Krása

Prečo by ste mali odfarbiť pred použitím masky na tvár

Prečo by ste mali odfarbiť pred použitím masky na tvár

Dobre, tak som skočil na novú starostlivosť o pleť do rozbehnutého vlaku. Sa deje každý týždeň, NBD. Tentokrát som sa inšpirovala mojím estetik, Anna, pri Pojmy Salon & Spa v Toronte. Robí mi pedis každý mesiac a niekedy Manis. A v poslednej dobe obočia (!! ale budem hovoriť o tých neskôr).

load...

Podivne, s ohľadom na tento post je predovšetkým o starostlivosť o pleť, ona mi nikdy nedal tváre, pretože som zvyčajne nemajú obťažovať s nimi. Ale bez ohľadu na to! Aj napriek tomu, že jej starostlivosť o pleť poradenstvo je do značnej miery škvrna ďalej.

Naposledy som bol v, rozhodol som sa multi-úloha. Potreboval som pedikúru. A potreboval som zdroj pre starostlivosť o pleť výrobok, ktorý som pracoval na pre rozšírením. Takže áno, šiel som tam, som robil rozhovor, zatiaľ čo ona bola orezové svoje nechty na nohách. (Sorry, fakt-dáma! Hluk pozadia počujete na páske je her.um. Podanie mojej nohy.)

Už som ťa úplne zarobil von? Nie? Potom čítajte ďalej, pretože chcem povedať o celej filozofii starostlivosti o pleť Anny. Prvým krokom je.

Vykonajte peeling pred použitím masku

Anna je veľmi veľký na "maskovanie" (nie máte radi robiť to sloveso?). Ale ona je pevne presvedčený, že nemôžete maskovať bez riadneho exfoliácie ako prvý. Dáva to zmysel, keď sa nad tým zamyslíte. Ako sú všetky zložky v maske chystá preniknúť ak máte vrstvu odumretých kožných buniek na povrchu je blokovanie?

So. Ak si nie ste pravidelný denný peeling, a nemusíte nutne musí byť, FYI, aspoň to robiť zakaždým, keď použiť masku. (Čo by malo byť raz alebo dvakrát týždenne.)

Môžete použiť jemný kroviny-Anny najobľúbenejší je to Dermalogica jeden, ktorý som ešte skúsiť:

Alebo použiť jeden z týchto dvoch krokoch lúpanie pad vecičiek, ako je tento od Dr Dennis Gross Starostlivosť o pleť:

load...

Zrejme pri alfa a beta-hydroxy kyseliny sú spojené v jednom vzorci v nízkych percentách, nie sú tak dráždivé, ako keď sú samy o sebe.

A teraz je čas pre druhý krok!

Naneste masku

Myslíte si masku? Aj nezakrývajú zďaleka nestačí. Ale prisahám zmeniť, damnnit! Anna mi veriaci robí. Zavolá masky "jedlo pre kožu," a hovorí, že sú absolútne nevyhnutné pre udržanie pleti bacuľatá a dobre hydratovaná. Dovoľte mi, aby tento ďalší bod svojej vlastnej línii. A odvážny a podčiarknutie pre správnu mieru.

Hydratácia je KEY.

Je to kľúč, pretože môžete použiť všetky high-tech anti-aging ingrediencie vo svete, ale vaša pokožka stále bude vyzerať ako blbosť, či je to dehydratáciu. Viete, všetky tie pred a po fotkách, že každý starostlivosť o pleť spoločnosť na svete používa na preukázanie účinnosti svojich výrobkov? Jo, sú befores sú prijaté sans hydratačný krém. Samozrejme, že krém bude robiť pleť testerov vyzerajú oveľa lepšie. Suchá koža ukazuje viac vrások! Takže i len tým, že hydratačný dobre, že ste anti-aging sa už. Jéj!

Tak ako som povedal, to maskovanie podnikanie by malo dôjsť raz alebo dvakrát týždenne.

A vy by ste mali mať vo svojom otáčania niekoľko rôznych možností. Ako je jedna z na báze kyseliny hyalurónovej, pre hydratáciu. Môj go-to je SkinCeuticals Hydratačné B5 Masque:

Anna tiež hovorí, že by ste mali mať multivitamínové masku. Samozrejme, keď niekto hovorí, že budete automaticky premýšľať o Dermalogica svoje výkonové masky:

Ale ja mám tiež Masque č.1 z Yonka a to je rovnako bohatá a krémová, nie je výslovne označené ako "multivitamín."

Ako Dermalogica a Yonka sú fantastické pre hĺbkovú hydratáciu, opravy a len všeobecne dáva vám, že kúpeľné žiara.

Môžete tiež chcieť, aby zvážila ďalšie masky pre váš šatník masky: objasniť, plátno, hlinu, upokojujúce, atď (Čo je so všetkými c slová nie som si istý?). Tu sú niektoré z mojich obľúbených tkaniny (plech) masky.

A teraz je čas.

Vlhkosť po maskou

To nie je len pre post-maskovanie, je to každý deň, dvakrát denne. A tam sú vlastne dve časti do nej.

Prvý z nich je použitie séra. Sú to len moje najobľúbenejšie starostlivosť o kožu kategórie. Myslím, že z nich, ako malú malé kúzelné lektvary, ktoré môžem mix, n zápas v závislosti na potrebách môjho pokožky. Vzhľadom k tomu, že sú v krémovom formáte kvapaliny nie, oni sú schopní balenia úder: molekuly sú menšie, a preto lepšie schopné preniknúť do pokožky robiť svoju dobrú prácu.

Nechodím deň bez môjho SkinCeuticals zvaný floretin CF, samozrejme (čo nie je pre hydratáciu, ale odvracať voľné radikály).

V poslednej dobe som tiež vrstvenie na sérum kyseliny hyalurónovej, ako je čistá + jedno je kolagén elastín Srvátka:

Potom, čo nechal svoj séra umývadlo (ideálne počkajte 10 minút), dať na krém. Funkcia hydratačný je hydratovať, to áno, ale nie je to bude prenikať zďaleka toľko ako sérum. Je to skôr sedieť na vrchole a chráni pokožku, spolu s ďalšími funkciami, ako je ovládanie lesk, vyvažovanie vaše pH, opravy kožnú bariéru, upokojujúci začervenanie alebo čokoľvek to záleží na tom, čo kúpiť.

Práve teraz, kvôli teplému počasiu, ja používam tento ľahký gélový krém z Boscia:

Je to vlastne čierna, čo je celkom v pohode sám o sebe (to jasné, že zmizne, akonáhle ste ju trieť in). A je to len toľko, aby hydratujú pod vašu ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré by ste mali určite sa uplatňujú na vrchole potom, čo robiť všetko.

Oh! A ak naozaj chcete, aby preplňovaný túto rutinu, pridajte do tváre zahmlievaniu, že som hovoril o v tomto príspevku.

Myslíte si, PMM? (Je to ako GTL, ale chladnejšie.) Aké masky si udržať vo svojej rotáciu? Ste na palube s kyselinou hyalurónová as, ako, najväčší zložky evah hydratačný?

load...