Krása

Prečo zdvojnásobiť proces farieb vlasov je lepšia ako zdôrazňuje

Prečo zdvojnásobiť proces farieb vlasov je lepšia ako zdôrazňuje

Eeks! Dva dni v rade vlasových farieb pracovných miest -A tie, na ktoré mierne Shout. Prepáč. Nechcel som naznačiť, že máte zlé vlasy, alebo niečo podobné. Ale možno by to mohlo byť lepšie.

load...

Chcete vedieť prečo? Vzhľadom k tomu, po viac ako pol desaťročia uvedenie sám tam v mene "výskumu" Myslím, že som práve našli my-čakať na to-Life Color. Je to pravda! (A ak ste nám práve spojením, treba uviaznu a čítať originálne a epické Life Cut príspevok.)

Len som si prial, aby som urobil tento objav pred piatimi rokmi. Ale možno, že všetky bojové jazvy. Er, vyprážané konca a zlé fotografický dôkaz. Bude stáť za to, či môžem odovzdať niekoľko tipov pre vás.

Tak nech mi ustúpiť. Po skúšobnej jazde na tieň, ktorý som jednoducho cítil nebol "me" z niekoľkých dôvodov (blonderexia, pre jedného), som sa vrátil do svojho pravidelného salónu. Musím im dať nejaké svetiel do poriadku rozbiť farby ako predbežné opatrenie stop-medzera. O niekoľko týždňov neskôr som sa vrátil na strih vlasov a môj kaderník pre život, Bill Angst, pustite ma dnu na insider celebrity sfarbenie tajomstvo, čo je malá vec s názvom Double Process.

To je, ako je to inak:

Single Process Color

Jednofarebný proces je celý jeden tón. To môže byť trvalé alebo semi-permanentné, ale nie sú tam žiadne zdôrazňuje, vaša celá hlava je rovnaký. To môže vyzerať pokutu veľa času. Ale svetlejšie idete (* kašeľ * Holly Madison * kašeľ *), tým väčšia je parochňa, ako to môže dostať.

load...

Zvýrazní a lowlights

Zvýrazní a lowlights sú len časti vlasov, ktoré sú farebné tmavšie alebo svetlejšie, opúšťať svoj základná farba bezo zmeny. Ako sme sa dozvedeli včera Charles Baker Strahan vynikajúcim Leighton Meester vlasov špičke, môže byť lowlights fantasticky na brunety predovšetkým. Avšak, pre všetky farby na vlasy, zdôrazňuje sám niekedy pracovať a niekedy nie. Po prvé, je tu problém popolavý základne, čo je viac pravdepodobné, že nastane čím ste starší (a v kombinácii s svetiel môžete vytvoriť sivastý nádych). Tiež, v závislosti na tom, koľko z kontrast je medzi základňou a farby zvýraznenia, spustenie nebezpečenstvo pri pohľade stripey namiesto požadovaného efektu tón v tóne chceme.

Podľa môjho skromného názoru, že najlepší výsledok je dosiahnuť.

Double Process Color

Double zafarbiť proces zahŕňa ako svetlách a celoplošné farby. Je to skôr prirodzene vyzerajúce, pretože je to menej jednorozmerný, a môžete získať ten krásny tón v tóne vzhľad, ktorý CBS hovoril vám všetkým včera. To je tiež tajomstvo za najviac vynikajúcich celebrity Farba vlasov úloh, ktoré obdivujú.

Ide o to, aj keď, musíte výslovne požiadať o to, a byť ochotní priplatiť za to (pretože to trvá dlhšie, a pravdepodobne talent). Čo ma vedie k tomu, ako som skončil so svojím "Life Color." Vďaka Billovi radu, vedel som, že chcem double-processing zahriať / odľahčiť svoju základňu. A tiež vedel, že som chcel niečo viac jahodový odtieň mojej blond (na základe odporúčania Celeb kolorista Márie Robinson, ktorý robí každý z ScarJo Amy Adams a naozaj vie, čo robí).

Takže keď ľudia na Schwarzkopf láskavo ponúkol zafarbiť vlasy gratis so svojím zbrusu novým ESSENSITY línie, rozhodol som sa zatnúť zuby a skúsiť to. Ak ste tajný typ hippie ako ja potom sa vám bude páčiť zvuk tejto veci. Je to asi jednoduchšie, aby tí, čo neobsahuje prvý: žiadny amoniak, žiadny zápach, žiadne silikóny, ani parafín, žiadne minerálne oleje, bez parabénov, bez alkoholu a bez umelých farbív. Jo, a čo to robí urobiť? Complete (100 percent) sivá krytie, s 50 stálymi odtieňmi celkom.

Mal som liečbu dohodnutá v Toronte Tony Chaar salónu, a pretože som sa k smrti bojí nových vlasových ľudí, som naštvaný Tony k žiadnemu koncu s fotografiami a popismi vzhľadu som chcel. (Musíš Dewit, aj keď, aby sa ubezpečil, že ste obaja na rovnakej vlnovej dĺžke.) Tento obrázok Scarlett v hornej časti tohto príspevku bol inšpiráciou. Tu je to, čo to sorta vyzerala pred (všimnite si streakiness):

.a po vrcholov, all-over farby a toner, to je to, čo som skončil s:

Ako vidíte, ja mám rád pruhy.

Mimochodom, možno môžete naozaj vidieť rozdiel tak dobre na týchto fotografiách, je mi ľúto. (To je dôvod, prečo ja som jeden z tých blogerov, ktorý práve píše, Dang to. Som beznádejný pri robení fotografií a zisťuje, osvetlenie, atď.) V každom prípade, je to oveľa viac tón v tóne namiesto stripey a mierne tmavšie viac červenkastého blondína. Navyše, ako sa zbaviť môjho popolavý, hnedý hnedý základ bol život meniace (ak je váš život zahŕňa okolo také veci, ako ja bohužiaľ áno).

Mohol by som urobiť toner ísť ešte červená, keď som kvôli pre dotykové-up, ale celkovo Som nesmierne potešený. A čo je najdôležitejšie, farba nechal si vlasy v skvelom stave! Bol som pomocou linku ESSENSITY od tej doby o neho starať a prodz sú prekvapivo ľahké, čo je dobrá vec pre jemné vlasy typov, ako moi, že nenávidí tie tukové vyvolávajúce ťažké vzorcov.

Už ste niekedy mali farbu double-proces? Možno ste to zvážiť teraz? Slovo na ulici je, že mnohé salóny, v snahe, aby si všetci dovnútra a von rýchlo, ani osvietiť ľudí o tom. Tak zlé, nie? Musíme sa dostať slovo!

load...