Krása

Práve som dostala vlasy Ombré a nie som si istý, ako sa s tým cítim

Práve som dostala vlasy Ombré a nie som si istý, ako sa s tým cítim

Zavolaj mi márne, zavolaj mi plytký, zavolaj mi príliš zaujatí riasenka, rúž a vanilkovou vôňou telové mlieko (Skúsili ste Lavanila? Je to úžasné). Ale jedna vec, ktorú môžete mi zavolať je plachý. Vzhľadom k tomu, pravdepodobne viac než akéhokoľvek kozmetického editora Ja viem, som bol ochotný dať sám von a experimentovať s celý rad vecí v mene "výskum."

load...

Posledné prešetrovania trvalo do Ombre vlasy, ktoré sme hovorili o celkom dosť tu na BeautyEditor.ca. V prípade, že ste práve s nami, Ombre je termín používaný na opis vlasy, ktoré má hladký odstupňovanie farby s najtmavšie časťou na korene a najľahší na koncoch.

Aj keď niekedy to môže byť naozaj extrémne, ak si spomínaš, tí ukázal som Ombre si myslím, že je veľmi nositeľné -Ombré 2.0, ak budete-back v lete. Tiež som vyslaný fotky z čítačky Kate, jeden z šťastných výhercov v našej Clairol Makeover Challenge, ktorého tieň sa dokonalosť a my hands-dole obľúbený vzhľad celého dňa. A potom tu boli DIY Ombre pokyny som vyslaný pre Peeps, ktorí chcú získať vzhľad doma pomocou Clairol box farbu.

WELL-Musím vám povedať, že muž za oboch Kate vlasy a DIY pokynmi nie je nikto iný ako Luis Pacheco z Toronto vlasy na Avenue salóne. Poďme ho len zavolať tieň kráľa. Vzhľadom na to, že to robí dlho predtým, než sa dokonca stal trend, a to je naozaj dobrá.

Tiež? Je veľmi ľahké sa pozerať na:

Pretože som sa do "sebazdokonaľovanie," späť na akciu Clairol v auguste som sa spýtal, Luisi, čo si myslia o mojej farby. Ak budete pripomenúť, že vyzeral takto:

A môžem povedať hneď urobil. Nie. Milovať.

Ktoré som úplne dostať, aj keď moja prirodzená farba nie je naozaj tak temné, tam je niečo, čo nie je ideálne k vrcholom, ktoré začínajú pri koreni. Najmä preto, že rastú mimo to je číslo jedna dôvod môjho prebiehajúce vlasy Angst. Kedykoľvek som si palec alebo dva z opätovného rastu, som mučila myšlienkami na "Robím správnu vec?" a "Mohol by mi vlasy byť lepšie?"

load...

(Hovoril som ti, že som ješitný. Myslíte si, že môžete pracovať v tomto odbore a nemali by byť?)

Mimochodom, to je dôvod, prečo, keď ma Luis pozval do svojho salónu, som skočil po príležitosti, a v podstate nech majú svoje ceste so mnou. (Tí budem pripomínať, teraz, že moje "pravidlo" -ktorý Niekedy break-o neprijatí bezplatné ošetrenie vlasov naozaj len vzťahuje na rezy. Som viac vnímavý s farbou).

So. Nebudem vás nudiť s hromadou podrobností o procese, ale v skratke:

  • Prvý krok zahrňuje pokrývajúci celú svoju základňu s farebnou v mojom prípade, strednej dozlatista. Luis opustí konca, pretože.
  • Druhý krok zahŕňa zvýraznenie koncov, za použitia veľmi cool technika, ktorá sa naučil od Gisele je kolorista (áno, naozaj) zahŕňajúce back-česanie každý úsek pred lakovaním to s farbou. (Nesnažte doma.)
  • Tretí krok spočíva v maľovaní niektoré veľmi jemné zvýraznenie okolo vlasovej len rozbiť farby. Pozri: SJP vyššie.

Vzhľadom k tomu, musíte si nechať umyť vlasy a sušia medzi každým krokom, celý proces trval takmer päť hodín (!), Ale ktorá zahŕňala vyfénovať Bang čalúnenie a vyššie spomínané brúseného out kadere. Ktoré by sme si mali pohovoriť teraz.

Vieš, ako "Hollywood vlasy" bol vo veľkom štýle po dlhú dobu teraz? Viete-ty žehlička kadere, ktoré sú akýmsi klesol-out, ale trochu príliš dokonalé?

Sú pekné, ale musí odísť teraz.

Čo * Aj * myslím, že je spôsob, ako chladnejšie a čoskoro stane hlavný prúd trend sú kartáčovaný-out kadere. Sarah Jessica Parker druh má im deje, vyššie (ako vidíte, som bol vyzvaný, aby nájsť fotografiu, ktorá preukázala ako Ombre vlasy a kadere). Ale myslím, že dráha má oveľa lepšiu príklady.

Od Marc Jacobs S / S '11 relácie:

Ďalším príkladom (nie ste istí, ktoré ukazujú, to je od):

Ako ste si ich (v súlade s vlasmi na Avenue "hair artist" Anthony Ingraldi, kto so mnou súhlasia, že sú tá najlepšia vec, ktorú práve teraz):

Preveďte plochého železa zvlnenie ako obvykle, ale trik je spustiť asi tretinu ceste dole vlasu. Tento vzhľad je o vlasy je trochu plochý up top. Po upnutí vlasy železo, otočte ju len raz a vytiahnite celú cestu až do konca.

Potom sa ihneď po dokončení curling celú hlavu, dať kadere dobrý kefa s pádlom kefou (mám rád Mason Pearson).

A teraz veľké odhalenie! Tu je celý pohľad na úctou. Zo strany naozaj môžete vidieť farbu:

A pretože som vyzerať reálne Dork na fotky Luis vzal ma v salóne, tu je môj iMac verzia spredu:

Viem, že osvetlenie nie je tak dobrý, ale sa vám páči? To, čo som nemôže dostať cez je, ako sa farba sa pohybuje od tmavo rozsvietiť úplne hladko. Je to úžasné! Som však stále zvykať má rany, ktoré tento tmavo Som tak zvyknutý mať blondína u môjho tváre, aby ma rozžiari. Mám teóriu, že tieň funguje lepšie, keď nemáte ofinu. Aspoň ja určite páči, ako to vyzerá lepšie, keď som sa tlačiť svoje rany do strán.

Stále môžem oceniť čo teraz Luis mysli, keď mi povedal, že moje rany potreboval byť tmavšie. Keď je upozorniť, že vyzerajú trochu tenký a Wimpy. Ale ako som blonderexic, nemôžem zaručiť, že nebudú v pokušení sirén upozorní. Viete, ako to je.

Ale skúsim tento pohľad na chvíľu.

Máte radi tieň? Páči sa vám brúseného-out kadere? Môžete kopírovať tento pohľad príliš? Je to v poriadku, máte moju plnú povolenia.

load...