Krása

Prečo som sa rozhodol zastaviť opaľovanie (dokonca aj falošný druh) a objať bledú

Prečo som sa rozhodol zastaviť opaľovanie (dokonca aj falošný druh) a objať bledú

Takže viete, ako som sa pomaly, v priebehu rokov, vytvoril veľkú averziu k svetlovlasý upozorní? (Viete-všeobecný druh, ktorý kaderníci Zdá sa, že rozdávať ako cukríky, keď pravdivo väčšina ľudí sú tak vhodnejšie pre teplejšie, tmavšie, viac tón v tóne, all-over farby.) Nemôžem chodiť po ulici bez tajne chcel povedať, každá tretia žena prejdem, že jej vlasy by mohli vyzerať oveľa lepšie.

load...

No, to isté sa deje so mnou s opaľovanie.

, Tis sezóny, ja viem. Ale skutočný alebo falošný, len som si nemyslím, že tan vyzerá, že dobré už nie.

Názorný príklad: Pred niekoľkými týždňami v prípade krásy, bol som úplne uchvátený jedného z publicistov a jej opálenie. Bolo to super-tma a bolo reálne (opýtal som). Ja zabudol, kde jej bolo, ale bol to ten druh opálenie môžete získať len tým, že strávi tri týždne v južnom Francúzsku, či viete, čo tým myslím. A vo veku 16 rokov, asi by som dal svoju ľavú ruku vyzerať takto. Ale teraz? Len som zistil, že starosti o jej budúcnosť (naplnený predčasným freckling a vrásky, nie je pochýb) a myslenie, no, to nie je ani roztomilý! Myslím, že všetko, čo videl s dievčaťom bol TAN. Nie je jej krásne črty.

Nemyslím si, že som jediný, kto je na tejto ne-tan vlakom buď. V poslednej dobe som si všimol, že tak mnoho ďalších celebrít, ktorí sa rozhodnú ísť s bledou kožou, unapologetically, rovnako ako Rachel McAdams, vyššie.

Alebo Christina Hendricks.

Alebo Marion Cotillard.

Alebo Amanda Seyfried.

Alebo má nová posadnutosť (čo mnohí z vás nechápem, zdanlivo!), Menej známy B (C?) Lister Holland Roden.

Vyrovnajte na falošné-pekári, ako je Ashley Tisdale. (Side Poznámka: Jedná sa o druh vrcholov Mám veľký problém s Double Whammy tady.!)

A samozrejme, Kim Kardashian. (Ide o starú pic, ale máte predstavu, že tento opaľovacie vec preč WAY príliš ďaleko, nie?)

load...

Existuje mnoho ďalších, ktorí preháňať opaľuje-Christina Aguilera, Lindsay Lohan, Donatella Versace, celá ženská obsadenie Jersey Shore. Tam to proste niečo, len tak. No, FAKE o tom. (Duh). A v kráse, naozaj nakoniec vzdiali z toho-to je tak, 00s. (Vážne, myslím, že budeme obzerať na tom desaťročia pomerne skoro a krčiť, veľký čas. Fake opaľuje, falošný blond vlasy. Fuj, to bolo všetko tak hrubý.)

Mimochodom, okrem mojich celebrity pozorovanie, že opaľovanie je von a prírodnej kože je IN, ja som tiež len necíti celú self-Tanner proces v tomto roku.

Skúšal som to, naozaj som. Na začiatku sezóny som išiel pre celú aplikáciu od hlavy až k päte jedného z mojich najobľúbenejších samoopaľovací, Rodial, ktoré pre záznam voňajú a Caramell miesto ako kari.

Ale? Prvýkrát vo svojom živote, len som cítil, ako garbiar už nie je moja vec. Ľudia sa ma pýta, či som bol preč (áno, farba je dobrá), ale zrazu to jednoducho cítil divne sa priznať, že to prišlo z fľaše. Ktokoľvek iný pocit, ako to? Zdá sa mi to?

Pokiaľ ide o skutočnú opaľovanie, no, ja by som byť zlý krása editor, či som niekedy obhajoval za to. Avšak, nebudem klamať, som v mojej minulosti známe, že teraz ležal na slnku, s opaľovacím krémom. Je to len dobrý pocit!

Ale tento rok som úplne opustený ani to. (Možno preto som v poriadku sans-garbiar. Ak nie ste odhalil svoje bledé, celulitída sužovanej stehná k svetu v plavkách, že je ľahké byť kázanie. Budem prvý, kto priznáva, že garbiara poskytujú dobrý kamufláž pre telesné neistoty).

Môj dôvod, prečo utekať od Slnka ako upír v tomto roku, ale má čo do činenia s mojím tvárou. Vzhľadom k tomu, že som vo veľkom nebezpečenstve, že sa to stáva:

Jo, je to pehy. Sú vynárať ako blázon z ničoho. Okrem bane nie sú roztomilé druhu. A tak som si objednal to až od Well.ca. (Pic z môjho Instagram.)

Je to 4 percentá hydrochinón, a po získaní určitej dermatologické radu, som sa rozhodol Idem to skúsiť. V Kanade, môžete si kúpiť 4 percento hydrochinónu cez pult, a to je vaše najlepšie stávka lokálne, ak naozaj chcete vyblednúť škvrny a zafarbenie, hoci oni sú notoricky ťažké zbaviť za každú cenu. Použil som byť veľmi anti-hydrochinón, ale môj derm povedal, že ak nepoužívate toho dlhodobé (tj po dobu dlhšiu ako šesť mesiacov), je to v poriadku. A dobre, som zúfalá. Jedinou ďalšou možnosťou je rad IPL (IPL) ošetrenie, a že bude niekoľko tisíc dolárov drahší ako ten chlap, ktorý je len 38 €. (Objednáva sa to tu s dopravou zdarma v Kanade a bez minimálnej objednávky.)

Zrejme dostanete najlepšie výsledky, ak ste ju kombinovať s Retina-A (myslím, pretože to pomáha preniknúť?), Takže robím, že vo večerných hodinách pod Lustra, a potom Lustra sám v dopoludňajších hodinách. No, nie je sám, je to absolútne nevyhnutné, aby ste používať opaľovací krém s tým, alebo budete celkom pravdepodobné, skončiť s niečím horším, než to, čo ste začali s.

So. Budem ťa priebežne informovať! Myslím, že chcem byť bledá, ale tiež chcem byť bezchybne, porcelán bledo. New.Beauty.Goal.

Do tej doby, povedz mi: Chystáš sa svojim prirodzeným tónom pleti miesto páchnuce, prerastené falošný-solária? Alebo ste jeden z tých ľudí, ktorí jednoducho vyzerá a cíti sa lepšie, sú bronzové? Niekedy skúšal slabnúť svoje pehy? Čo bolo pre vás?

load...