Krása

Postranné vlny sú oficiálne účesom sezóny

Postranné vlny sú oficiálne účesom sezóny

To je to, ľudí. Pokiaľ máte dlhé vlasy, a páči sa vám, že to, čo priemysel Peeps nazývame "v trende," potom som dôrazne odporúčame, aby tento účes svoj vzhľad pre dovolenku 2018. Hovorím to preto, že každú sezónu má svoj podpis krásu vec, ktorú som rozplývať sa. Pamätať v decembri minulého roka to bolo Natalie Portman strana pečivo a fuchsie Lippia?

load...

Tentoraz je to všetko o hlboké bočné časti a jemne kaskádové, kartáčovaný-out retro vlny. Z akéhokoľvek celebrita, Amy Adams pohľad na Muppets premiéru niekoľko týždňov späť naozaj, naozaj napodobňuje to, čo je to všetko okolo. (Tiež? Mám veľkú Amy okamih v poslednej dobe, pretože som sa v blízkej dobe do tejto úlohy pustiť do mierne zvýšenej, Amy štýlu červené. Moar jahodovou blondínkou! Moar!)

Ale ona to nie je jediný: Fergie a Lea Michele mal podobný, dos druhý večer na premiére Silvestra (um, Valentín 2.0, niekto?). Pozrite sa na fotky a my rozobrať to:

Po prvé, môžeme hovoriť len o tom oblečenie? Ako viete, nikdy som sa ponoriť do módy, ale Oh Em Gee.

J'adore. Každý kúsok toho. (Šaty sú Roland Mouret.)

Každopádne späť k hovoriť o účes! Existuje niekoľko spôsobov, ako by ste mohli získať tento pohľad, ale bez ohľadu na to, by som začať tým, že aplikovanie pár kvapiek vyhladzovacom oleja alebo krému na uterákom vysušených vlasov, od korienkov ku koncom. A duh, česať ho do hlbokej bočnej časti.

Ak máte čas, môžete si dať na suchý zips vojne vo svojej vlhké vlasy (používať 1,5 "natáčky) a nechať ich, kým sú vlasy úplne suché. V opačnom prípade vyfénovať ju von a potom sa stočiť sa stredné až veľké hlavňami kulma, alebo robiť vlny s mojím obľúbeným nástrojom Rowenta, že som vždy deje okolo.

Až budete hotoví, curling, kefa do vlasov s mäkkými štetinami pádlo kefu. Pozrite sa na tento bočný pohľad na to, ako chcete, aby konečný výsledok vyzerať:

load...

Ste umiera práve teraz? Ja tiež. Môžete pridať trochu viac vyhladenie oleja alebo úmyselne krém pre finálnu dotyk lesku a lak na vlasy pre uzamknutie v štýle.

Rýchly slovo o jej make-up: v súlade s holou tvárou krásy postoj koncom, všetko je pomerne low-key. (S červené sukňu, bolo by to už moc robiť červenú peru tak ako tak.) Make-up artist išlo o "denný starý Hollywood vzhľad" tu, a tak mu to Chanel Rouge Coco Shine v Satin na pery ( terakotová), Chanel Joues Contraste Blush v Fandango na lícach a taupes a šedí na očiach.

Je to dokonalosť.

Fergie, na druhú stranu, spárované jej retro vlasy s tučným pery:

To je určite viac Amped-up verzia vyhľadávacie možno niečo ušetriť na Silvestra? Vlastne som love to na Fergs, pretože je to oveľa glam a dospelý-up, než je nervózny, rocker mláďa vyzerá, že je zvyčajne sporting. Všimnite si, ako si vlasy nad čelom, je oveľa viac SWOOPE a dramatickejší než Amy.

A konečne máme Lea Michele.

To je takmer presnou replikou, čo Amy urobil, s výnimkou rôznych tónov v make-upu, samozrejme. Ja by som dal prednosť ľahší peru (je to trochu MAC Větvička od 90. Rokov, nie?). Ale riasy sú pekné, s inak holé ish tváre. Pozrite sa, ako že bočný diel a vlny okamžite robí party-ready? Je to celkom neuveriteľné.

Tak mi povedz, ako sa cítite.

Ste fanúšikom tohto retro vyzerajúci účes? Kto si myslíš, že má na sebe to najlepšie? Čo krása vzhľad budete nosiť toto strany sezónu?

load...