Krása

Prečo môj nový režim starostlivosti o obočie už neobsahuje niť (alebo vosk)

Prečo môj nový režim starostlivosti o obočie už neobsahuje niť (alebo vosk)

Rozhodol som sa, že obočie threading a voskovanie sú ako odlesky.

Amazing-life-meniace sa, i-keď ste prvýkrát dostať je hotovo. Ale zvyčajne, pretože mesiaca prejsť, budete postupne skončiť s niečím, čo nie je ani nepripomína to, čo ste začali s.

load...

A to je dôvod, prečo som im vzdať.

Mám vysvetliť?

Mám obočie OCD.

A preto viem, čo hovorím.

Musím byť trochu obsedantno-kompulzívna o nich, pretože mám takú obočie, ktoré nie sú nevyhnutne neovládateľný. Len tie, ktoré nevyzerajú úplne v poriadku, ak som udržať je udržiavaná s mesačnými profesionálnymi profilovaním. A, no, som vysoké nároky na údržbu. Ale to už vedel.

Fun Skutočnosť: Vedeli ste, že obočie vlasy rastú v troch cykloch? A to je to vždy okolo troch až šiestich týždňov značku, keď sa začne ísť vlnivé, aj v prípade, že nemajú veľký nad-rast vlasov?

Takže život bez obočia dáma nie je život chcem žiť. Myslím, že som robil tieto mesačné stretnutia (pôvodne s voskom, potom v neskorších rokoch, závit) od doby, keď Lindsay Lohan bola nádejná mladá naivka miesto varovný príbeh.

Inými slovami: veľmi, veľmi dlhá doba.

Čím viac pravidelný svojej návštevy, tým viac vlasy má tendenciu nechať odstrániť.

Tak toto je široký zovšeobecnenie, a napriek tomu je to celkový trend všimol som si znova a znova.

Idete do novej obočia osobe a dávajú vám tvarovanie obočia svojho života. Budete vyzerať a cítiť úžasné, a tak si poslušne vrátiť každý mesiac, presne podľa plánu, pre, ako rok. A potom jedného dňa sa pozriete do zrkadla a uvedomiť si vaše obočie sú hraničné takhle:

A všetci vieme, že teraz (dúfam?), Že chudý čelo je desivá obočie.

load...

Dobre, príklad Megan Fox možno nie je tak extrémne, ale tenšie vaše obočie, tým bližšie ste k vyzerať ako tento typ dievčaťa:

Jo no. Pamela Andersonová škola krásy nie je jeden Pozerám sa zúčastniť.

Takže je potrebné dávať pozor na to, čo vaše estetik robí tam miesto len zavrel oči a za predpokladu, že všetko je v poriadku.

To neznamená, že daná osoba je zlý tvarovanie obočia, pretože aj veľmi odporúča Estheticians to urobil pre mňa. Je to len, že ak ste pozorne o príchode v každom mesiaci (ako ja), potom obočie dáma potrebuje, aby bolo možné uskutočniť hovor o tom, či budete ešte potrebovať vosk alebo nite tam. U oboch metód, ktoré odstrániť celé riadky vlasov naraz, pretože platíte a majú niečo-ale som silný pocit, že to nie je vždy nutné.

Zjednodušene povedané, môj názor je: sú to voskom a niť robiť prácu, že jednoduché staré pinzeta mohli robiť lepšie?

Myslím si.

Voskovanie a rezanie závitov aj vaše obočie príliš dokonalé.

Už ste niekedy pozrel na obočie vzletovej a pristávacej dráhy modelov je? Robím to po celú dobu. Daphne Groeneveld je dvojica je jedným z najlepších v biz:

A to nielen preto, že sú plné miesto tenký. (I keď určite chcieť prikláňať k plnému strany bez ohľadu na to, čo sa deje. Fuller rovná mladší je automaticky anti-aging).

Čo tiež robí Daphne obočie tak veľká, je to, že nie sme zrejme "tvar." Vyzerajú upravovaná, to áno, ale nie sú dokonalé. Vyzerajú prirodzene. Vyzerajú REAL.

Tu je ďalší príklad:

A ešte jedna:

Je to, čo všetci by sme mali usilovať. A to je dôvod, prečo som si našiel nové estetik, ktorý práve používa pinzetu.

Tweezing pomôže dosiahnuť veľkého tvarovú bez preháňania ho.

Nikdy nezabudnem na okamih, kedy som bol na kozmetický akcii v New Yorku pred niekoľkými rokmi, a nám dávali zadarmo obočie profilovaním z jedného z mestských najlepších obočia umelcov. (Áno, to bol naozaj umelec.) V tom čase som práve zistil, rezanie závitov a všetko bolo morálne nadradený o tom, ale ona mi povedala, že žiadna metóda nemôže nikdy zodpovedať pinzety pre ich úplnou presnosťou.

Súhlasil som, ale potom som sa vrátil domov do Toronta a mojej pravidelné metódy-hlavne preto, že som jednoducho nevedel, žiadne obočie dámy, ktoré by robiť len tweezing. Všetci boli threading alebo voskovanie.

Ale tento rok som konečne dosiahol svoj bod zlomu sa horliví závitov, a tak som test-išiel pár nových ľudí, s uvedením pinzetou ONLY. Prvý z nich bol nie, ale druhý som držať sa za pravdepodobne štyri až päť sedení teraz. (Je príliš skoro na to, aby vám jej meno, ale budem Fess, keď som presvedčený, že máme víťaza.)

A tak ďaleko, tak dobrý. Moje obočie sú plnšie a prirodzenejšie vyzerajúce ako kedykoľvek predtým. A čo viac, som zistil, že nemám napriahol strašné obočie "múr" na trojtýždňové bodu, ako som zvyknutý. Môžem dostať preč s štyri alebo päť týždňov, dokonca s týmto novým spôsobom tvarovanie. Blázon, že jo?

Mal by si to vyskúšať.

Len uistite sa, že zdôrazniť svoj obočie OCD od samého začiatku. S každým jednej relácie teraz som zopakoval svoj strach z chudých, cez upravených obočie, takže moja estetik pripomína mojich preferencií. Odporúčam vám urobiť to isté.

Máte obočie OCD taky? Všimli ste si to isté s postupným overzealous navliekanie a / alebo voskom? Už ste niekedy mali profesionálny Tweezing Sesh?

load...