mi dáva väčšiu kontrolu lesku a prispieva k oveľa lepšiemu uplatňovaniu. 

A teraz poďme do políčok, takže môžem vám povedať, ako veľmi ťa milujem každú jednotlivú farbu. A ešte niečo navyše! Pripravte sa majú trvalé srdce oči, chlapci. 

Kings & Thieves

load...

Farba: na mieste. Názov: na mieste. Milujem Kings & zlodeji tmavý atramentovo modrej. Dva jednoduché kabáty a toto bolo dobré ísť. Nechceš to na nechty?

Povedala Jo

Pre ľahšie sivasto modrej, ktoré popisujú to ako brčál-povedala Jo, je dosť desivý. Vzorec bol sen a dva nátery bola tak akurát. #bezchybný

Kundalini Hustle

Dobre, takže to červené je naozaj dobrý červený, ale nebudem klamať a hovoriť Kundalini Hustle je celkom musíte mať. Formula-múdry, je to úžasné, takže áno, je to úplne stojí za to, ak hľadáte kvalitný karmínovo vy. Ale ak máte len pár červené vo vašej skrýšu, je pravdepodobné, že už budete mať jeden podobný Tento odtieň. Je tu naozaj nič moc zvláštneho o tom, ale je to stále stojí za to, pretože obal je sooooo dobré. 

Shattered Souls

Dal som Shattered dušou jasnú základňu so škvrnami zlata, cez Kundalini Hustle a stačí sa pozrieť, ako pekne to je. Navyše to bol len jeden výpad trblietania! Len jeden! Milujem, ako rovnomerne sa vzťahovalo aj fakt, zlatá a červená boli len pre seba stvorení. 

Psycho Candy

Ako úžasné sú tieto mená? Psychocandy je roztomilý koral, ktorý bol dokonalý v dvoch vrstvách a super-nepriehľadný. 

Vegas Post Apocalyptic

Toľko áno tu deje. Po prvé, ružová; za druhé, ružová holografický; Tretí, trblietky. Nepotrebujem ísť ďalej, ale budem-Vegas Post Apocalyptic, jemne mletej ružové zlato trblietky jasným základni, mi dáva život. Spárované s dokonalým koralu, ktorý je pyscho Candy, Myslím, že som urobil to najlepšie poľská kombinácia vôbec. Nie je zač. 

Dirty baby

Čierna základňa Dirty dieťa je nabitý s mikro strieborným leskom a nemôžem nabažiť. 

A tu to máte, môj posledný klinec posadnutosť! Príjemné nakupovanie!

Kde kúpiť

Nájsť Smith & Cult na internetovej adrese:

  • Neiman Marcus
  • Net-a-Porter
  • CO Bigelow
  • Smith & Cult

Už ste sa odhlásil Smith & Cult? Ktoré odtiene sú vaše obľúbené?

load...